Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #480 dnia: Październik 20, 2008, 07:26:19 am »
3 odcinek Rosario vampire to niemal wykrzyczał do mnie info żeby tego nie oglądać dalej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #481 dnia: Październik 20, 2008, 11:11:58 am »
Jak i tak NIE oglądam i nie mam zamiaru:
- Toradora
- Rosario 2
- Clannad After
- Tale of Melodies
Obejrzę te anime jak wyjdą w całości.
Nie jestem takim fanatykiem który nie ma co oglądać że musi nawet na bierząco.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #482 dnia: Październik 20, 2008, 11:38:06 am »
NIE oglądam i nie mam zamiaru
Obejrzę te anime jak wyjdą w całości.
?!


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #483 dnia: Październik 20, 2008, 11:53:52 am »
Skrót myślowy - anfan nie ogląda na bieżąco i tego się tyczy to pierwsze zdanie.

A ja nie jestem żadnym fanatykiem. Po prostu nowe serie wydają mi się bardziej interesujące od starych i tyle. A ze starych co uznałem za warte oglądnięcia to oglądnąłem. Tyle w temacie.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #484 dnia: Październik 20, 2008, 01:43:00 pm »
Nie masz pojęcia co jest warte oglądniecia jeśli nie oglądaleś.
Zapewne ja też nie widziałem jeszcze wielu znakomitych serii po 2000 roku. Nie mówię już nawet o latach 90, ale wyłącznie o tych 2000-2007. Ale na pewno na brak dobrych anime nie mogę narzekać. Chociaż to nie znaczy że są takie doskonałe jak np Code Geass.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #485 dnia: Październik 20, 2008, 02:55:39 pm »
mądrości anfanowe
LUDZIE KTÓRZY OGLĄDAJĄ KOLEJNY ODCINEK Z SERII ANIME CO TYDZIEŃ W TV TO FANATYCY  :shock:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #486 dnia: Październik 20, 2008, 03:05:35 pm »
Tak słuchając sobie opa do Index zachodziłem w głowę gdzież to jeszcze poza Index i Shaną słyszałem tą wokalistkę. Okazało się, że to Kotoko, która też wydała singla do Kannazuki no Miko :) Chyba zacznę trochę bardziej interesować się muzyką z anime, bo sporo ciekawostek mnie omija.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #487 dnia: Październik 20, 2008, 03:11:55 pm »
Ja ostatnio dziwowałem się że w ogóle są dobre kawałki z anime, a nie takie które tylko dobrze się kojarzą. [np. z dobrym tytułem] Cóż, Kotoko zła nie jest, ale ameryki nie odkryłeś.

PS: Ej, zaraz, to jest lans.fm po polskiemu ?  :eek:

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #488 dnia: Październik 20, 2008, 09:10:56 pm »
Lol no tak.. wystarczy, ze sobie ustawisz. Ja wole angielską wersje bo jest więcej infa.
Nie powiedziałbym, żeby to była KOTOKO. Kurcze, ja mam kilka jej piosenek ale w takim stylu jej nie słyszałem. Ciekawe noo

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #489 dnia: Październik 21, 2008, 06:17:16 am »
No a ja znam ją tylko z tego stylu (w Re-sublimity muza niby inna, ale wokal ten sam i sporo charakterystycznych dźwięków). A jej normalnych płyt w ogóle nie znam (tylko muzę z anime)

Tytania 02
- nie wiem dlaczego to oglądam, chyba liczę na jakieś fajne polityczne rozgrywki. Bo samo sf jest na poziomie tych z lat siedemdziesiątych.

Shikabane Hime: Aka 03
- nic nowego, jak komuś nie przypadło do gustu od początku to spokojnie może sobie serię darować. Ja ciągle nie mogę przeboleć te dziwne bure kolory i ubogi design. Momentami animacja i kreska jest naprawdę dobra, ale tylko momentami. Fabuła dalej ograniczona do pojedynczego wątku, ale na koniec dostaliśmy glimps głównego wątku.

Kurozuka 02
- drażni mnie ta stylizacja podczas walk. W pierwszym epku w większości sobie to darowali, ale w drugim było tego stanowczo za dużo. Jakoś nie do końca przypadł mi ten epek do gustu.


Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #490 dnia: Październik 21, 2008, 09:23:28 am »
I mi drugi odcinek Kurazoki wydawał się zbyt... chaotyczny, a owa stylizacja nie wiem co miała robić. Pokazać mniej brutalną sceną niż jest ją na prawdę? Po za tym strasznie pomieszali kolejność w tym anime. Na co był ten pierwszy wątek? I o co chodzi na końcu?!

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #491 dnia: Październik 21, 2008, 11:39:00 pm »
Ech, Szyszka tak pimpuje te Abyssy okrutnie to się za nie wziąłem, ale... to nie dla mnie. Obejrzałem dwa odcinki, no sorry, ekranizacja sztampa jrpg'a, owszem graficznie niebrzydkie ale akcja na razie wzbudza tylko coraz głębsze ziewanie, postaci już kilka a żadnej wciąż tak naprawdę nie zdążyłem polubić (za to pojawił się wysoce irytujący pokemon). To już Druaga potrafiła mnie wciągnąć, no nie wiem - może w grę ToA się fajnie pogrywało, ale anime nie przemawia do mnie nijak :/
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #492 dnia: Październik 22, 2008, 06:00:29 am »
jak już Wilk powiedział - bisze z angstem, Richie, bisze z angstem. Niemniej jestem głęboko wdzięczna, że się w ogóle zabrałeś i zjechałeś tak delikatnie.  :D

Pokemona zdecydowanie za dużo, zdecydowanie za mało rzucania pokemonem o ścianę w stosunku do gry. Tam Luke radośnie kopie zwierzaka i przezywa go "świniomałpą"...

Po czwartym odcinku coraz wyraźniej widzę, że ludzie będą zbierać szczęki po odcinku 6 (no, może 7). Czytam sobie komentarze na innych forach i te dociekania, kto jest kim i jak się to ostatecznie rozwiąże, kto jest czarną owcą i dlaczego i pękam z uciechy. No, Mirando, za 3 epki skończy Ci się znajoma fabuła, co Ty zrobisz, biedactwo? I dostałaś bonusowego hinta do angsta Guya :P


pimpu-pimpu-pimpu
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #493 dnia: Październik 22, 2008, 04:22:21 pm »
postaci już kilka a żadnej wciąż tak naprawdę nie zdążyłem polubić (za to pojawił się wysoce irytujący pokemon). To już Druaga potrafiła mnie wciągnąć, no nie wiem - może w grę ToA się fajnie pogrywało, ale anime nie przemawia do mnie nijak :/

Niektóre postacie zapowiadają się ciekawie, jak nekromanta czy Tattersail. Druaga to świetne anime, oby kontynuacja wyszła im równie dobrze.

Po czwartym odcinku coraz wyraźniej widzę, że ludzie będą zbierać szczęki po odcinku 6 (no, może 7).

Nie za szybko ? ;) Ja zrobię sobie przerwę kiedy czymś mnie wkurzą, na razie jednak się to nie zapowiada. A 4 odcinek dalej stawia mnie po stronie fanów Abyssa. Fajną bronią jest ten pozszywany pluszak, coś jakby efekt push-up.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #494 dnia: Październik 22, 2008, 04:54:25 pm »
czy Tattersail.

To nie Erikson tylko Talesy ;)