trawa

Autor Wątek: Śmierć mangowej fanki  (Przeczytany 66505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #540 dnia: Wrzesień 16, 2006, 09:02:56 pm »
Cytuj
>>>Powiedz mi w takim razie jak Dread ma ci udowodnić, że te cytaty są prawdziwe? A tak przy okazji to dla potrzeb dyskusji przestaje wierzyc, że kiedykolwiek padły słowa o ataku kupą.

A czy ja chcę tego??
Cytuj
>>>A skąd wiadome jest tobie, że używają? To ty twierdzisz, że można się z gier nauczyć taktyki i strategii, więc po twojej stronie leży kwestia udowodniania.

:lol:  :lol:  Strasznie wygodne z twojej strony ale tylko że po mojej stronie nic nie leży..., jeśli uważasz że nie to udowodnij to.., jeśli nie potrafisz można założyc że mam rację.
Cytuj
>>>Tutaj nie chodzi o syzbkość, tylko o to, że posiłki przybywają w zupełnie inny sposób niż w RTSie. Naprawdę to wysyła je dowództwo i muszą dolecieć do twojej pozycji. Zaś w RTS-ie pojawiają się w twojej bazie o ile masz wystarczającą ilość surowców, więc to zupełnie inna sytuacja co uniemożliwia przeniesienie strategii z RTS na realia pola bitwy, bo naprawdę nie zrobisz Tower Rusha, nie okopiesz się i nie dorobisz sobie sił, anie nie zdusisz wroga zajmując kopalnie koło jego bazy.

Dokładnie tam mogę zrobić. No i cały czas czepiasz się szybkości wiec nie pisz że nie chodzi o szybkość bo udowadniasz tylko że sam nie wiesz czego chcesz i o czym piszesz.
Cytuj
>>>Choćby to, że dla nich strategia nie zważania na straty własne doprowadziło do ich przegranej?

Niemcy zważali na straty dlatego ich strategią była wojna błyskawiczna.
Cytuj
primo wydaje mi sie, ze fragment mojej wypowiedzi "mod nie przyjdzie i nie otworzy" jest dosc jasny i oznacza, ze nie bylo go wtedy na forum...

secundo nie nie jest to dobrze jednak wiekszosc osob sklocona z toba ma oprocz tego jeszcze cos do powiedzenia na temat MiA...

A myślałem że kiedy słońce zajdzie co też jest częściątwojej wypowiedzi. To dlaczego nie skupią sięna tej drugiej sprawie tylko na pierwszej??
Cytuj
naucz sie moze w koncu nie odpowiadac na pytania ktore nie byly skierowane do ciebie

Jeśli o to chodzi to tutaj istnieje wspolna jaźń dlatego każdy poczuwa siędo odpowiedzialności odpowiadania/bronienia sojusznika...
Cytuj
Za wyjątkiem znęcania się nad Freyem Ikari?

Na to akurat jest pozwolenie...

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #541 dnia: Wrzesień 16, 2006, 09:07:32 pm »
Jak obiecałem.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.