Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 747345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 03, 2008, 07:59:45 pm »
Goku Sayonara Zetsubou Sensei. - wpadłem na tą OVAkę. Ktoś mi może powiedzieć czy warto oglądać te serie?

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 03, 2008, 08:37:00 pm »
kiedyś próbowałem obejrzeć Sayonara Zetsubou Sensei, część pierwszą tej historii, za wolne, za brzydkie (sposób rysowania postaci wręcz odstrasza), mało śmieszne.
Fajna postać emo nauczyciela, który zamienił żyletki na sznur.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 03, 2008, 09:23:18 pm »
Będzie kontynuacja Kodomo no Jikan. Szkoda że jedynie OAV. Ale przynajmniej będzie bez cenzury. Bo w I sezonie trzeba było czekać na wersję DVD.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 08, 2008, 03:08:00 pm »
Goku Sayonara Zetsubou Sensei. - wpadłem na tą OVAkę. Ktoś mi może powiedzieć czy warto oglądać te serie?

Mnie seria naprawdę się spodobała. Styl rysunku jest... inny, ale nie nazwałbym go złym. Po prostu cholernie subiektywna sprawa. Podobnie z poczuciem humoru. Jeśli ktoś lubi takie czarne jak murzyński... nos, wykpiewające różnego rodzaju fobie i paranoje społeczeństwa japońskiego (i nie tylko)...
Najlepiej ściągnąć cztery pierwsze odcinki i samemu sprawdzić, czy taki styl mu leży.
I'd like to be a tree

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 08, 2008, 03:42:49 pm »
Mam takie głupie pytanie.
Czy wam też przy oglądaniu Clannad After Story zdaje się, że anime jest ucięte po bokach? To tak specjalnie, czy może to ma coś znaczyć?

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 08, 2008, 04:04:37 pm »
Mam takie głupie pytanie.
Czy wam też przy oglądaniu Clannad After Story zdaje się, że anime jest ucięte po bokach? To tak specjalnie, czy może to ma coś znaczyć?
Przecież bez sensu jest oglądać skoro jeszcze nie wyszło w całości. Kto tak robi to śmieszne.
Anime jest po prostu 4:3 (640x480) więc nie wiem co się dziwisz. Ale I i II odcinek już jest 16:9. No i macie tak bo się wam ŚPIESZY.
Zawsze powinni emitować jako 4:3 na początku :)

Offline Kainti

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 08, 2008, 05:18:03 pm »
Mam takie głupie pytanie.
Czy wam też przy oglądaniu Clannad After Story zdaje się, że anime jest ucięte po bokach? To tak specjalnie, czy może to ma coś znaczyć?

Jest uciete specjalnie, ma znaczyc 'Kupcie DVD', chociaz jedna z telewizji nadaje w normalnym wide screenie, tyle ze 4 tygodnie pozniej (dvd wychodzi ciut wczesniej).

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 08, 2008, 09:32:21 pm »
Wyjść z podziwu nie mogę jak Yuki przez 2 sezony odcinek w odcinek prawie, wspomina to co się zdarzyło w przeszłości i to tą samą scenę.

Już na pamięć chyba będę znała frazę:

Then years ago..
That incident...

Jakby tego nie było to bym zapomniała że oglądam w ogóle VK

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 08, 2008, 10:14:16 pm »
Aniołku, VK dla mnie naznaczone jest półnagim angstem. Po prostu nie można mieć angsta będąc normalnie ubranym :D



mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 08, 2008, 11:21:24 pm »
Cytuj
Wyjść z podziwu nie mogę jak Yuki przez 2 sezony odcinek w odcinek prawie, wspomina to co się zdarzyło w przeszłości i to tą samą scenę.

