Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #765 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:38:48 am »
Po cholerę przewijać film ? Jakaś plaga to przewijanie, albo oglądasz, albo nie oglądasz wcale. :roll:

A po cholerę nie przewijać filmu ? A po cholerę ludzie kupują truskawkowe lody skoro są nie dobre ? odp że tak lubią wydawała by się zbyt oczywista.

Widać to takie pokolenie dzieci Neo nie potrafiących skupić uwagi na jednym przez dłużej niż 5 minut...

Oj nie przesadzajmy, wytrzymanie i 3 minut to powód do dumy.

edyta:
zrozumiałbym gdyby te ciskanie gromów było po zdaniu: obejrzałem na przewijaniu i film jest beznadziejny, totalna porażka, zero klimatu i fabuły"
ja tylko napisałem że nie wiem czy warto oglądać całość. Pierwszej części jakoś miło nie wspominam, raczej źle. Chciałem zobaczyć jak wyglądają walki, jacy bohaterowie się pojawiają i o co ogólnie chodzi. Coś jakby wyjątkowo rozbudowana wersja trailera.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 10:46:53 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #766 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:44:30 am »
A po cholerę nie przewijać filmu ? A po cholerę ludzie kupują truskawkowe lody skoro są nie dobre ? odp że tak lubią wydawała by się zbyt oczywista.
Sęk w tym iż przewijanie to jak kupienie owych lodów i wywalenie połowy do kosza :).
Natomiast jak się czegoś nie chce to się nie ogląda i tyle... mi gdyby przeszła nagle podczas oglądanie przez głowę myśl iż nie warto to bym po prostu wyłączył a nie przewijał bo a nuż coś ciekawego się znajdzie  :roll:.


Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #767 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:47:26 am »
A po cholerę nie przewijać filmu ?

A po cholerę się ogląda film jak się go przewija ? :eek:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #768 dnia: Styczeń 29, 2009, 10:53:23 am »
A po cholerę się ogląda film jak się go przewija ? :eek:

Dla konkretnych scen. I nie zachowuj się jak anfan, który nie może zrozumieć jak można oglądać anime na raty, zamiast naraz.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #769 dnia: Styczeń 29, 2009, 11:05:38 am »
Sęk w tym iż przewijanie to jak kupienie owych lodów i wywalenie połowy do kosza :).
Natomiast jak się czegoś nie chce to się nie ogląda i tyle... mi gdyby przeszła nagle podczas oglądanie przez głowę myśl iż nie warto to bym po prostu wyłączył a nie przewijał bo a nuż coś ciekawego się znajdzie  :roll:.

Wywalenie połowy lodów dla ciebie jest głupie, ok dla mnie też, ale powiedz mi dlaczego to jest głupie w ogóle i nie może mieć sensu dla kogoś innego skoro to jego lody kupione za jego pieniądze ?


A po cholerę się ogląda film jak się go przewija ? :eek:

przeczytaj mojego posta jeszcze raz, tam pod napisem edyta.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #770 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:35:33 pm »
Dla konkretnych scen. I nie zachowuj się jak anfan, który nie może zrozumieć jak można oglądać anime na raty, zamiast naraz.

Powstrzymam chęć nawrzucania że później lansujesz się na 'kadrach' i innych takich bo zdążyłeś przewinąć już wszystkie nowe i stare anime. :p
Zrozum, że nie mógłbym oglądać 'konkretnych scen' bez żadnego kontekstu, tak żeby sobie pofapać bo 'o fajna scena będzie'. Chyba że oglądałbym to na przykład drugi raz, ale tak... po co ? Podobna strata czasu jak męczenie się do końca z kiepskim anime. Weź pod uwagę jeszcze to, że jestem hostem Onsenu, i nawet ostatnio rozmawialiśmy o tym z Mirandą i Steeliem że rzucenie 'przewinęliśmy pierwszy ep i było do dupy' nijak ma się z rzetelną recenzją, i jako słuchacz nie chciałbym się przysłuchiwać niczemu w tym stylu. Nawet przesunęliśmy nagrywanie o parę dni, bo wspomniana dwójka wolała obejrzeć jeszcze z 2 epy Chaos Heada, mimo że jest to anime do zjechania. Wydaje mi się, że mój punkt widzenia jest wystarczająco racjonalny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #771 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:58:07 pm »
Ależ ja nie zarzucam Ci braku racjonalności w Twojej postawie. Nawet się z nią zgadzam, bo choć już w recenzje się nie bawię to lubię wiedzieć o czym z ludźmi rozmawiam.
Pytałeś o powód przewijania to podałem konkretny powód, który komuś może wystarczyć.

Niektóre filmy walki naprawdę nie mają w sobie nic innego poza walkami i naprawdę, by cieszyć się oglądaniem walk nie trzeba wiedzieć kto z kim i dlaczego. Tu wyobrażam sobie przewijanie i jeśli film Afro Samurai jest taką produkcją (a jest na 99%) to nie widzę w przewijaniu go nic dziwnego.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #772 dnia: Styczeń 29, 2009, 01:11:47 pm »
Mimo, że rzadko oglądam takie anime to akurat mogę się zgodzić, najświeższy przykład jaki przychodzi mi do głowy to Kurozuka. Anime posysa niemalże po całości, ale trzeba im oddać że walki są niczego sobie, ba, nie trzeba znać kontekstu bo zwykle właściwie tego kontekstu nie ma ! Coś się dzieje, wybuchy, krew, fajnie jest, ale tak naprawdę nie bardzo wiadomo o co chodzi. A pod koniec akcji wyjaśniający wszystko tekst typu 'sprawdzałem cię'. AHA :roll: W sumie nie straciłbym wiele przewijając, jest niesamowicie wiele scen kwaśnych i głupawych. Choć wolę, by takie anime leciało gdzieś w tak zwanym 'tle', podczas gdy zajmuję się czym innym. Jak coś się zacznie istotnego dziać to zwykle będę wiedział. W ten sposób nie muszę się wysilać przewijaniem ani nie tracę też czasu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 01:15:42 pm wysłana przez Bere »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #773 dnia: Styczeń 30, 2009, 07:36:35 am »
Shakugan no Shana III zapowiedziane na jesień - Anfan się ucieszy (i pewnie nie tylko on)
Ja tam czekam i czekam na Kiddy Grade II i się doczekać nie mogę >_>

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #774 dnia: Styczeń 30, 2009, 09:28:43 am »
Cytuj
Shakugan no Shana III zapowiedziane na jesień

Może w końcu wykończą kilku badassów, bo jak na razie pojawiali się tylko nowi.  :doubt:

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #775 dnia: Styczeń 30, 2009, 01:28:55 pm »
W shanie przez dwa sezony nie potrafili zrobić zakończenia, w III pewnie też im się nie uda, a szkoda bo tasiemiec z tego słaby.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #776 dnia: Styczeń 30, 2009, 10:40:47 pm »


 :roll:

Offline kazio_gt

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #777 dnia: Styczeń 30, 2009, 11:07:46 pm »
Teraz pytanie czy grupa subująca źle przetłumaczyła, czy w anime wstawili nie tą flagę  :lol: .

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #778 dnia: Styczeń 30, 2009, 11:11:21 pm »
jakie to anime ? może byc ciekawe a by najmniej polska jest

Offline kazio_gt

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #779 dnia: Styczeń 30, 2009, 11:13:18 pm »
Axis Powers Hetalia - już było o nim wspominane.