Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 747902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #855 dnia: Marzec 24, 2009, 08:50:59 pm »
Ciekawe że na wiosnę, kiedy za oknem słońce świeci, jest ciepło i ogólnie przyjemnie ma wyjść tyle ciekawych serii w porównaniu do zimy czy jesieni gdy pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór a raczej do siedzenia w domu nad książką lub animcem.
Sam pewnie sięgnę po:
Sengoku Basara fajne walki + dobra kreska i zapewne minimum fabuły. Czego chcieć więcej od takiej serii ?
Queens Blade - Rurou no Senshi obejrzałem ikkitousena, koihime musou to czemu nie QB,  które pewnie będzie miało lepszą kreskę i ciekawsze pojedynki od oby w/w serii.
Slap Up Party -Arad Senki- ponieważ lubię fantasy ;) jeżeli będzie w połowie tak dobre jak Slayers to pewnie będę oglądać ;)
Valkyria Chronicles imo najciekawiej zapowiadająca się seria

FMA 2.0 mam przeczucie graniczące z pewnością że będzie to seria roku 09 dla większości osób. Już pierwszy alchemik zdobył ogromną popularność. Dla mnie był słaby ponieważ twórcy uznali że lepiej wiedzą jak zakończyć serię od autorki mangi. Manga jest dużo bardziej dopracowana, ma więcej wątków, bohaterów, wszystkiego dlatego seria TV wyglądała przy niej wyjątkowo nieciekawie. No ale teraz powinni naprawić ten błąd.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #856 dnia: Marzec 24, 2009, 10:48:22 pm »
Ciekawe że na wiosnę, kiedy za oknem słońce świeci, jest ciepło i ogólnie przyjemnie ma wyjść tyle ciekawych serii w porównaniu do zimy czy jesieni gdy pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór a raczej do siedzenia w domu nad książką lub animcem.
Mam na ten temat zupełnie odmienne zdanie... jak podliczyłem to w tym sezonie zimowym katowałem na bieżąco 11 serii. Masakra. Na wiosnę powinno być dużo lepiej (tzn - mniej, uff)

Cytuj
Queens Blade - Rurou no Senshi obejrzałem ikkitousena, koihime musou to czemu nie QB,  które pewnie będzie miało lepszą kreskę i ciekawsze pojedynki od oby w/w serii.
Popatrzyłem sobie na listę seiyuu. Kawasumi Ayako + Noto Mamiko + Hirano Aya = I'm sold.
Jeśli tylko nie będzie głupie jak but to na pewno będę oglądał.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #857 dnia: Marzec 29, 2009, 10:44:59 am »
Ktoś wie czy może nowy Alchemik to będzie kontynuacja czy nowa historia?

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #858 dnia: Marzec 29, 2009, 10:51:43 am »
Nowy FMA to remake, teraz mają trzymać się mangi.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #859 dnia: Marzec 29, 2009, 11:58:09 am »
Cytuj
Nowy FMA to remake, teraz mają trzymać się mangi.
Czyli odcinanie kuponow..., nie ogladałem FMA i nowego pewnie tez nie zobacze i jakos nie zal mi zbytnio tego.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #860 dnia: Marzec 29, 2009, 12:49:36 pm »
Warto czy nie warto ja oglądać będę ;)

Bo mangi m isię czytać nie chce, więc mi to na rękę jak zrobią taki remake :)
Ułatwią mi tym sposobem życie :D

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #861 dnia: Marzec 29, 2009, 05:31:44 pm »
Lol, ja to muszę skończyć pierwszy sezon który zacząłem 3 lata temu. :shock: (jeszcze dwa epki...)

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #862 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:09:14 am »
Daphne- nareszcie całe obejrzałem i uwazam że jest to całkiem ciekawe anime i ogladało mnie się je z przyjemnością. Fabularnie spodziewałem się czesci rozwiazań, kolejne anime wydane przez AG ktore dobrze mi sięogladało czekam na inne dobre anime wydane w polsce w przystępnej cenie. :eek:

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #863 dnia: Kwiecień 02, 2009, 12:16:59 pm »
Ostatnio oglądałem zwiastun anime Tears to Tiara i zamurowało mnie. Jest to niestety ekranizacja wersji z konsoli PS 3. Jak dla mnie to brzydsza wersja gry.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #864 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:49:52 am »
Charady's Daily Joke - pierwszy odcinek po prostu mnie zniszczył. Zapowiada się znakomita seria dla dorosłych widzów, jeśli tylko uda im się utrzymać taki poziom (a to może być trudne). Powiedzieć cokolwiek więcej byłoby tutaj herezją, to trzeba zobaczyć samemu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 01:57:28 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #865 dnia: Kwiecień 04, 2009, 01:55:07 pm »
No nawet niezła ta szarada, pewnie utrzyma poziom, ale czy grupy fansuberskie nadążą za takim szaleńczym tempem airowania odcinków?  :)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #866 dnia: Kwiecień 04, 2009, 10:32:27 pm »
ZA POŁ GODZINY


NOWA SERIA DRAGON BALLA  :shock:

 będę oglądał streama prosto z FujiTV, DB Kai - remake, 100 epeków, zero fillerów, czysta, potężna MOC
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #867 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:12:14 pm »
ZA POŁ GODZINY


NOWA SERIA DRAGON BALLA  :shock:

 DB Kai - remake, 100 epeków, zero fillerów, czysta, potężna MOC
oj tak 8)

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #868 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:22:56 pm »
NOWA SERIA DRAGON BALLA  :shock:

tylko po co ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #869 dnia: Kwiecień 04, 2009, 11:28:13 pm »
tylko po co ?
a tego to nawet najwięksi znawcy nie wiedzą........Mało tego nawet ja nie wiem - a to już coś znaczy.

 

anything