Już na pamięć chyba będę znała frazę:

Then years ago..
That incident...
Może dlatego ze te wspomnienie mają cholerne znaczenie i są furtką do przeszłosci? No i to najdalszy okres jaki pamieta przed tem nic.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 09, 2008, 06:21:15 am »
tak Freyu, ale traktowanie widza, jakby miał pamięć złotej rybki i zero umiejętności kojarzenia faktów jest troszki obraźliwe.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 09, 2008, 08:30:23 am »
tak Freyu, ale traktowanie widza, jakby miał pamięć złotej rybki i zero umiejętności kojarzenia faktów jest troszki obraźliwe.

W abyssie tak zrobili, przez 5 odcinków, w openingach Asha pokazywali normalnie, dopiero w 6 zauważyli że jest podobny do Luke'a i cień musi padać na jego twarz do momentu spotkania twarzą w twarz. Potem jeszcze dodali martwego generała, pewnie bym się wkurzył gdybym nie wiedział dlaczego go wskrzesili.  :D I ktoś mi powie że spoilery są złe. ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 09, 2008, 12:06:20 pm »
tak, tym ukryciem w cieniu Asha też poczułam się obrażona >.< choć może to dlatego, żeby inne postaci nie robiły cały czas wielkich oczu - frontem to on stał tylko do swoich współtowarzyszy. Tak sobie przynajmniej to tłumaczę, wiem, w bajki wierzę...

a o zmartwychwstaniu generała powinno być w następnym odcinku :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #538 dnia: Listopad 24, 2008, 04:32:10 pm »
*Noli jest zły*
Zły z kilku powodu.
Po pierwsze Toradora idzie w tym kierunku jaki dało się przewidzieć od pierwszego odcinka! :( Takasu powinien ominąć Taigę szerokim łukiem i skończyć z Ami (polubiłem ją po tym jak okazała słabość), a że Kushiete też lubię to ta pasuje idealnie to Kitamury. Aisaka może se popełnić sepuku nie będzie mi jej żal, nawet się ucieszę.

Drugi powód: Clannad After story. Nie wiem co z tymi ostatnimi odcinkami, ale są po prostu słabe. Ta historia z dwoma gangami jakoś do mnie nie przemawia. Pytanie nr.1. Gdzie jest FUKO!!?? Ta cudna bzdurna dziewczynka która wpadała w nieoczekiwanych momentach i rozdawała strugane rozgwiazdy! :(

33 odcinek Soul Eatera to kolejny nic nie znaczący ep, który ma podbudować relacje między przyjaciółmi. Ale Maka i Soul to cioty w porównaniu do Kid'a (a nie wspominam już Black Stara, który przerasta ich kilkukrotnie zdolnościami). Jeśli będą walczyć bez tej Czarnej Krwii i wygrywać w imię jakiś wiekszych ideałów. Uznam, że to kuciowe anime jednak.

To Aru Majutsushin no INDEX - dowód na to, że fajny pomysł można spartolić po kilku odcinkach ^^'

Mam tylko nadzieje, że Rosario zapewni mi spora dawkę niezasłanianego nietoperzem ecchi z idotycznym humorem. Bo chyba tylko to może uratować ten tydzień katastrof. (Chociaż z drugiej strony odcinek Naruto był całkiem całkiem ;), a odcinek Blecha fajnie się skończył.. tylko skończył bo tak to ssał)

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 24, 2008, 04:35:01 pm »
Drugi powód: Clannad After story. Nie wiem co z tymi ostatnimi odcinkami, ale są po prostu słabe. Ta historia z dwoma gangami jakoś do mnie nie przemawia. Pytanie nr.1. Gdzie jest FUKO!!?? Ta cudna bzdurna dziewczynka która wpadała w nieoczekiwanych momentach i rozdawała strugane rozgwiazdy! :(
Hmm co prawda nie grałem w Clannad ale z tego co kojarzę to po prostu po kolei realizują co niektóre Arc z gry :). Pewnie koło połowy będzie główny Arc Nagisy drama i zgrzyt zębów zresztą już zapowiedź 9 odcinka jakieś problemy IMO zapowiada...

 

anything