Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #495 dnia: Październik 22, 2008, 05:55:05 pm »
Wilk Stepowy: fakt  :lol: chyba za bardzo mnie ta książka wciągnęła ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 22, 2008, 08:16:10 pm »
Niektóre postacie zapowiadają się ciekawie, jak nekromanta (...)

Nie za szybko ? ;)

nie, nie za szybko. Ciągle jesteśmy w intro do gry, nawet nie mamy "ostatecznego składu drużyny". Gra - jedynie stricte fabularne kawałki czyli rozmowy i przerywniki - ma około 20 godzin, i tak jestem zdziwiona, że DOPIERO w 7 epku wszystkim szczęki opadną.

A przerażone oczka Jade'a to absolutne mistrzostwo świata. Moeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 22, 2008, 08:29:31 pm »
Ja obstawiam że drużyna to:

Opening też pomaga w odkryciu pozostałych członków.
Dziwnie wygląda w tej serii walka z zwierzętami, jakby miecze świetlne mieli, z taką łatwością przepoławiają przeciwników, w przypadku ludzi jest lepiej, kiedy to dorzucają czerwony błysk (to słowo chyba nie pasuje za dobrze), pewnie z gry ;]


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #498 dnia: Październik 23, 2008, 06:56:27 am »
żeby odkryć drużynę wystarczy pogrzebać minutę w necie, doh.

W grze w ogóle nie było krwi, dlatego miłym zaskoczeniem  było to, że w animku jakieś rozbyzgi są i plamy na ziemi przy zabitych.

dobra, idę sobie precz :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #499 dnia: Październik 26, 2008, 04:09:36 pm »
Tytania - po trzecim epie stwierdzam że wciąga mnie coraz bardziej :)
Podobają mi się te, nierzadko przeładowane patosem, dialogi, a już absolutnym highlightem była pokazowa scenka w 3 epie z rybkami w tle
Spoiler: pokaż
 Hyulick wpierw oświadcza że nie ma najmniejszego zamiaru przyłączyć do Tytanii, następuje ciężka cisza - w tym czasie w akwarium jedna duża ryba pożera inną mniejszą - po czym Hyulick stwierdza "no dobra, to od kiedy zaczynamy" :D

Aha, i aż się dziwię, że póki co nie zostaliśmy tu na forum zaatakowani czyimś napadem biszomanii, wszak zestaw mroczno-uroczych biszklat wystarczyłby na obsadzenie kilku serii (pimpu pimpu :P)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 27, 2008, 06:20:27 pm »
No wreszcie. Kuroshitsuji odc. 2 - to anime jest genialne. Przyjemnie jest obejrzeć sobie anime, w którym nie ma stada piszczących dzieciaków walczących o jakieś bzdetne ideały, w imię przyjaźni czy innego shitu. Klimat jest świetny, obok mogących być uznanymi za komediowe - wstawek, demoniczny sługa w służbie jej królewskiej mości :D (w ogólnym skrócie)

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 27, 2008, 06:26:42 pm »
Tia, zamiast piszczących dzieciaków mamy jednego, ubermchrocznego shota-bisza z taaaką traumą ;) Animek poziomem patosu depcze Vampire Knight po piętach, ale w Kuroshitsuji przynajmniej są interesujący bohaterowie. No, interesujący tytułowy bohater, a reszta nieco ponad zwyczajność. A kreska wygląda jak z yaoica jakiegoś :p
Poza tym animek ma świetnie zrobiony ending - SDczki! Muzyka endingowa całkiem znośna, za to podkład muzyczny przy walce z 2 epa przyprawił mnie o napad śmiechu :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 27, 2008, 06:31:17 pm »
Nie porównuj tego VK-shita do Kuroshitsuji.
VK byłoby dobre gdyby nie ta cała Yuuki Cross i jej idiotyczne zapędy.
Po za tym VK jest totalnie yaoicowe. No i jest tam kupa wampirów. Tu (narazie) masz jednego demona tylko :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 27, 2008, 06:31:44 pm »
Ja, kij, i Kuroshitsuji, i 10 metrów między nami.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 27, 2008, 06:34:18 pm »
Klimacik w Kuroshitsuji indeed jest genialny. Demoniczny sługa wymiata. A dzięki humorystycznym wstawkom całość nie jest tak niestrawna jak VK.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 27, 2008, 06:41:26 pm »
VK byłoby dobre gdyby nie ta cała Yuuki Cross i jej idiotyczne zapędy.
Po za tym VK jest totalnie yaoicowe. No i jest tam kupa wampirów. Tu (narazie) masz jednego demona tylko :)
Vampire Knight byłby dobry, gdyby zupełnie nie był Vampire Knightem :] Poza tym to nie było porównanie mające zniszczyć Lokaja. Tenchi słusznie prawi. Po Kuroshitsuji nie czuję, że mój mózg został zgwałcony :P

Ale to zdecydowanie nie jest bajka dla Wilków, więc trzymaj dzielnie dystans ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 27, 2008, 08:27:13 pm »
WAMPAJR NAJT TO IDEALNE ANIME POD KAŻDYM WZGLĘDEM A JEŚLI TWIERDZISZ INACZEJ TO JESTEŚ GÓPI I YUKI GWAŁCI CIĘ ANALNIE CO NOC TYM SWOIM WYDŁUŻANYM KIJKIEM  :shock:
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 08:35:53 pm wysłana przez Bere »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 27, 2008, 09:37:57 pm »
Vampire Knight byłby dobry, gdyby zupełnie nie był Vampire Knightem :] Poza tym to nie było porównanie mające zniszczyć Lokaja. Tenchi słusznie prawi. Po Kuroshitsuji nie czuję, że mój mózg został zgwałcony :P

Ale to zdecydowanie nie jest bajka dla Wilków, więc trzymaj dzielnie dystans ;)
Dla riczów też nie. Kuroshitsuji obwąchane - pierwszy odcinek obejrzany i wystarczy: dołączam się do wilczego stada.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 27, 2008, 10:09:07 pm »
Cytuj
VK byłoby dobre gdyby nie ta cała Yuuki Cross i jej idiotyczne zapędy.
Po za tym VK jest totalnie yaoicowe. No i jest tam kupa wampirów. Tu (narazie) masz jednego demona tylko
xD :doubt:

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 28, 2008, 11:41:52 am »
Bardzo dobry ten czwarty odcinek nowego Clannada. Zwłaszcza bójki :). Klimat tego anime jest nieporównywalny do niczego innego :)