Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artein

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #900 dnia: Kwiecień 06, 2009, 11:31:09 pm »
fakt faktem sama walka frezera z songiem nie licząc poprzednich walk oraz frezer kontra banda, tylko pojedynek z samym goku to trwało z 30epów. Racja też te godzinne mierzenie się wzrokiem bądź gdy songo miał lądować na namek za 5min trwało to  7epów itd.
Pamiętam jeszcze jak DBZ był na RTL/TVN 7, zaczynała się walka z Frezerem i moja młodsza siostra wyjeżdżała na zieloną szkołę i narzekała, że obejrzy i nie zobaczy jak Goku wygra. Wróciła po tygodniu a oni jeszcze się bili 8)
Wtedy zdaje się były po 2 czy 3 odcinki dziennie, od poniedziałku do piątku :roll:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #901 dnia: Kwiecień 06, 2009, 11:37:06 pm »
Basquash - przyszłość, taka brudna, i uwaga

SAMOCHODOWE MECHY GRAJĄCE W KOSZYKÓWKĘ

jutro ogarnę


ale patrząc po screenach, ta seria ma kreskę swoją szczegółowością zmiatającą większość OAVek. Warto chyba obejrzeć pierwszy epek tylko dla grafiki.
Ja już ogarnąłem. Owszem, wygląda nieźle, ale nic poza tym. Seria dla młodszych widzów.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #902 dnia: Kwiecień 06, 2009, 11:49:26 pm »
Ja już ogarnąłem. Owszem, wygląda nieźle, ale nic poza tym. Seria dla młodszych widzów.

U mnie odpadło już po zapowiedzi.

Hmm, więc to tak wygląda to nowe FMA. :eek:
Jestem za, o ile utrzymają poziom pierwszego epka, co myślę że może być trudne.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #903 dnia: Kwiecień 07, 2009, 07:15:10 am »
Krova dobrze gada odnośnie SB - pierwszy epek wgniata w glebę.

Basquash również dla grafiki łyknę.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #904 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:32:19 pm »
Knurek:
Sengoku Basara? Moar like Sengoku Bishara.

Ale zgadzam się z przedmówcami, czułem przy oglądaniu jak moim jądrom rosną jądra.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #905 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:53:14 am »
Prawdziwe rodzynki zawsze zostają na sam koniec. Ristorante Paradiso - po dwóch odcinkach muszę stwierdzić, że jak dla mnie to na razie najlepiej zapowiadająca się seria w tym sezonie i jeśli utrzyma taki poziom, to będzie niewątpliwym wiosennym hiciorem. Nareszcie porządna, dojrzała obyczajówka na poziomie. Dwa odcinki połknąłem na raz i natychmiast było mi mało. Klimacik jest po prostu niepowtarzalny: melancholijno-słodko-kwaśny, delikatnie doprawiony szczyptą nienachalnego, dobrze wyważonego humoru; bez składników takich jak fanserwis, które bardzo szybko zniszczyły by ten doskonały bukiet niezwykle umiejętnie dobranych i zaserwowanych nastrojów.
Widzicie jak ja pieprzę? To wciąż działa urok tej serii... A może i niewyspanie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #906 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:52:15 am »
Uwaga, będę marudzić.
Odpalam rano kompa, patrzę, a tu już dwa zsubowane epki Ristorante. Uradowana, robię śniadanko i zasiadam do oglądania. Po czym dostaję coś baaaardzo odległego od moich oczekiwań >< Co to ma być? Co to na gniew wielkich przedwiecznych ma być?! Myślałam: o, restauracja prowadzona przez dżentelmenów w szacownym wieku, będzie elegancko i spokojnie. Ale nie! To będzie romansidło. 21-letnia dziewczyna będzie przez całą serię próbowała się dobrać do jednego (a może nie tylko do jednego) z tych gości. Bo mamusia ją zostawiła, jak miała kilka lat.
Miałam ogromną nadzieję, że Ristorante wypełni mi lukę po Natsume, ale nic z tego. Nawet patrzeć z przyjemnością się na to nie da, bo CG wali po oczach z klasą równą niemalże Antique Bakery. Meh, jest mi przykro.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #907 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:50:18 pm »
Nie ma to jak przeczytać dwie przeciwstawne sobie opinie jedna pod drugą. Faktycznie, w swoich zachwytach zapomniałem wspomnieć o CG, oraz o niezbyt ładnej kresce, do której jednak można szybko się przyzwyczaić. Mirando, będzie elegancko i spokojnie, tylko że przy okazji romansowo. Choć raz bez podwiewanych spódniczek, "przypadkowego" łapania za piersi i wykopywania za to w kosmos. I to jest właśnie ten element, którego brakło mi w Natsume Yuujinchou. Owszem, było to ładne, ale ostatecznie jednak mnie znudziło. Co tam potwory, duchy i demony - więzi międzyludzkie są najważniejsze.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #908 dnia: Kwiecień 09, 2009, 04:34:38 pm »
Nie ma to jak przeczytać dwie przeciwstawne sobie opinie jedna pod drugą.
Ha, to było celowe! Liczyłam na Twoją kontrę :] A zatem:
Obyś miał rację. Oby to się dało oglądać. Na razie jestem mocno zawiedziona i ogólnie na nie, poczekam aż wyjdzie całość i dowiem się, czy warto. Pewnie ostatecznie obejrzę, bo klimat tej restauracji niesamowicie mi się podoba. Tylko jakoś wszystko inne mnie irytuje :P
A Natsume między innymi dlatego tak mi się podobał, bo dali sobie spokój z wątkami romantycznymi.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #909 dnia: Kwiecień 09, 2009, 04:51:14 pm »
No właśnie, klimat restauracji jest świetny. A romanse to właśnie to, co Tenchilliusy lubią najbardziej. Ano, zawsze wszystko może się zepsuć - pożyjemy, zobaczymy. Ale na razie wszystko jest na jak najlepszej drodze.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #910 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:08:34 pm »
Full Metal Alchemist - mając z FMA jedyne co do tej pory wspólnego to dosłownie kilka pierwszych epów pierwszej serii FMA (obejrzane na BACE bodajże) wymyśliłem sobie, że skoro to ma być remake i w dodatku ten słuszny to przecież optymalnie będzie gdy się nie będę męczył ze starą serią tylko od razu włączę nową.... no to kto gdzie i kiedy wcisnął mi kit że to ma być remake serii i wszystko ma być zrobione od nowa, po kolei i zgodnie z mangą?! I jakim skończonym frajerem jestem że to łyknąłem. W pierwszym epizodzie zostałem rzucony... gdzieś. Ot, tak gdzieś pewnie w sam środek serii jeśli nie pod koniec? Kompletnie nieznane postacie prężą swoje muskuły oraz swe uber moce, normalnie zapewne bym je zapoznawał powoli podczas serii ale zdaje się że zaoszczędzono mi tej przyjemności, wszak po co, przecież wszyscy i tak wiedzą co jak i dlaczego... Wrażenie porównywalne chyba tylko z rozpoczęciem oglądania Naruto od losowego odcinka (powyżej 50) - a i tak pewnie nie dałoby się wylosować epa który wali w łeb taką garścią spoili. W każdym razie masakra, chyba sobie dam z tym święty spokój.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #911 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:24:15 pm »
Richie - to taki filler żeby się cieszyli wszyscy, którzy znają serię, od 2 epeka ma być już normalnie wszystko od początku.



 Jest RAW drugiego epeka Sengoku Basara


TAK, JESTEŚ NAJLEPSZYM ANIME NA ŚWIECIE
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #912 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:55:03 pm »
richie: w mandze FMA też autorka nie zaczęła od początku czyli od chwili gdy jako dzieci bracia żyli spokojnie na farmie z matką i stawiali pierwsze kroki na drodze alchemii. To będzie dopiero później w retrospekcjach ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #913 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:56:03 pm »
SENGOKU BASARA

LAGGAN WYMIĘKA

NALEPSZE ANIME NA ŚWIECIE  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

zdrajca  :sad:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #914 dnia: Kwiecień 09, 2009, 09:32:18 pm »
richie: w mandze FMA też autorka nie zaczęła od początku czyli od chwili gdy jako dzieci bracia żyli spokojnie na farmie z matką i stawiali pierwsze kroki na drodze alchemii. To będzie dopiero później w retrospekcjach ;)

Ale też nie zaczęła od fillera, który spoiluje rzeczy z cirka 13 tomu mangi.
Spoiler: pokaż
brakowało tylko żeby Bradley zdjął przepaskę z oka, naprawdę
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything