Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 748797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 08, 2009, 07:05:48 pm »
Trudno, i tak spróbuję. Nie nawykłem przekreślać serii przed zobaczeniem przynajmniej fragmentu jednego odcinka.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 08, 2009, 07:07:30 pm »
na biszach swiat sie nie konczy zwlaszcza ze jest tylko jeden, zapodaj se ourana czy jakies inne gdzie zabiszenie na m2 przekracza normy dopuszczalne
Echem, tego, Ouran to mój ulubieniec :D

Widzisz, bo to jest tak, że niektórym potrzeba głębokiej fabuły, niektórym wystarczy loli na wrotkach (:P) a mi, w tych czasach posuchy, wystaczy biszyk. Ot tak, żeby na coś ładnego popatrzeć. To jednak może szybko znudzić, więc z LB pewno długo nie wytrzymam, ale na razie jest ok.
Za to takiego Miracle Train raczej nie zdzierżę - bisz bisza biszem pogania, ale durne to to ponad miarę, a masochistką (raczej) nie jestem :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 08, 2009, 07:18:23 pm »
Widzę że moja "loli na wrotkach" zaczyna robić karierę... A Miracle Train rzeczywiście cokolwiek durnawy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1248 dnia: Październik 08, 2009, 07:20:05 pm »
Echem, tego, Ouran to mój ulubieniec :D

Widzisz, bo to jest tak, że niektórym potrzeba głębokiej fabuły, niektórym wystarczy loli na wrotkach (:P) a mi, w tych czasach posuchy, wystaczy biszyk. Ot tak, żeby na coś ładnego popatrzeć. To jednak może szybko znudzić, więc z LB pewno długo nie wytrzymam, ale na razie jest ok.
Za to takiego Miracle Train raczej nie zdzierżę - bisz bisza biszem pogania, ale durne to to ponad miarę, a masochistką (raczej) nie jestem :]

Nie no... Miracle train odpada w przedbiegach - nie sadze azebym mogl obejrzec anime o zalodze pociagu...  :roll: tak samo ambitne jak anime o kolarzach... A co do LB, to zanosi sie na dramatyczna smierc tego bisza bo w koncu ten maly musi jakos zostac tym listonoszem nie? (jesli ktos czytal mange - o ile istnieje - to prosze mnie sprostowac ;) )

Trudno, i tak spróbuję. Nie nawykłem przekreślać serii przed zobaczeniem przynajmniej fragmentu jednego odcinka.

Fragmentu powiadasz... znam takiego jednego co to mu tez fragmenty wystarcza... a potem narzeka ze Inukami czy Green green badziewny mimo ze jednego calego epa nie widzial :)
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1249 dnia: Październik 08, 2009, 07:35:24 pm »
Wiesz, to zależy. W przypadku takiego Letter Bee widzę już po 10 minutach, że to będzie męczarnia straszliwa. Definitywnie nie jest to seria dla mnie, spróbowałem i potrafię to niezwykle szybko stwierdzić. Ale są i takie, gdzie finalna decyzja zapada dopiero i po pięciu epach. Zatem jednej zasady nie ma. No, może taka że ZAWSZE muszę coś kuknąć samemu, zanim wydam ocenę. Recenzje i opinie innych w żadnym stopniu nie wpływają na fakt podjęcia/zarzucenia próby oglądania danego tytułu.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2009, 07:39:24 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1250 dnia: Październik 08, 2009, 07:37:19 pm »
MT to anime nie o załodze pociągu tylko o stacjach. Tak a'la Hetalia, tylko bardziej... yyy... dziwacznie? :P
Biszyk w LB nie tyle zginie, co zAginie (tak przynajmniej wynika ze speszalowego odcinka). Nie, żeby kogoś to obchodziło... ;]

