trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 752270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 17, 2007, 06:39:40 pm »
Mam nadzieję, że wydadzą to w Polsce na DVD albo puszczą na Hyperze. Będzie reportaż w Uwadze na temat treści pedofilskich.

Offline Knurek

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 17, 2007, 08:07:11 pm »
Cytat: "steelie"
Mam nadzieję, że wydadzą to w Polsce na DVD albo puszczą na Hyperze. Będzie reportaż w Uwadze na temat treści pedofilskich.


Od kiedy to w Uwadze potrzebują jakichś faktów, żeby robić reportaże?

Offline steelie

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 17, 2007, 08:44:01 pm »
Ale w reportażu o DB przez cały czas mówili o dwóch STRASZLIWYCH kadrach. A gdyby mieli materiał ze Sky Girls to hoho, sam opening by wystarczył. Co chwilę na oko dziewięcioletnia dziewczynka w obcisłym kombinezonie, taaa.

Offline Domino76

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 18, 2007, 04:15:46 pm »
Z najnowszych nowości - oto pojawił(a) się godny zastępca "Hikaru no Go", czyli "Shion no ou". Prawda, że brzmi podobnie? Bo też i jest podobne - tyle, że zamiast Go mamy Shogi, zamiast chłopca (Hikaru) dziewczynkę (Shion), a zamiast ducha tajemnicze mordestwo  :badgrin: .

Dodam jeszcze, że rysowane to wszystko jest w stylu jako żywo kojarzącym mi się z tą hentaiową serią o zboczonym, obleśnym trenerze (nie pomnę tytułu). Wszyscy przedstawieni w pierwszym odcinku mężczyźni powyżej trzydziestki mają paskudne, wredne gęby morderców i gwałcicieli, za to kobiety - twarze aniołów  :roll: .
Zresztą w tym pierwszym odcinku jest taka jedna scena, że - gdy się zaczęła - jako żywo miałam ochotę zakrzyknąć: "no wiedziałam, że to hentai!"  :lol: . Oczywiście zaraz potem widz zostaje wyprowadzony z błędu  ;) . Cóż, "Shion no ou" hentaiem nie jest, ale zapewne twórcy dojin'ów już zacierają ręce...  :badgrin:
Phoca vitulina :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 18, 2007, 06:02:09 pm »
Rental Magica - już po minucie zacząłem przewijać. Shounen - nasze czasy + kiczowata magia (młoda czarownica na "odrzutowej miotle"). Seria dla bardzo młodego i niewymagającego widza.

Offline Knurek

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 18, 2007, 07:37:43 pm »
Sketchbook full color's - nie obejrzeliśmy jeszcze całego, bo czasu nie było, ale po pierwszych 5 minutach wrażenia pozytywne. Śliczny kotek.
Uwaga, anime o niczym, więc niech się różne riche z daleka trzymają.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 18, 2007, 09:22:21 pm »
Shugo Chara! - ojej, to jest różowe. I mahou shoujo w dodatku. Są też obowiązkowe gadające zwierzaczko-przydupasy. Sęk w tym że obejrzałem cały odcinek i nawet nie tylko nie wyłączyłem ale - o zgrozo - mam ochotę zobaczyć drugi (!). Zapewne to za sprawą pokręconego charakteru głównej bohaterki (i nie tylko).  I nie żebym kogoś tu specjalnie namawiał, ale tak tylko wspomnę że już w pierwszym odcinku jako przeciwnik pojawia się średnio najeżony nekomimi bisz...
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Knurek

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 18, 2007, 10:58:58 pm »
Cytat: "richie"
Shugo Chara! - ojej, to jest różowe. I mahou shoujo w dodatku. Są też obowiązkowe gadające zwierzaczko-przydupasy. Sęk w tym że obejrzałem cały odcinek i nawet nie tylko nie wyłączyłem ale - o zgrozo - mam ochotę zobaczyć drugi (!).


Apropo, Shugo Chara! drinking game. Kielonek jak zobaczysz różowe albo ubrania w kratkę.
Jak ktoś po 10 minutach nie zwali się pod stół, to powinien z ruskimi pijać.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 18, 2007, 11:27:55 pm »
Bardzo to odkrywcze, zważywszy że główna panienka ma różowe włosy, a w kratkę są fuku z jej szkoły ;p
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 19, 2007, 06:40:24 am »
Richie, ilość różowości niestety przekracza ilość angstu Saikano :P to jakies gwiazdeczki, serduszka, ciciki i inne takie... ale przydupaski całkiem sympatyczne, koci bisz jest biszny aż strach (niestety jest po "złej" stronie, więc podejrzewam, że mało go bedzie, ech), a główna bohaterka przypomina mi Zero no Louise z Tsukaimy :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 19, 2007, 04:36:32 pm »
Cytat: "Szyszka"
Richie, ilość różowości niestety przekracza ilość angstu Saikano :P

Nie przesadzajmy, aż tak żałosne to to nie jest :)

Cytuj
koci bisz jest biszny aż strach (niestety jest po "złej" stronie, więc podejrzewam, że mało go bedzie, ech)

Iiii... jeśli będzie klasycznie to okaże się, że nekobisz jest co prawda po złej stronie, ale wszystkim tak naprawdę rządzi inny złyboss[tm] a nekobisz wkrótce przejrzy na oczy i przejdzie na tą właściwą - oczywiście nie bez pewnych perypetii.. kto wie, może nawet będzie maltretowany przez tego drugiego, naprawdę złego :badgrin:
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Knurek

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 19, 2007, 04:52:00 pm »
richie, ja wiem czemu ci się to Shugo Chara! tak podoba. Słyszył Chikane i się od razu pozytywnie nastawiasz. :)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 19, 2007, 05:11:04 pm »
Cytat: "richie"

Iiii... jeśli będzie klasycznie to okaże się, że nekobisz jest co prawda po złej stronie, ale wszystkim tak naprawdę rządzi inny złyboss[tm] a nekobisz wkrótce przejrzy na oczy i przejdzie na tą właściwą - oczywiście nie bez pewnych perypetii.. kto wie, może nawet będzie maltretowany przez tego drugiego, naprawdę złego :badgrin:


Richie, wiesz jak zachęcić kobietę do ogladania różowej papki :P bedziem oglądać, nie musisz się plumsiać :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline senjiro

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 19, 2007, 06:45:41 pm »
Cytat: "richie"
Shugo Chara! - ojej, to jest różowe. I mahou shoujo w dodatku. Są też obowiązkowe gadające zwierzaczko-przydupasy. Sęk w tym że obejrzałem cały odcinek i nawet nie tylko nie wyłączyłem ale - o zgrozo - mam ochotę zobaczyć drugi (!). Zapewne to za sprawą pokręconego charakteru głównej bohaterki (i nie tylko).  I nie żebym kogoś tu specjalnie namawiał, ale tak tylko wspomnę że już w pierwszym odcinku jako przeciwnik pojawia się średnio najeżony nekomimi bisz...


w sumie od poczatku sie fajnie zapowiadalo ze wzgledu na glowna bohaterke, ale kiedy zobaczylem kratkowe towarzystwo to wiedzialem co sie swieci:P
Ecchi nano wo ikenai to omoimasu"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 19, 2007, 06:47:30 pm »
Nie podchodzę do tego... jeszcze mi się spodoba i stracę do siebie resztki szacunku co mi się ostały po rozpoczęciu oglądania Clannadu ;)