trawa

Autor Wątek: "Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa  (Przeczytany 19032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mortimer

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 27, 2005, 12:26:40 pm »
Cytat: "Tigerius"
Dlatego właśnie twoja decyzja będzie rozważona. Jednak jak mówiłem, korytarze są już opłacone, a to oznaczałoby zostawienie Glorfindela na lodzie. Zapłacił ze swojej kasy za nas, więc olanie go i przeniesienie się do was byłoby conajmniej chamskie w tej sytuacji.... Więc niestety z powodu szacunku dla Glorfindela muszę odmówić, postaraj się zamienić te turnieje wh40k i WFB.....

Jednak, przy następnym turnieju, skoro wiemy, że planujesz robić takie imprezy razem omówimy taką kwestię przed podjęciem decyzji o zrobieniu turnieju....

Pzdr Tigerius


Poczekajmy do poniedziałku - może okaże się, że istnieje wycofanie się z wynajmu na Narbutta, albo będzie możliwość przełożenia turnieju Cytadeli - na 17.12. Jeśli to obie strony wykażą się chęcią współpracy, to na pewno uda się coś zrobić.

A co do kolejnych imprez, to tak się składa, że Szafa znał od 10 dni termin naszej imprezy i mówił o tym Michałowi. Michałowi wydawało się, że robimy turniej 17.12. Niestety nie wpadł na pomysł żeby sprawdzić skąd jest ta rozbieżność. Ze swojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia.

Pozdrawiam

Mortimer

Offline Mortimer

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 27, 2005, 01:16:41 pm »
Cytat: "Tigerius"


drogi Jacku, niestety Bazyliszek nie jest w stanie tego zrobić, gdyż Glorfindel wyłożył kasę na salę na narbutta, a 17.12 jak już pisałem część z nas ma zajęcia, 10.12 nie wchodzi w rachubę, bo jest olimpiada historyczna.


Rozmawiałem z Michałem - nie było żadnego założenia kasy. Póki co jest rezerwacja terminu, którą można odwołać.

Pozdrawiam

Mortimer

Offline Syrius

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 27, 2005, 01:47:34 pm »
Witam

Z poszanowaniem Mortimerze, jednakze w chwili obecnej nie mozemy polaczyc turnieju ( jednakze jesli chcialbys wspomoc Narbutta... )
Poniewaz LOTR potrzebuje, takze naszej pomocy. Nie tylko przy organizacji, ale juz w trakcie, jak i po imprezie.

Pozdrawiam

Władek "Syrius" Kasicki

Edit:
P.s.  Pisalem to przed rozmowa z Michalem i teraz wiem, ze jest miejsce w szkole ( gdzie organizuje Cytadela ) miejsce dla LOTRowcow...
Czyli rozpatrzymy sprawe...
Pzdr. jeszcze raz...
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

JJ

  • Gość
"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 27, 2005, 04:05:21 pm »
Cytat: "Mortimer"


Poczekajmy do poniedziałku - może okaże się, że istnieje wycofanie się z wynajmu na Narbutta, albo będzie możliwość przełożenia turnieju Cytadeli - na 17.12. Jeśli to obie strony wykażą się chęcią współpracy, to na pewno uda się coś zrobić.
..........
. Ze swojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia.

Pozdrawiam

Mortimer


To nie o to chodzi, by komukolwiek coś zarzucać.
Jak Bastion zaczął robić turnieje na Abrahama - parę razy starł się np z Ożarowem - bo robili tego samego dnia. Jako nowy ośrodek - idziecie tą samą drogą. :(
Chodzi tylko o to by na przyszłość turnieje Warszawy i okolic nie kolidowały terminami ze sobą.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł - niech zgłasza.
Ja prowadziłem kiedyś na NG temat "Wywiad Kiełnas Donosi" gdzie zgłaszano plotki o PLANOWANYCH turniejach. Ale temat zmarł.
Stowarzyszenie Bazyliszek (czytaj - Szafa) miało koordynować.
Czekamy na pomysły.  :roll:
Wydzielony, przylepiony temat na NG??

Offline MariuszGGG

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 27, 2005, 04:22:32 pm »
Dla mnie osobiście nie ma żadnego problemu żeby w jednym dniu odbyły się 2 turnieje. Sam to osobiście wcześniej ćwiczyłem jako organizator i nic się nie stało. Obie imprezy się udały, nikt na tym nie ucierpiał. Stało się to możliwe dzięki temu, że oba turnieje były inaczej wyprofilowane: jeden był na małą liczbę punktów, gdzie mogli przyjść gracze początkujący, nie posiadający dużej armii lub też osoby, które nie mają do końca pomalowanych armii, a czernym lub srebnym grać nie lubięją. Natomiast drugi był na dużą liczbę punktów (chyba na 2222 pkt.).

Obecnie mamy bardzo podobną sytuację: na Ursynowie limit punktowy jest mały, dodatkowo są ciekawe zasady specjalne, powtórzone co prawda za słynnym już turniejem "No heros", zorganizowanym prawie rok temu przez Barba.
Drugi turniej ma limit punktowy ponad 2k i żadnych ograniczeń.

