Autor Wątek: Śmierć mangowej fanki  (Przeczytany 65621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 07, 2006, 07:28:51 pm »
Cytuj
"Inanna", albo "Xochiquetzal"

A Trygław nie lepszy? ;)

Chociaż on był facetem...
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 07, 2006, 08:40:48 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Dobrze, że nie mówisz "ktosia kiedyś powiedziała" czy "nie wiem kto to zrobiła" - skrajne wersje slangu feministycznego ;)


Przyzwyczaj się, bo z feminizmem łączy mnie coś więcej niż tylko slang. :)

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 07, 2006, 09:01:45 pm »
Wierz mi moja droga, że już dawno się o tym na własnej skórze przekonałem. Niemniej jednak cieszę się, że nie używasz skrajnej wersji slangu, bo posty przestały by być zrozumiałe. ;)

Acha, a co Detektywi mówili o komiksach?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline steelie

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 08, 2006, 11:09:58 am »
Cytat: "Draedorus Maximus"
Acha, a co Detektywi mówili o komiksach?

Pewnie groza ich straszliwa ogarnęła, że aż się zataczając z wernisażu wyszli. I służby odpowiednie wezwały (13 oddział Iscariote), aby te szatanizmy i bluźnierstwa nie tylko z wernisażu, ale i z serc młodzieży wypleniły. I przemianowali agencję na "Radę Wychowania w Antymangowości". I od tej pory pokój na świecie zapanował. Koniec.

Offline flowingwater

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 08, 2006, 01:21:23 pm »
Cytat: "steelie"
13 oddział Iscariote
:lol:

sch więc to oni robią bałagan na pólkach z mangami

Offline greah

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 08, 2006, 02:59:17 pm »
ale smucicie


"mnie to nie interesuje, smieszy mnie to....ale pogadajmy o tym na 10 stron"

Offline Faith

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 15, 2006, 04:58:08 pm »
jak ja bym mial popelnic samobojstwo tez bym cos kontrowersyjnego/prowokujacego napsial zeby innych powkurzac po smierci ^^ np. Mamo to przez Bartka .... bla bla bla i oczywisice zamiast imienia Bartek dalbym imie jakiegos frajera co go nie lubie ^^
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 18, 2006, 09:46:57 pm »
A nie lepiej coś w stylu "bo chciałem sprawdzić jak to jest umieć latać" ;)  :lol:

Offline Altena21

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 15, 2006, 11:07:23 pm »
Jak tak czytam , to wydaje mi sie ze podejscie wiekszosci jest cyniczne. zal mi tej dziewczyny bo stracila zycie w wyniku ubzdurania sobie czegos na podstawie mangi. Ale rownie dobrze moglaby byc to telenowela puszczana na tvn. A tak poza tym no to dla mnie jest to dowód ze manga bardzo trafia do odbiorcow , co oni z tym zrobia to juz kwestia ich psychiki. Jezeli tvn sie do tego przyczepia to rownie dobrze znany jest wszystkim problem przemocy w telewizji ogólnie. Kompletnie bezpodstawny zarzut w strone anime czy gier komputerowych czy wszystkich filmow ktore zawieraja w sobie przemoc. To czlowiek podejmuje decyzje i ponosi za nie konsekwencje a winic za to gatunek filmowy to po prostu przesada.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 16, 2006, 10:51:53 am »
Cytat: "Altena21"
zal mi tej dziewczyny bo stracila zycie w wyniku ubzdurania sobie czegos na podstawie mangi. Ale rownie dobrze moglaby byc to telenowela puszczana na tvn.


Straciła z powodu błędów wychowawczych rodziców i własnej niemumiejętności odróżnienia świata rzeczywistego od nierealnego.
Są widzowie inteligentni i nie. Proste.

Offline abandon

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 16, 2006, 11:00:11 am »
A mnie jest jej tak średnio żal, bo tak jak przedmówca mówi straciła życie z powodu nieumiejętności odróżnienia świata rzeczywistego od nierealnego, a dla takich osób niestety nie ma miejsca na tym świecie bo są one zagrożeniem dla innych.
Wina rodzicow napewno tez jest spora, skoro ktoś nie potrafi odroznic głupiego filmu czy bajki od spraw najwazniejszych to powinien byc wczesniej skierowany w miejsce, w którym cięzko sie zabic.

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 16, 2006, 12:55:29 pm »
Przypomniała mi się jedna taka scena z "Wiedźmina", gdzie tytułowy bohater tłumaczy Jaskrowi skąd się biorą potwory, że w większości ich nie ma, tylko ludzie sami je sobie wymyslają. Że opowiadają sobie o Morze, która to Mora zabija w nocy dzieci, żeby zapomnieć, że gdy sami po pijanemu biją żonę i dzieci sami stają się potworami (czy jakoś tak to szło).

Tak samo, gdy stanie się tragedia łatwiej jest zwalić winę na owe "nieznane", nieważne, czy to manga, czy muzyka, gry komputerowe, czy nawet koledzy z osiedla dajej. Łatwiej jest zwalic winę, niż samemu się przyznać, że nie umiało się porządnie wychować dziecka i dać mu trochę miłości.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Narethin

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 16, 2006, 02:15:12 pm »
Czasami, chodząc sobie po mieście widuję młode małżeństwa ze swoimi pociechami. Dzieci jak to dzieci, nieco psotne i ciekawe świata, łażą gdzie popadnie. Zaś postawa rodzica jest wręcz namacalnie negatywna. Wścieka się na byle co, ciągle popędza dziecię za sobą, Zwraca się do niego wręcz karcącym tonem jakby samo dziecko było jakimś wielkim ciężarem. Z takim podejściem do własnego dziecka nic dziwnego że system wychowawczy się załamuję a młodzi ludzie zamykają się we własnym świecie.
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline ayanami_rei

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 01, 2006, 10:51:00 am »
Jedynie powiem:
"Niech Bóg czuwa nad nią"...była jedną z nas...tak jak my fanką...lecz skonczyła swą egzystencje na tym swiecie...przykro mi...może i jej rodzice chcieli dla niej dobrze, ale nie potrafili jej zrozumiec...
God_Is_In_Heven"

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 01, 2006, 11:35:47 am »
Wg mnie, jeśli ktokolwiek się zabija, to jest głupi, a jeśli faktycznie robi to przes komiks, film, serial, kreskówkę... (niepotrzebne skreślić) to jest bardzo głupi.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)