Autor Wątek: Marilyn Manson  (Przeczytany 40469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Marilyn Manson
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 29, 2003, 10:28:25 am »
blee ble bleee... :lol:

Napewno jest  troche prawdy w tym co mowisz ale malo kto  potrafil by  dokonac tego co on dokonal.To nie jest prosta sprawa tak sie przebic, zaistniec i utrzymac w mediach , co 2 lata wydawac nowa plyte  i sprawiac ze za kazdym razem sie swietnie sprzedaje.Ile mozna szokowac - kazdy sie znudzi w koncu.Tu chodzi o cos wiecej.To jest prawdziwy artysta i go podziwiam.Co do jego pseudo filozofii to podchodze  z dystansem i nie traktuje zbyt serio.Ale muza  i sam wizerunek to mnie rozwala!!!Podziwiam!!!
ex, Drugs & CS!

Offline Voytek

Marilyn Manson - The Golden Age Of Grotesque
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 29, 2003, 10:31:44 am »
:shock:

kazdy ma prawo to wlasnego zdania...

Pozwol ze za pytam czym jestes rozczarowany?Tym ze koncert trwal "tylko" 70  min.? brak bisu ?support fakt - do dupy!!!Disturbed to byla klasa!!!
ex, Drugs & CS!

Offline Azel

Marilyn Manson - The Golden Age Of Grotesque
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 29, 2003, 01:32:09 pm »
Jestem rozczarowany:
- długością koncertu - za taką cenę to jednak czegoś wymagam i chrzanię takie gwiazdorstwo pana Mamsona
- brak bisów - jeszcze byłem podjarany show, a tu nagle ni stąd ni z owąd światła się zapalają (chociaż jakieś efektowne zakończenie, a tu rozpieprzył keyboard i zadowolony)

Zadowolony z:
- dobór repertuaru
- show (panienki, coś co z góry leciało)
- support (mi się podobał, nawet płytkę sobie kupiłem i niedługo zobaczę ich kolejny raz na żywo)
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline CaveSoundMaster

Marilyn Manson
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 29, 2003, 02:41:31 pm »
Zostałem nabrany!!! Ha! Nigdy tego nie zapomnę!

Manson faktycznie budzi wielkie podejrzenia. "Właśnie dlatego jestem artystą kontrowersyjnym" - on na to.

We wszystkim można się doszukać ściemy. Srać na to. Gdybym miał się zastanawiać nad szczerością wypowiedzi każdego artysty to bym zwariował. Niewiele mnie to obchodzi.

Po prostu odkryłem w Mr Mansonie coś z siebie.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline thorn

Koncert Mansona
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 02, 2003, 11:00:59 am »
Cytat: "Voytek"
pierwszy koncert byl gorszy!!! [...]
To byl zdecydowanie lepszy koncert!

Nie wiem nie byłem na tym drugim koncercie ale coś musi być na rzeczy w tym co mówisz. Byłem na wielu koncertach, różnych wykonawców i może zabrzmi to obrazoburczo i ktoś się na mnie wkurzy ale wyłączywszy koncert Tolla to każdy koncert, który odbywa się w Wawie jest jakiś taki słabszy i sam nie wiem... sztuczny? Koncert MM w Wawie był jakiś taki zimny - wkurza mnie ten brak spontaniczności i kontaktu ze strony publiki z zespołem.
iver runs red and...

Offline Voytek

Koncert Mansona
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 02, 2003, 01:01:42 pm »
w warszawie to byl jego pierwszy raz w polsce.to jaka tv zrobila zrobila mu reklame to nikt sie nie spodziewal.radio i gazety tez zrobily swoje, czytalem np. w gazecie te wszystkie plotki o wycieciu zeber, seksie oralnym w pojedynke, perkusista gra zebrami mansona na sprzecie , manson przed koncertem porywa male dzieci a nastepnie w czasie show trzyma je w klatce, w trakcie koncertu uprawia seks analny z reszta zespolu, seks z owca, seks z kurczakiem, gwalci fanki, rozdaje narkotyki itp...
i pozniej przychodzi warszawka ktora po tej calej reklamie w mediach chce to zobaczyc na zywo- koncert leci a oni wszyscy czekaja , jakis gogus w garniturzez laska obok , ojciec z dzieckiem wcinaja popkorn i czekaja...
po akcji policji na poczatku i koncu konceru to czlowiek pomyslal ze to jakis atak terrorystyczny czy co?
ex, Drugs & CS!

Offline Voytek

Marilyn Manson
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 03, 2003, 10:38:47 am »
Zespół Marilyn Manson został nominowa do tegorocznych nagród 'MTV European Music Awards', w kategorii... najlepsza strona internetowa! Nie mieli już za co MM nominować, przecież wyszedł nowy album i dwa teledyski, warte one są nominacji moim zdaniem. No ale pozostaje głosować na MM w tym w czym został nominowany. Informację tę podał User Friendly na forum dyskusyjnym.
ex, Drugs & CS!

Offline Voytek

Marilyn Manson - The Golden Age Of Grotesque
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 03, 2003, 10:40:58 am »
350,148 - tyle wynosi ilość sprzedanych egzemplarzy albumu 'The Golden Age Of Grotesque' w USA, liczba ta została osiągnięta dnia 17.09. Informację taką podał 'Metal Slugde'. Niestety album jeszcze nie pokrył się złotem, na szczęście w Europie radzi sobie o wiele lepiej, ale i tam USA jest największym rynkiem na świecie i tam powinno się sprzedawać najwięcej. Ale nie ma płakać, to i tak lepiej od Holy Wood'a.
ex, Drugs & CS!

Offline thorn

Koncert Mansona
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 03, 2003, 01:15:11 pm »
He, he masz rację Voytek z tym atakiem terrorystycznym. Przed wejściem sprawdzali policjanci czy nie wnosisz przypadkiem czegoś niebezpiecznego do środka. Nieźle byli zapamiętani w tym sprawdzaniu bo w pewnym momencie przestraszyłem się, ze po sprawdzeniu wszystkich moich kieszeni, kaptura i plecaka przyjdzie pora na sprawdzenie czy nie wnoszę w sobie jakiegoś wielkiego guna  :) ale na szczęście odpuścili. Po tym kompletnym przeczesaniu nikt nie sprawdził mi i mojej dziewczynie nawet biletów  :D . Weszliśmy ot tak sobie, po prostu, służbowo na statek wręcz  :). Co do tego, że byli tam tatusie z rodzinkami i popcornem to nie wiem. Jestem już stary  :) i poszedłem na trybuny sobie po prostu usiąść. Przy jednym kawału nie wytrzymałem jednak i poszalałem sobie trochę. W penym momencie za bluzę pociągneła mnie laska siedząca za mną (wymalowana tak, że jakbym zobaczył ją na chodniku to przeszedłbym na drugą strone jezdni - normalnie śmierć  :) i poprosiła mnie, zebym usiadł bo jej zasłaniam  :D Mam wrażenie, ze dużo na tym koncercie było, nie lubię tego słowa, ale jednak sztywnych pozerów. I na kilku innych koncertach w Wawie miałem to samo wrażenie. A może po prostu już za stary na koncerty jestem? :)
iver runs red and...

Offline thorn

Marilyn Manson
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 03, 2003, 03:09:41 pm »
No tak, muza MM w pytę, na kreację zespołu taką a nie inną to jestem już za stary i śmierdzi mi to sztucznościa na potęgę. Co do poglądów pana MM i jego wypowiedzi to nie wiem czy widzieliście "Zabawy z bronią" Moore'a. Jest tam wypowiedź MM (wskazywanego przez wielu jako odpowiedzialnego człowieka za całe zło  :) w stanach) i jest to jedna z bardziej dojrzałych i przemyślanych wypowiedzi co do charakteru mieszkańców stanów jakie słyszałem. Na pewno jest to koleś, który myśli nad tym co robi, wykorzystuje częściowo układ show-biznesowy którego jest częścią do własnych cełow. Bez znaczenia więc w sumie dla mnie po co to robi, czy dlatego, ze jest zbuntowanym outsiderem czytylko i wyłącznie dla kaski ma u mnie plusa za inteligencję i za zdolność do zabawy zmurszałymi konwencjami.
BTW - szkoda, ze nie robią już nic chłopaki z Rrentem Reznorem. Tworzyli piekielną  :) ekipę.
iver runs red and...

Offline CaveSoundMaster

Marilyn Manson - The Golden Age Of Grotesque
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 03, 2003, 03:35:33 pm »
Choć dla mnie Holy Wood był lepszy, a najciekawszy w nim był rozdział czwarty "M The Fallen".

Ale to nic w porównaniu z Mechanical Animals, Image&muza&historia na nim opowiedziana to po prostu cudo.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline CaveSoundMaster

Marilyn Manson
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 03, 2003, 03:37:32 pm »
Cytat: "Voytek"
Zespół Marilyn Manson został nominowa do tegorocznych nagród 'MTV European Music Awards', w kategorii... najlepsza strona internetowa! Nie mieli już za co MM nominować, przecież wyszedł nowy album i dwa teledyski, warte one są nominacji moim zdaniem.


Ale stronka MM jest jedną z ciekawszych stron internetowych "zespołowych" jakie widziałem.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline Raven

Marilyn Manson
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 03, 2003, 04:22:48 pm »
Pierwszą piosenką Mansona jaką usłyszałem było ,,Tainted Love" później przyszła kolej na ,,Disposable teens", ,,Sweet dreams" i całkiem niedawno ,,Don't pray for me" i ,,mOBSCENE". Obecnie mam prawie wszystkie jego płyty :) Według mnie,niezależnie od tego jak oceniacie jego filozofię(lub ,,pseudofilozoficzny bełkot" jak to ktoś wcześniej ujął) i sposób życia, jest on jednym z największych artystów jakich znam. Ciągle rozwija swoją muzykę i stara się tworzyć coś nowego, nie jest schematyczny. Obecnie niewielu artystów potrafi jednocześnie będąc oryginalnym tworzyc muzykę która dociera do ludzi i zyskuje ich uznanie.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Voytek

Marilyn Manson
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 08, 2003, 01:27:09 pm »
Caly czas czekam na wasze typy najlepszego teledysku MM!!
Do dziela!!Jest w czym wybierac!!!
ex, Drugs & CS!

Offline Madcatter

Marilyn Manson
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 08, 2003, 03:01:02 pm »
Hmmm....albo "Dope Hat" albo "Beautiful People", jeszcze nie wiem. Ale generalnie jego klipy do Tainted Love (ehhh tragedia... niby pastisz, ale dla mnie upadek) były dla mnie bardzo znośne (z wyjątkiem Coma White), a poźniej... no cóż.
I dont necessarily believe there is a cure for this/so  I might join your century but only as a doubtful guest/I was too precarious removed as a caesarian/behold the worlds worst accident/I AM THE GIRL ANACHRONISM" Amanda Palmer, The Dresden Dolls