W sumie mogę się założyć o grzane wino, że Tenchi nie wytrzyma Ourana xD
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1251 dnia: Październik 08, 2009, 07:45:19 pm »
Podtrzymuję. Może uda mi się wygrać choć część tego co ci naobiecywałem spowrotem... :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1252 dnia: Październik 08, 2009, 07:54:20 pm »
MT to anime nie o załodze pociągu tylko o stacjach. Tak a'la Hetalia, tylko bardziej... yyy... dziwacznie? :P
Biszyk w LB nie tyle zginie, co zAginie (tak przynajmniej wynika ze speszalowego odcinka). Nie, żeby kogoś to obchodziło... ;]

W sumie mogę się założyć o grzane wino, że Tenchi nie wytrzyma Ourana xD
Oki, dzieki za sprostowanie ;) A co do hetalii to barfnalem na scenie pocalunku chibikow niemiec i italii i od tej pory nie tknalem 10metrowym kijem. fuj :/
Tenchi wytrzyma ourana - przeciez glowna bohaterka jest flat-chested gender-bending loli :>

Pozdrawiam,
Al
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1253 dnia: Październik 08, 2009, 08:00:28 pm »
Nie jest to taki pewne. Dropnąłem kilka serii, w których były fajowe loli.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1254 dnia: Październik 08, 2009, 08:06:35 pm »
Skoro to nowość to się tu zapytam.
Czy Tears of Tiara jest brzydsze graficznie i znacznie gorsze od Utawarerumono ?

Czyli mówiąc wprost czy ta recenzja ma sens  czyli 3/10.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1518-tears-to-tiara/rec/1582

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1255 dnia: Październik 08, 2009, 08:11:28 pm »
W którym miejscu (oprócz flat-chested) Haruhi jest loli? No, chyba że ją z Honey mylisz :P Obstaję przy swoim, Tencz się podda. Ha!

Aj tam, Hetalia jest imho przezabawna, ale bić się o nią nie będę. Więcej dla mnie <mwahaha>
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1256 dnia: Październik 08, 2009, 08:26:04 pm »
W którym miejscu (oprócz flat-chested) Haruhi jest loli? No, chyba że ją z Honey mylisz :P Obstaję przy swoim, Tencz się podda. Ha!

Aj tam, Hetalia jest imho przezabawna, ale bić się o nią nie będę. Więcej dla mnie <mwahaha>

Hani jest shota jak juz cos ;) No dobra Haruhi nie jest loli, ale czego sie nie robi zeby ktos obejrzal fajna serie ;)
Nie martw sie nie bedziesz umierac za Hetalie :) mozesz sobie ja wziasc cala :) z przyleglosciami nawet ;)

Azeby nie zaofftopic za bardzo to powiem, ze jesli Sasameki koto bedzie dalej szlo w slady mangi (ktora wlasnie zglebiam) to powiem ze jak dla mnie szykuje sie hicior :) niby durne shojo-ai a jednak jak zaczalem czytac tak oderwac sie nie moge :) Czlowiek sie smieje, dobrze bawi i nie czuje sie przytloczony nadetoscia stylu jak to bylo np w Aoi hana :)

Pozdrawiam,
Al
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1257 dnia: Październik 08, 2009, 08:49:02 pm »
Przejrzałem trochę początek Needless i niezbyt ten klimat mi się podoba, ale niektóre sceny humorystyczne są fajne jak na tym zdjęciu.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1258 dnia: Październik 08, 2009, 09:01:19 pm »
nadetoscia stylu jak to bylo np w Aoi hana :)
Świetnie to ująłeś. Właśnie owa nadętość mnie od tego tytułu odstraszyła.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1259 dnia: Październik 09, 2009, 06:30:44 pm »
Darker than Black II - 01

Spoiler: pokaż
Pół odcinka niewiele się działo, a potem od razu zrobił się mayhem. Fabularnie. Nie jestem pewna, czy mi się to podoba. Za to cała reszta daje radę - kreska taka elegancka, jak zapamiętałam z pierwszego sezonu, animacja bardzo dobra, muzyczka też całkiem fajna (po pierwszych dźwiękach byłam niemal pewna, że to Scooter :P ). Świetna akcja April z kroplami deszczu, no i długowłosy Hei <3


Oglądam dalej :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!