trawa

Autor Wątek: Śmierć mangowej fanki  (Przeczytany 67483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 03, 2006, 02:38:24 pm »
idz na calosc

kto nie ryzykuje ten nie ma




po co zakladales nowe konto,bocku?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 03, 2006, 03:13:46 pm »
Cytat: "Shakespeare"
[...]To die, —to sleep;—
To sleep! perchance to dream: —ay, there's the rub;
For in that sleep of death what dreams may come,

Jak Hamlet- tylko gada, ale się nie odważy.

Cytat: "B@rteK"
Zyc tu w tym pomylonym i defakto jest to taka powolna smierc.

Śmierć to tylko "koniec tutaj", a życie to reszta. Więc jak chcesz umierać całe życie, to poproistu bez sensu. Ja chcę żyć i na końcu umrzeć.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Skrzydlaty

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 03, 2006, 04:54:48 pm »
A ja będę kolejną osobą, która powie Ci, B@rtKu:

Dorośniesz, a wszystko stanie się inne.

Offline Frey Ikari

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 03, 2006, 09:49:33 pm »
Cytuj
Nie wiedzisz różnicy między Twoim zyciem a na przykład komiksem z Kaczeorm Donaldem?!

W mangach i anime żyją ludzie ktorzy rownie dobrze mogą byc prawdziwi kaczor Donald raczej taką postacią nie jest...
Cytuj
(świat nierealny tez istnieje, ale jako idea, a nie jako rzeczywistość, mi chodzi o istnienie rzeczywiste

Tylko czy świat nierealny nie może w każdej chwili stać się realny??
Cytuj
Ja uważam, że samobójstwo jest głupotą (co innego śmierć w obronie ojczyzny, czy rodziny, ale nie o tym mówimy, tylko o samobójstwie). Jest to ekstremalnie głupie, poniewaz jest odbieraniem sobie szansy

Ale czy w obronie ojczyzny nie można popełnićsamobojstwa??? No jeśli ktos stracił wszystko i leży na dworcu nie ma co jeść a litości nikt w koło nie zna, to na co ma liczyć że niebiosa mu ześlą szczęśliwy kupon w totka?!
Cytuj
Kazda sprawę trzeba przeanalizować indywidualnie, generalizowanie nic nie da.

To nie ma nic do żeczy, bo mnie chodziło o winę, a ona nigy nie leży po jednej stronie.
Cytuj
No świat jest za wyje... yyy... fajny, bym chciał go opuścić.

 O tak jasne..., matka katuje swoje dziecko, ojciec gwałci corkę, banda szczeniakow zakatowuje zwierzę na śmierć dla "frajdy", wojna i cierpienie i tak jeszcze wiele wiele innych żeczy... Zaprawdę uważasz że swiat jest fajny, że jest taki wspaniały?! Przejrzyj na oczy a nie klapki i banan na twarzy oraz słowa "nic nie widzę i nie słyszę bo przecierz świat jest taki za wyje... yyy... fajny".
Cytuj
To wez skocz juz po te zyletki, bo takich glupot jak twoje wypowiedzi to juz dawno nie czytalem.

Hmmmm..., optymiści..., nawet gdy ludzie wkoło nich będą cierpieć nie zauważą tego w imię swojej wiary w "wspaniały świat".
Cytuj
A to ty widzisz tylko minusy w życu.

Widzę świat takim jakim jest.
Cytuj
No jesli ktoś bierze przykład z NIErzeczywistych  (mrugniecie z dedykacją dla Feriego), komiksowych postaci, to chyba jest co najmniej dziwne, jeśli nie poprostu głupie.

Takie postacie potrafią dac lepszy przykład niż ludzie spotykani na co dzień. Kim jest Ferii?

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 03, 2006, 09:53:42 pm »
W smutnym świecie żyjesz.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 03, 2006, 09:57:31 pm »
Cytuj
W smutnym świecie żyjesz.

Powtarzasz się Dread, ale i ja się powtorzę..., ty żyjesz w tym samym swiecie co ja tylko że nie chcesz tego dostrzec.

Offline @

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 03, 2006, 10:09:17 pm »
Cytuj
O tak jasne..., matka katuje swoje dziecko, ojciec gwałci corkę, banda szczeniakow zakatowuje zwierz ena śmierć dla "frajdy", wojna i ciepienie i tal jeszcze wiele wiele innych żeczy... Zaprawdę uważasz że swiat jest fajny, że jest taki wspaniały?! Przejrzyj na oczy a nie klapki i banan na twarzy oraz słowa "nic nie widzę i nie słyszę bo przecierz świat jest taki za wyje... yyy... fajny".


a zaraz potem:

Cytuj
Cytuj
A to ty widzisz tylko minusy w życu.


Widzę świat takim jakim jest.


Ale podajesz same minusy? Więc twój świat nie ma plusów?

Offline Frey Ikari

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 03, 2006, 10:14:02 pm »
Cytuj
Ale podajesz same minusy? Więc twój świat nie ma plusów?

Ma plusy, ale mnie nie przeszkadza to dojrzeć jaki ten świat i ludzie są naprawdę...

