trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 741985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #750 dnia: Styczeń 27, 2009, 10:30:15 pm »
:lol: No commento. Ale wiesz że coś w tym jest...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #751 dnia: Styczeń 27, 2009, 10:42:05 pm »
Jej czarny stroj kapielowy był o taki... ":shock:"

Relevant to my interests... Co Wy tam nieładnego oglądacie ?  :eek:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #752 dnia: Styczeń 27, 2009, 10:45:57 pm »
To Aru Majutsu no Index. Bardzo fajna główna bohaterka.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #753 dnia: Styczeń 27, 2009, 11:44:16 pm »
Magiczni nastolatkowie-'tacy jak ty', cała bohaterka to jakieś niewyraźne moe loli, WOOHOO. :roll:
Not sure if want.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #754 dnia: Styczeń 27, 2009, 11:46:08 pm »
Jak dla mnie bardzo wyraźne moe loli. Na tyle wyraźne, że wciąż to oglądam na przewijaniu, puszczając normalnie tylko na scenach z jej udziałem.
Hm, jestem właśnie po pierwszym Hetalia Axis Power. Jest to tak głupie że może się nawet wydawać śmieszne, jednak nie dla mnie. Historia zawsze mnie nudziła i nigdy się nią nie interesowałem, a bez jej znajomości popartej wiedzą dotyczącą wzajemnych stosunków między państwami ten serialik zamienia się w ciąg głupawych gagów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 12:10:47 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #755 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:25:30 am »
Nie rozumiem fenomenu Index (jako bohaterki) Mnie ona raczej irytuje i wydaje się totalnie zbędna w całym tym anime ;)

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #756 dnia: Styczeń 28, 2009, 04:16:39 pm »
Cytuj
Not sure if want.
Just take IT!! (głosem błazna z DMC3)
To Aru Majutsu no Index- ciekawe czy jest gra bo tak ogladając anime bywało ze odnosiłem wrazenie ze zaczyna się jeden watek(osoba) konczy i zaraz inna.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #757 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:35:07 pm »
Nie rozumiem fenomenu Index (jako bohaterki) Mnie ona raczej irytuje i wydaje się totalnie zbędna w całym tym anime ;)

Też nie wiem co w Index (bohaterce) takiego super,wprawdzie nie irytuje mnie specjalnie a to chyba dlatego że teraz występuje bardzo rzadko. Po sprawie z wymazywaniem pamięci skupili się na alchemiku i pewnej dziewczynce, ostatnio na misace. W sumie żadna z niej główna bohaterka...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 09:12:20 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #758 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:48:04 pm »
Powiedzmy że najgłówniejsza postać żeńska, od której wszystko się zaczęło. Co w niej takiego? Bo ja wiem? Jeśli o mnie chodzi to urzeka mnie po prostu jej kjutność.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline kazio_gt

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #759 dnia: Styczeń 28, 2009, 07:49:21 pm »
A ja tam do Index nic nie mam. Taka loli, która czasem ma zabawne wyskoki. Może jej postać nie jest jakaś wyjątkowo interesująca i nie wyróżnia się spośród masy bohaterek anime, ale czy rzeczywiście musi taka być? Według mnie pasuje do serii. Inna sprawa, że faktycznie jej rola jest dość nieznaczna (przynajmniej na razie).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #760 dnia: Styczeń 29, 2009, 06:58:03 am »
Najgłówniejsza, bo się jej imię przewija w tytule. Inaczej jej "główność" można by kwestionować i to dość mocno. Stanowczo wolę wersję tej historii, gdzie Misaka jest główną postacią.

Tak przyglądam się temu co teraz leci - standardowo: są perełki i masa zawodu.
Kurokami i Regios do kosza (duży zawód, jedyna przyjemność z obserwacji jak Kurokami traci dziennie 0.01 oceny);
Sora wo Kakeru Shojo rzucę z szacunku do samego siebie;
Asu no Yoichi!... erm, jednak nie - zapoznanie się z kawałkiem mangi wystarczy, dość pustych komedyjek ecchi z przypadkowym łapaniem za biust lub wpadaniem na przebierające się panny;
Akikan!... brrrr. Jedyne co dobre w tym anime to to, że powstał do niego ten art.

Zostaje mi Ride Back, Shikabane Hime: Kuro oraz Zoku Natsume Yuujinchou. A reszta totalnie nie dla mnie i mam do nich neutralne podejście (eg. Genji Monogatari Sennenki, Maria-sama ga Miteru 4th Season czy tam inne Maria†Holiki oraz Slayersy)

Ze starszych ciągle wychodzących rzeczy śledzę z ciekawością już tylko Casshern Sins i Toradora!. Abysski raczej od niechcenia, a na Michiko to Hatchin oraz Mouryou no Hako nie mam nastroju, choć obie serie zacne.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #761 dnia: Styczeń 29, 2009, 08:00:23 am »
A ja właśnie skończyłem Afro Samurai: Ressurection. Tym razem zamiast serialu dostajemy półtoragodzinny film pełnometrażowy. Niestety jest gorszy od serii.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #762 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:15:00 am »
Regios do kosza

A mnie pierwszy odcinek tej serii przypadł do gustu ;) pewnie dlatego że szukałem czegoś tak bezstresowego i przewidywalnego.

Co do filmu z afro, obejrzałem na przewijaniu, w sumie nie wiem czy warto oglądać całość.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #763 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:31:39 am »
Po cholerę przewijać film ? Jakaś plaga to przewijanie, albo oglądasz, albo nie oglądasz wcale. :roll:
Widać to takie pokolenie dzieci Neo nie potrafiących skupić uwagi na jednym przez dłużej niż 5 minut...

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #764 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:39:00 am »
Po cholerę przewijać film ? Jakaś plaga to przewijanie, albo oglądasz, albo nie oglądasz wcale. :roll:
No akurat z tym muszę się zgodzić... ja osobiście strasznie nie lubię przewijania i albo oglądam albo nie i tyle.
Mogę nawet oglądać na raty byleby w całości :)

 

anything