Tak więc dla każdego coś miłego. Jak ktoś chce zagrać na lordzie, bitwę na stołach 72x48 na ponad 2000 punktów bez żadnych ograniczeń narzuconych przez organizatorów wybierze Narbutta. Jak ktoś bedzie chciał natomiast pobawić się w grę bez herosów i bez magii, w mniejszym formacie punktowym, ale z porównywalną ilością jednostek walczących/strzelających to wybierze Ursynów.

Nie trzeba zakładać żadnych temat, wystarczy proste dotarcie i poprawa komunikacje. Pamiętam, że jako nowy ośrodek także mieliśmy początkowo problemy z terminarzem turniejów, tak by wpasować się pomiędzy Legionowo, Abrahama i Narbutta oraz terminy masterów. Po kilku "łączonych" imprezach jakoś wszystko udało sie dograć. Wystarczyło tylko pogadać z innymi ośrodkami i dowiedzieć się kiedy planują następne imprezy oraz jakie, by w momencie ich pokrywania sie (sb-ndz) różniły się do siebie. Sądze, że Cytadela dotrze się z terminam, tak więc nie bedzie problemu. Ważne by każdy patrzył na to co robią inni, nie tylko na to, co robi sam :)

Mortimer, nie przejmuj się, od kiedy pamiętam zawsze w grudniu było cieńko z terminami turniejów. Wszystko przez święta i nowy rok. Od stycznia już będzie lepiej.
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline NiEdBaL

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 27, 2005, 06:02:29 pm »
Nie chce się wtrącać ale są 3turnieje jednego dnia  :p .
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

PRZECZYTAJ TEN NAPIS W RAZIE POŻARU:
W RAZIE POŻARU BARANIE!!!

PLz klikajcie :

http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=19224

Offline pingus

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 28, 2005, 02:46:38 pm »
Łeee wy się tu kłócicie a to historyczne moment, mój pierwszy lokal w tym sezonie, kto ma pożyczyć jakąś armię? :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline cauliflower

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 28, 2005, 03:44:20 pm »
Mi się wytdaje, ze to nie chodziło, tyle o punkty i regulaminy, co o miejsce turnieji...
bo nie każdemu sie chciało drzeć do Ożarowa skoro miał tunriej pod domem i na odwrót...
tyle mojego :)

Pozdr.
Girls don't like boys, girls like cars and money..."

Offline M.T.

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 28, 2005, 05:36:32 pm »
Cytat: "pingus"
Łeee wy się tu kłócicie a to historyczne moment, mój pierwszy lokal w tym sezonie, kto ma pożyczyć jakąś armię? :)


LM mogą być?  :D  :D  :)  :)
Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"
"Apeluję: nie schodźmy poniżej pewnego poziomu"
"Za górami, za lasami, za dolinami
Pobiły sie dwa skaveny sztyletami.
Hej skaveny, nie bijta sie,
Szary Prorok gdy to widzi zaraz wkurza sie!"

Offline pingus

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 28, 2005, 05:47:49 pm »
Cytat: "M.T."
Cytat: "pingus"
Łeee wy się tu kłócicie a to historyczne moment, mój pierwszy lokal w tym sezonie, kto ma pożyczyć jakąś armię? :)


LM mogą być?  :D  :D  :)  :)

Co to LM? :D
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline M.T.

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 28, 2005, 05:53:55 pm »
Lizardmen
Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"
"Apeluję: nie schodźmy poniżej pewnego poziomu"
"Za górami, za lasami, za dolinami
Pobiły sie dwa skaveny sztyletami.
Hej skaveny, nie bijta sie,
Szary Prorok gdy to widzi zaraz wkurza sie!"

Offline Sir_Glonojad

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 29, 2005, 06:49:27 am »
Bretka, Krasie, Druciaki - powiedz słowo Pingus a masz.
Polecam Bretkę, bo najwięcej pomalowanych figsów, a i prawie nieograniczone możliwości złożenia.
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline Hohonus

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 29, 2005, 11:49:29 am »
Czy jeśli w zgłoszę się w ostatniej chwili z Nowymi Krasiami (liczę na to, że army deal dojdzie przed czasem - hehe, cuda się zdażają) to mogę zagrać?

Pozdrawiam
Ozon
 co się stanie jak uderzę w tą Dużą Lśniącą Błyskawicę? - pijany (a jak) Lord Runów Thungni

Offline Tigerius

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 29, 2005, 03:16:17 pm »
dla Ciebie zrobie wyjątek  :lol:
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline pingus

"Gobliny też...." 2100 pkt 11.12.2005 Warszawa
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 29, 2005, 03:19:18 pm »
Cytat: "Sir_Glonojad"
Bretka, Krasie, Druciaki - powiedz słowo Pingus a masz.
Polecam Bretkę, bo najwięcej pomalowanych figsów, a i prawie nieograniczone możliwości złożenia.

To znaczy że na turnieju napewno zagram. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.