Offline @

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 03, 2006, 10:17:34 pm »
Bo widzisz same minusy...  :?:  Tak przynajmniej wnioskuje, po twojej wypowiedzi... świat jest do D, ludzie też, po co sie oszukiwać...

Tyle że ty też ten świat tworzysz... Więc troche optimizmu, moze np w nastepnych wyborach lepper nie wejdzie do rządu [Boże, plxplxplx !!!111!]
 ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 03, 2006, 11:04:49 pm »
Przepraszam, Frey, miałem Cię na myśli, ale literówkę przeoczyłem.

Cytat: "Frey Ikari"
W mangach i anime żyją ludzie ktorzy rownie dobrze mogą byc prawdziwi kaczor Donald raczej taką postacią nie jest...

To znasz kogoś, kto ma gałki oczne większe od mózgu, fioletowe włosy i czerwone oczy? Ja nie...

Cytat: "Frey Ikari"
Ale czy w obronie ojczyzny nie można popełnićsamobojstwa??? No jeśli ktos stracił wszystko i leży na dworcu nie ma co jeść a litości nikt w koło nie zna, to na co ma liczyć że niebiosa mu ześlą szczęśliwy kupon w totka?!

No jest to mozliwe, że trafi się taki kupon. Ja bym nie liczył na to, ale zdobyć kasę można nie tylko w totka.

Wyłącz telewizję! Tam nie powiedzą Ci, że gdzieś stało się coś dobrego, innego niż urodziny zyrafy w jakimś zoo. Tylko karmię tanią sensacją typu "ktoś gdzieś kogoś- śledztwo w toku". Coesz się zyciem i zauważ że niebo ma ładny błękitny kolor- to jest jedem z przykładowych + tego świata. Ciesz się każdym, pozytywnym kawałeczkiem świata.

Cytat: "Frey Ikari"
żeczy

O.o
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Pokpoko

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 03, 2006, 11:05:07 pm »
Cytuj

O tak jasne..., matka katuje swoje dziecko, ojciec gwałci corkę, banda szczeniakow zakatowuje zwierzę na śmierć dla "frajdy", wojna i cierpienie i tak jeszcze wiele wiele innych żeczy... Zaprawdę uważasz że swiat jest fajny, że jest taki wspaniały?! Przejrzyj na oczy a nie klapki i banan na twarzy oraz słowa "nic nie widzę i nie słyszę bo przecierz świat jest taki za wyje... yyy... fajny".

ARgh.nie strzymam.wojny i cierpienia jest mniej niż nigdy dotąd w historii.nawet bezdomny z Centralnego wzbudziłby zazdrość chłopa pańszczyźnianego sprzed trzystu lat swoim poziomem zycia. powiedz mi, ile tych matek katuje swoje dziedzi? 1,2% całej populacji? niech będzie 10%, w porównaniu z okresem gdy ojcowski pas był głownym środkiem wychowawczym to margines. nie znaczy to oczywiscie że jesteśmy zwolnieni z obowiązku interwencji w takich wypadkach,ale jeśli coś z normy staje się wynaturzeniem to dla mnie jest krok wprzód.
no,chyba że chciałbyś żeby ludzie byli chodzącą perfekcją. przykro mi,ale to niemożliwe.
ale czy to powód żeby kończyć ze sobą? bo świat śmie nie dostosować się do twojego wyobrażenia?to go cholera, spróbuj zmienić a nie poddawaj grę zanim się zaczęła.

Offline Skrzydlaty

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 04, 2006, 12:00:51 am »
Cytat: "Ijon Tichy"

Cytat: "Frey Ikari"
W mangach i anime żyją ludzie ktorzy rownie dobrze mogą byc prawdziwi kaczor Donald raczej taką postacią nie jest...

To znasz kogoś, kto ma gałki oczne większe od mózgu, fioletowe włosy i czerwone oczy? Ja nie...


Frey, nawet jeżeli mówisz tutaj o psychice bohaterów, która wydaje Ci się być zbliżona do psychiki normalnego człowieka, to niestety mylisz się. Bliżej im do karykatur ludzkich. I lepiej sam dojdź do tego, czemu tak mówie. Ogólnie jakoś nie mogę uwierzyć w Twoją postawę. Albo za dużo przebywasz w domu i nie masz przyjaciół, albo nie wiem co. Masz strasznie zaburzoną wizję świata.

Offline Clayman_

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:28:17 am »
juz dawno twierdzilem ze to kretyn
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 04, 2006, 06:51:49 am »
Cytuj
juz dawno twierdzilem ze to kretyn

Proszę o kulture wypowiedzi.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Kaznodzieja

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 04, 2006, 07:46:09 am »
Jest takie powiedzenie "Żałowałem, że nie mam butów, dopóki nie poznałem człowieka, który nie miał nóg." Jak mam doła to sobie to powtarzam kilka razy i od razu mi lepiej. Spróbuj ty Frey; świadomość, że jest ktoś na tym świecie kto ma gorzej od ciebie jest bardzo budująca.
i]Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.[/i]  - Edgar Allan Poe

 

anything