Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 19, 2008, 11:31:08 pm »
muah.... Vampire Knight. W połowie szczęka mi opadła, mózg się wyłączył i potem było z górki. Scena, w której bisz sie najpierw rozebrał, zeby seksownie podyszeć w wyniku angsta - bezcenna. Podręcznikowe dialogi z dzieła klasy "jak zrobić grę o biszach, żeby dziewczyny sikały po nogach", nadęte kwestie wypowiadanie w przestrzeń beznamiętnym głosem... nie, ja to musze oglądać dalej. Dawno sie tak nie odmóżdżyłam - taki śmiertelnie poważny Ouran z tego, że można tylko się zachwycić albo przegonić kijem.

Widziałem.
To jest genialne.  :eek:

Nabari no Ou nieco mnie kreską zniechęca, choć zapewne znajdę później czas żeby rzucić na ten tytuł okiem.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:10:17 am »
Nabari no Ou
czyli pozycja, której Szyszki nie powinny pominąć  8)
...a od której wszystkie ricze powinny w podskokach uciekać. Co zresztą, po obejrzeniu pierwszego odcinka rączo uczyniły :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:22:08 am »
Nie jesteś sam - ja też szybciutko podwinąłem ogonek...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2008, 12:25:26 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:21:12 am »
A ja będę oglądał, a co !

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 20, 2008, 09:23:04 am »
Cytat: nolifesking
W każdym razie obojętność głównego bohatera zabija...
albo jego naiwność...
a te jego słodkie oczy...
"iada senseeeeeei" - jak w jakimś yaoi...
Ale on to robi celowo i z premedytacją :D "Don't know, don't care, go away" :P Kreska faktycznie Lovelessowa... Coś w nowych anime sporo tego Lovelessa, w takim Monochrome Factor akcja jest na identycznej zasadzie - znikąd pojawia się tajemniczy bisz z warkoczem i zmusza młodego bisza do walki for the great justice ;)
Za to z Amatsuki może być ciekawiej, na razie jedyną postacią która ma widocznego angsta jest dziewczyna (notabene mówiąca głosem pani Romi Paku :) ).
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 23, 2008, 07:18:12 am »
Oglądnąłem pierwszy epek Soul Eater jakiś czas temu - tak na próbę. Niestety nie mam czasu oglądnąć drugiego, a zapowiada się bardzo fajna seria (przynajmniej początkowo, bo potem mogą popaść w sztampę). Konwencja shonena, ale specyficzny design i kreska, i postacie jakieś ciekawsze (choć niby stereotypowe). Oczywiście jest sporo ecchi w postaci neko-wiedźmy, ale jakoś nie wyszło to toksycznie (za neko ma u mnie dużego plusa ;) ) Bardzo dynamiczne i fajnie wyglądające sceny walki (świetna choreografia wywijania kosą xD) Do tego w wielu momentach niezła parodia z konwencji shonena. Na podstawie mangi (też całkiem fajna).

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 23, 2008, 09:58:29 pm »
Ecchi kończy się raczej na tej neko "wiedźmie"
Spoiler: pokaż
wiedźmą nie jest jak można się dowiedzieć wpod koniec pierwszego epka.

Drugi jest jeszcze lepszy :)
Zwłaszcza "big star".
Polecam, polecam!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:15:24 pm »
W trzecim też zapowiada się niezła jazda.
Spoiler: pokaż
Perfekcjonista z dwoma laseczkami stylizowanymi na kowbojki, zamieniającymi się w guny.

LOL.
Obawiam się tylko, żeby potem nie skupili się wyłącznie na samych walkach. Szkoda zamienić tę serię w popłuczyny po Naruto.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:31:16 pm »
Monochrome Factor
Czuję się zgorszony.... facet pocałował faceta ;( buuuu a zapowiadało się ciekawie.
EDIT:
a w drugim odcinku już w jego łóżku !! No nie ;(
Typ: Fantasy.
Równoaga między światłem a ciemnością została zachwiana. Cienie przechodzą z krainy ciemności do świata ludzi i atakują ich. blebleble .. typowa fabuła. Cóż.. ja i tak oglądam póki anime naprawdę nie jest skrzywione.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 23, 2008, 10:45:18 pm »
A ja sobie odpuściłem. Szkoda marnować czasu, gdy się ma takie zaległości.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 24, 2008, 05:47:09 am »
Najśmieszniejsze, że nigdzie nie podają, że to yaoi. Taka niespodziewajaka ;) W każdym razie ja omijam szerokim łukiem.

Soul Eater #2
- dalej fajne, dalej dynamiczne, świetnie rysowane, a przegadanie w normie. W porównaniu do mangi o klasę lepsze. Oglądam :)

Macross Frontier #3
- dalej świetne samoloty/mechy i fajny sf klimat.

Nabari no Ou
- daruję sobie, kreska mi się nie podoba, design zbyt... yaoiowaty, walki bylejakie, mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Himitsu - The Revelation
- to ma zarąbistą historię, i tak zjeba***y design, że aż się płakać chce (pure obrzydliwe shoujo, i to takie brzydki, a nie tylko shoujowate). Kiedyś będę musiał zmęczyć do końca ten pierwszy epek. Może ktoś się wypowie, czy warto?

Yotsunoha
- ohyda. Wszystko to, co najgorsze w romantyczno-majtkowych komediach.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2008, 05:48:40 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 24, 2008, 08:22:55 am »
Soul Eater ma i moją rekomendację! Kreska/Design naprawdę fajne; uwielbiam kiedy nosy postaci są rysowane właśnie w taki sposób.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 24, 2008, 04:34:14 pm »
Himitsu - The Revelation
- to ma zarąbistą historię, i tak zjeba***y design, że aż się płakać chce (pure obrzydliwe shoujo, i to takie brzydki, a nie tylko shoujowate). Kiedyś będę musiał zmęczyć do końca ten pierwszy epek. Może ktoś się wypowie, czy warto?

No cóż, po pierwszym epie jak najbardziej mam ochotę na więcej. Tylko że ta seria śmierdzi shounen ai na kilometr... Jednak pomysł jest czadowy, wreszcie coś nowego w anime.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:04:12 pm »
Kanokon
Obejrzałem 1st odcinek i mam dość. Tak durnego anime to jeszcze nie widziałem.
Spoilery

Na początku uczennica tuli do swojego biustu jakieś dziecko, nie jedna super-niania uznałaby to za pedofilię i w sumie nie ma się co dziwić. Po chwili jednak okazuje się że to dziecko, sięgające reszcie do pasa jest uczniem liceum.neutral: Następną nietypową sceną jest przemiana w/w uczennicy w liso-człowieka, co jeszcze nie jest takie złe gdyby nie fakt że po chwili "wchodzi" ona w ciało  napastowanego na początku odcinku dzieciaka. 120cm połączenie człowieka z lisem już nie wygląda zbyt interesująco. Pod koniec odcinka twórcy pokusili się o zademonstrowanie "potęgi miłości lisa & człowieka" co pewnie w przyszłości pozwoli pokonać wrógów stojących im na drodze do szczęścia.

Serię zdecydowanie odradzam.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 29, 2008, 02:57:16 pm »
Toshokan Sensou - po pierwszym odcinku można stwierdzić tylko jedno: pomysł doskonały. Ponura wizja przyszłości, w której wraca cenzura, do mnie osobiście bardzo przemawia. Oby tylko ten ciekawy świat nie posłużył jako tło do tępej komedyjki przeplatanej akcją.
Edit po drugim odcinku: jak na razie bomba - wciąga, trudno się oderwać. Polecam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 04:15:04 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything