trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #645 dnia: Grudzień 21, 2008, 08:35:01 pm »
Osobiście Clannada i ogólnie Key kocham najbardziej właśnie za to umiejętne okazywanie "życia codziennego", jak to ładnie ująłeś. Osobiście chciałbym żeby cała seria tak wyglądała - zwykłe ludzkie codzienne dramaty i problemy. Przez ostatnie odcinki przelatywałem z wypiekami na twarzy, bardzo żałując gdy się kończyły.
Zaś co do Toradory! - niech moja grupka wyda wreszcie 10 odcinek! Już 12 na horyzoncie, wszyscy mówią coś o niesamowitych zwrotach akcji, a ja wciąż stoję na 9, shit. Bardzo przepraszam, ale musiałem się gdzieś wyżalić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #646 dnia: Grudzień 29, 2008, 10:40:44 am »
Na stronie Anime Chronicle pojawiła się notka z krótkimi zapowiedziami serii sezonu zimowego. Zapraszam do lektury i komentowania :)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #647 dnia: Grudzień 29, 2008, 10:55:13 am »
Jedyną seria na którą czekam z niecierpliwością jest The Tower of DRUAGA -the Sword of URUK-, pierwszy sezon bardzo przypadł mi do gustu i znajduje się wśród moich ulubionych anime. Oby tylko nie skopali kontynuacji.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #648 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:35:26 am »
Z takich rzeczy, na które naprawdę czekam to: Shikabane Hime Kuro, Zoku Natsume Yuujinchou i Kurokami.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #649 dnia: Grudzień 29, 2008, 12:02:49 pm »
Ja na nic nie czekam bo i tak głupotą jest oglądać jeśli anime w całości nie wyszło. Poza tym jest tyle anime ukończonych, których nie oglądałem. Poza tym anime to nie całe moje życie w przeciwieństwie do was. Są przecież jeszcze gry komputerowe:)
Dlatego nie czekam tak łapczywie jak wy na każde nowe anime.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #650 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:03:13 pm »
Też czekam na The Tower of DRUAGA -the Sword of URUK. Może w końcu wytłumaczą o co chodzi z tą laską.

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #651 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:04:04 pm »
Poza tym anime to nie całe moje życie w przeciwieństwie do was.

 Anfan systematycznie niszczy mój umysł  :shock:



 Tenchi - czyżbyś oglądał Toradora od [gg]? ;) Po 10 epeku przerzuciłem się na [CoalGuys] i mogę w sumie polecić, nie ma różnicy miedzy nimi a gg.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #652 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:14:28 pm »
Poza tym anime to nie całe moje życie w przeciwieństwie do was. Są przecież jeszcze gry komputerowe:)

Ten tekst Ci się udał :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #653 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:15:34 pm »
Oglądałem Toradorę! od Aero. Niestety na nich chyba już liczyć nie można, więc także sięgnąłem po CoalGuysów. I bardzo się cieszę, bo inaczej bym chyba wykorkował na Taiga withdrawal symptoms.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #654 dnia: Grudzień 30, 2008, 05:49:32 am »
I bardzo się cieszę, bo inaczej bym chyba wykorkował na Taiga withdrawal symptoms.

:D

Taiga bezapelacyjnie wiedzie prym choć przyznać muszę, że coraz bardziej lubię Ami. A Minori imo robi się coraz mniej ciekawą postacią.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #655 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:13:12 am »
Ba ostatni odcinek Toradory był dość dobry znowu coś się działo czego się nie spodziewałem jednak :P.
A jescze co do Clannada także wygląda na to iż ruszyło do przodu z fabułą... a i czegoś o Yoshino się dowiedzieliśmy, kto następny?

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #656 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:13:22 am »
Amiii Amii Amiiiiii miiiistrz olee oleee! Po 13 epeku wogóle się rozczuliłem ; (
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #657 dnia: Grudzień 30, 2008, 08:08:31 pm »
Niestety na nich chyba już liczyć nie można, więc także sięgnąłem po CoalGuysów.

EUHM EUHM ciekawe kto to tak poradził...

Amiii Amii Amiiiiii miiiistrz olee oleee! Po 13 epeku wogóle się rozczuliłem ; (

Co ona niby tam takiego robiła ? :eek: Nawet nie pamiętam.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #658 dnia: Grudzień 30, 2008, 09:52:12 pm »
Poradził oczywiście Bere, za co jestem mu bardzo wdzięczny.
Co do Minorin - mnie się dopiero zaczyna podobać jako postać, do tej pory nie potrafiła zbytnio przyciągnąć mojej uwagi. A i Ami się faktycznie bardziej strawna staje.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #659 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:45:15 am »
Ami's the best!
Give Ami some love!

Ech nigdy nie obejrzałem Macrossa i Natsume do końca. W obu zatrzymałem się gdzies w 3/4 ... "miły" osobnik wykasował mi cały folder i jakoś nigdy nie miałem czasu, żeby nadrobić. Może kiedy indziej.
A co z nowego to anime chronicle pisałem :)

btw.
Myślę, ze Kokaku no Regios może okazać się czymś niezłym. Następca FMA/D.Gray Man?