trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 06, 2008, 11:57:11 pm »
lol, ale pomyłka  :lol: już poprawione ; )

Jeszcze dodam Chocolate Underground ep1-2 króciutkie odcinki, pomysł fajny i ciekawy. Coś akurat dla słodyczoholików na ząb ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 07, 2008, 05:20:03 am »
Sekirei - jak Richu napisał, do zaorania.

Za to Birdy miło mnie zaskoczyła - pierwszy odcinek był naprawdę fajnie zrobiony, choć początkowo design postaci strasznie mnie irytował. Całość ma wydźwięk kiczowatej space opery, ale poszczególne sceny trzymają poziom.

Slayersi już chyba nie dla mnie - wynudził mnie ten pierwszy epek.

Kara no Kyoukai: Satsujin Kousatsu - mniam :] Genialne - klimat i animacja mnie osobiście totalnie urzekły. Dużo lepsze od pierwszego filmu a i stare Tsukihime się przy tym chowa. Chyba pierwsze anime gdzie przyjemnie patrzy się na krew.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:04:07 pm »
Kara no Kyoukai: Satsujin Kousatsu - mniam :] Genialne - klimat i animacja mnie osobiście totalnie urzekły. Dużo lepsze od pierwszego filmu a i stare Tsukihime się przy tym chowa. Chyba pierwsze anime gdzie przyjemnie patrzy się na krew.
Oglądasz po angielsku ? Idealnie znasz ten język ? Bo ja czekam zawsze na polskie napisy.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 07, 2008, 12:23:21 pm »
Znam język w stopniu wystarczającym, by bez problemu zrozumieć dialogi z większości anime; bardzo rzadko zdarza się, bym nie znał jakiegoś słowa.
No ale ja staram się jak najwięcej czytać po angielsku, bo dobrych od kilku lat nie bardzo mam okazję, by sobie po angielsku porozmawiać.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 10, 2008, 01:11:28 am »
Sekirei - czyli kolejne anime o tym jak to dobrze jest totalnym nieudacznikom ^^'

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 10, 2008, 01:38:35 am »
Strike Witches - Gonzo daje czadu aż miło, tylu fetyszy naraz to już dawno nie widziałem. Mamy zatem skąpo odziane loli (LOL te ichnie mundurki bez spódnic) którym wyrastają zwierzęce uszka i ogonki, a ponadto trzymają w rękach ogromne guny i ubierają się w spody od pancerzy osobistych, które to pozwalają im latać. Mają niby być kartą przetargową w wojnie ludzkości z tajemniczymi najeźdźcami nie wiadomo skąd. Nie wygląda to zbyt ambitnie, ale co tam - mecha musume ma wszak cieszyć przede wszystkim oko. A z tego Strike Witches wywiązuje się doskonale. Ja już jestem fanem i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.

Ikkitousen Great Guardians - po dwóch odcinkach mogę stwierdzić, że zapowiada się kolejna ecchi komedyjka ze scenami klasycznej naparzanki. Odrobinkę kojarzy się z Shadowskillem, tyle że tam światem akcji było bardzo mroczne fantasy, a tutaj mamy współczesną Japonię. Jak dla mnie nic specjalnego, raczej seria do podarowania sobie. A trochę szkoda, bo laseczek tam cała masa, a do tego designy bardzo przyjemne dla oka.

Birdy the Mighty Decode - przyznam szczerze, spodziewałem się czegoś o wiele gorszego, mając w pamięci OVA sprzed kilku(nastu?) lat, które to najwyższych lotów nie były. Tymczasem bardzo miło się zaskoczyłem. Nie będzie to może seria najwyższych lotów, ale już ten pierwszy odcinek coś w sobie ma. Jest i trochę komedii, i fajna walcząca laseczka, a scen akcji nie powstydzili się sami Wachowscy (zwłaszcza biegania po ścianach). Taaak, przygody Birdy zdecydowanie warto śledzić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2008, 02:37:25 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 10, 2008, 02:54:13 pm »
Hidamari Sketch x365 - tylko dla twardzieli i fanów Lucky Star. Podobna kreska, tyle że mniej kolorowa, fabułą również zwykła.. nie ma melodii! A może nie zwróciłem uwagi... ale wydawało mi się, że sporo w nim jest "głuchych" elementów... Tyle, żę Lucky Stara dało się obejrzeć. Tutaj nie dałem rady. Jest też o wiele więcej uproszczeń w kresce. Nie wiem... ktoś widział jeszcze pierwszy odcinek tegoż?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 10, 2008, 06:18:29 pm »
Natsume Yuujinchou - takie Mushishi w naszych czasach i bardziej na wesoło :) Całkiem przyjemny i relaksacyjny ten pierwszy epek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 10, 2008, 06:31:08 pm »
Na początku wydał mi się nudny. Głupawe żarty tego kociego demona do mnie nie trafiają. Ale końcówka mnie prawie wzruszyła. Dostanie jeszcze szansę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline maszkov

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 10, 2008, 06:38:23 pm »
ja czekalem na ZnT princess no Rondo.... ale mam nadzieje ze ten ikkitousen nowy bedzie lepszy od poprzednich...




I na ch*j się gapisz...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 10, 2008, 06:47:21 pm »
Nie cierpię ZnT, a Ikkitousen im dalej tym gorzej a już pierwszy sezon mandze do pięt nie dorastał.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 10, 2008, 07:20:08 pm »
A ja chcę żeby kolejny Ikkitousen był tym samym co poprzedni z poprawioną oprawią audio-wizualną. Jest to świetna seria do oglądania przy/po piwie, czy w przerwach między innymi ambitniejszymi/ciekawszymi seriami/książkami przy których trzeba myśleć. W tej roli sprawdza się bardzo dobrze.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 11, 2008, 12:26:58 am »
ja w przez pierwsza serie Ikkitousen ledwo przebrnolem...druga troszke ale tylko troszke lepsza a juz trzecia nie zapowiada sie lepiej...
moim zdaniem warto luknac na slyersow...to moze zaciekawic...




I na ch*j się gapisz...

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 11, 2008, 07:32:19 am »
Jak ja nie potrafię przebrnąć przez pierwszą serię to odpuszczam sobie następne.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 11, 2008, 06:25:44 pm »
Hidamari Sketch x365 - tylko dla twardzieli i fanów Lucky Star.

jestem wielką fanką LS, ale Hidamari nie tknę nawet patykiem. Kilometrowym.

W Luckyt Starze mieliśmy Konatę, która miała charakter, w Hidamari mamy "arutystyczne" wstawki shafta, które mnie odrzucają nuklearnie. Własnie przez te ich wstawki nie dooglądałam Sayonara Z Sensei, bo mnie mdliło od tej "sztuki".

Slayers... cóż. Good job! Przerywnik z panną rybą mnie zabił. Pokemon całkiem znośny. Poza tym miło znowu posłuchać starych dobrych seiyuu, czekam na Xellosa. Ishida Akira FTW! Dragon Slave FTW!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything