Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1035 dnia: Maj 03, 2009, 03:28:18 pm »
W Black Magic M-66 może nie było wojny ale bardzo fajnie pokazali akcje wojskowe. Wojacy dostawali wciry ostre ale przynajmniej widać było stosowanie taktyki i zaplanowane działania a nie, że byli tylko chodzącymi zombie do odstrzału.

No i świetne Sentou Yousei Yukikaze. Wojsko przyszłości i to bez żadnych mechów.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 03:35:43 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1036 dnia: Maj 03, 2009, 08:24:07 pm »
Co Ci się aż tak spodobało w tym anime?
Pytanie co prawda nie do mnie, ale pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze: bohaterka. Mówiąc po otakowsku: chciałbym mieć taką dziewczynę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1037 dnia: Maj 03, 2009, 08:57:59 pm »
Pytanie co prawda nie do mnie, ale pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze: bohaterka. Mówiąc po otakowsku: chciałbym mieć taką dziewczynę.

Która ?

Alicia ?

Swoją drogą, jestem ciekawy co pokaże  Bles:

, na obrazku który wrzucił anfan jest otoczona niebieską poświatą, pewnie jakiś czarodziej, tylko którą grotą włada  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1038 dnia: Maj 03, 2009, 09:14:24 pm »
Może być Alicia, może być ta blondyneczka co mdleje, siostrzyczka też jest fajna. Do wyboru do koloru.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1039 dnia: Maj 04, 2009, 05:14:11 am »
Swoją drogą, jestem ciekawy co pokaże  Bles:

Mundur szyty na miarę ;)


A Tears to Tiara coraz bardziej mi się podoba - niektóre zmiany w stosunku do gry średnio wypadły, ale część wyszło dla anime na zdrowie. Lubię takie klimaty niecukierkowego (jak na anime) fantasy, od razu czuć, że to autorów Utawarerumono. Liczę wreszcie na coś lepszego po Abyssach, przy których trochę się wynudziłem.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1040 dnia: Maj 05, 2009, 12:17:45 am »
Tears to Tiara nie mam sobie zamiaru psuć przyjemności z tego anime jak niektórzy więc nie oglądam go teraz, ale to kolejna ekranizacja EROGE tej samej firmy co robiła Utawarerumono.
Już samo zdjęcie na anidb wygląda prawie dokładnie jak to w Uta... Postacie to prawie kopie tych z Utawarerumono.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5596

Tale of Abyss też było świetne i ciekawe choć nie lubię takich zakończeń. Już w Utawarerumono było DUŻO sensowniejsze.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1041 dnia: Maj 07, 2009, 04:52:59 am »
Nowy sezon już w pełni, można zatem (idąc za przykładem Wilka) pokusić się o małe podsumowanko. Za dużo pozycji aby opisywać je wszystkie, pozwolę sobie zatem jedynie na przedstawienie mojej świętej trójcy, którą będę oglądał aż do upadłego. Kolejność tytułów alfabetyczna. Więc co zdążyłem już pokochać i za co:

Higashi no Eden - za kapitalne designy postaci, rewelacyjny op i niebanalną fabułę. Im więcej wiem, tym mniej wiem, a nic nie przyciąga do serii bardziej niż dobra tajemnica. A ta wydaje się być cokolwiek ponura.

K-ON! - za ogólną słodkość i doskonały humor. Czwarty i piąty ep to po prostu jedna wielka beczka śmiechu.

Pandora Hearts - za Alice, za Alice oraz za Alice. A tak poważnie mówiąc, to za Alice. Nie no, kto widział ten wie - mroczniasta historyjka czerpiąca pełnymi garściami z "Alicji w Krainie Czarów". Taki fanatyk Rozen Maiden jak ja po prostu nie może przejść obok tej serii obojętnie. No a poza tym jest jeszcze Alice...

Oczywiście jest tego więcej, ale to są moje the bestest in spring 2009.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 04:57:15 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1042 dnia: Maj 07, 2009, 02:14:50 pm »
Cytuj
Pandora Hearts - za Alice, za Alice oraz za Alice. A tak poważnie mówiąc, to za Alice. Nie no, kto widział ten wie - mroczniasta historyjka czerpiąca pełnymi garściami z "Alicji w Krainie Czarów". Taki fanatyk Rozen Maiden jak ja po prostu nie może przejść obok tej serii obojętnie. No a poza tym jest jeszcze Alice...
No dobra jestem zainteresowany

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1043 dnia: Maj 07, 2009, 08:06:51 pm »
Pandora Hearts - za Alice, za Alice oraz za Alice. A tak poważnie mówiąc, to za Alice. Nie no, kto widział ten wie - mroczniasta historyjka czerpiąca pełnymi garściami z "Alicji w Krainie Czarów". Taki fanatyk Rozen Maiden jak ja po prostu nie może przejść obok tej serii obojętnie. No a poza tym jest jeszcze Alice...
No dobra jestem zainteresowany

Ja też, im bliżej sesji tym więcej rzeczy do obejrzenia/przeczytania :(


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1044 dnia: Maj 11, 2009, 08:46:24 pm »
Kto zasysa nowy epek Alchemika w UltraHD?

4320p, audio we .flacu, rozmiar bagatela 100GB  :p


 Żarty żartami, ale nowy epek Sengoku Basara swoje ma



btw nowy trailer Rebuilda 2.0 - pyszszsznie : )

Oj Króvko, po Tobie się tego nie spodziewałam...
Za linki do torrentów dostajesz TYLKO w ucho. Znaj moje dobre serce :P
Mi.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 10:06:32 pm wysłana przez Miranda »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1045 dnia: Maj 11, 2009, 09:02:11 pm »
Kto zasysa nowy epek Alchemika w UltraHD?

4320p, audio we .flacu, rozmiar bagatela 100GB  :p



Powiedz mi tylko w czym to ruszyć żeby mieć 100% efektu?(zrobili już takie coś chodziarz?)

Offline Krova

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1046 dnia: Maj 11, 2009, 09:04:04 pm »
Skocz do NASA, tam Ci pewnie odpalą
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1047 dnia: Maj 13, 2009, 09:53:21 am »
Pff, ale bieda, tylko 4320p? Jak to będzie wyglądało na moim 200" TV? Nawet nie chce mi się tracić tych 10 sekund na ściąganie... Chyba poczekam na wersję na te 500-gigowe blu-raye, którymi Pioneer tak się lansował. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1048 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:36:29 pm »


Jaka słodziutka ta Shana. Piękna i wspaniała.
Mam tylko nadzieję , że III sezon przynajmniej będzie taki dobry jak II.
http://www.magazyn-arigato.com.pl/index.php?p=tekst&id=a4a24343491931&c=ag483c097237c1b
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2009, 10:41:10 pm wysłana przez anfan »

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1049 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:55:24 am »
To ja może nie będę wdawał się w dyskusję o jakości Shany (po co nam kolejna wojna światowa?), tylko zapytam:
"Widział już ktoś animowanych Dogsów?" Jeśli OVA będzie choć w części tak dobra jak manga...
I'd like to be a tree