Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1050 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:58:08 am »
Nie podeszła mi ta manga, więc pewnie nie wezmę się też za anime.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1051 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:20:47 pm »
A ja od dawna czekałem na dogsy :) Właśnie przez mangę która wyjątkowo przypadła mi do gustu


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1052 dnia: Czerwiec 03, 2009, 08:59:25 pm »
Dogs? Mam fajne artworki z tą dziewczyną z kataną... ;-)

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1053 dnia: Czerwiec 03, 2009, 09:47:07 pm »
Pierwsza OAVka Dogsów taka sobie. Nic odkrywczego, średnio ładne, nieco klimatyczne... A mangi nie czytałam.

ED: Druga lepsza, duuużo lepsza :]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 02:26:56 pm wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1054 dnia: Czerwiec 06, 2009, 01:35:19 am »
Mówisz? Właśnie jestem po pierwszej. Najpierw jest forced drama, potem wyrzynka, a potem even more forced drama. Myślałem że nie dotrwam do końca. I jeszcze ta głębia na poziomie szóstej klasy pedałówy:
Spoiler: pokaż
"dlaczego ją zabiłeś?". Koleś tyle lat nie potrafił do tego dojść, a ja wiedziałem to już po kilkunastu sekundach.
Doprawdy, definitywnie wolałbym odświeżyć sobie Noira, tam w bonusie do forced dramy i wyrzynki była przynajmniej Kirika.
Ale skoro mówisz że druga lepsza, to ci zaufam.
Edit: indeed, druga lepsza. Głupia jak but, ale za to megaśmieszna. Ubawiłem się po pachy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2009, 01:59:07 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1055 dnia: Czerwiec 06, 2009, 12:54:22 pm »
Trochę żałuję, że doszło do czystego zanimowania mangi. Sceny są niemal kropka w kropkę identyczne, twórcy mogli się pokusić o przekład na język anime (tu skrócić, tam rozwinąć itd). Wolałbym też, by w miast tych side story zabrano się za 'główną' część historii (gdzie bohaterami są Badou i Haine). 
Jak na razie taka tam ciekawostka dla fanów mangi. W każdym razie czekam do lipca na dwie ostatnie części ;)
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1056 dnia: Czerwiec 15, 2009, 01:16:42 pm »
OMG! Mają kręcić kontynuację Darker than Black i Kuroshitsuji!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2009, 01:27:30 pm wysłana przez Hollow »

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1057 dnia: Czerwiec 15, 2009, 02:23:23 pm »
O jeny tylko spokojnie... Lol szum jak przy harui 2 :roll:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1058 dnia: Czerwiec 15, 2009, 03:47:55 pm »
Choć Sebaścianka z chęcią oglądnę, to niczego wielkiego się po drugim sezonie nie spodziewam. Na Sankaku fajnego arta z tej okazji wrzucili
A Darkera sobie odpuszczę.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1059 dnia: Czerwiec 15, 2009, 03:52:06 pm »
OMG! Mają kręcić kontynuację Darker than Black i Kuroshitsuji!
Yay! Jeszcze więcej czasu dla siebie, zamiast marnowania go na oglądanie anime :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1060 dnia: Czerwiec 15, 2009, 05:02:57 pm »
Mam nadzieję, że trochę naprawią Darker than balck tym drugim sezonem, z z pierwszego wyszedł przeciętniak.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1061 dnia: Czerwiec 15, 2009, 07:15:07 pm »
A ja zaczełem takie oto anime:
Polyphonica Crimson S- kurde jestem na tak, lubię ten klimat i ten świat. Zapowiada się anime romance i akcja. No i podoba mi się ending...
Shangri-La-jestem po 2 odcinkach i raczej dam sobie spokoj, naprawdę myslałem że będzie to coś więcej... najbardziej odrzucił mnie ten tranwestyta i jego bicz tnacy lufy broni niczym bicz swietlny z GW. :-?
Phantom: Requiem for the Phantom- jak na razie jest dobrze(4 odc) oby było jeszcze lepiej nie wiem czemu ale z miejsca polubiłem Ein... :D(coś mi sie wydaje ze jest Visual Novel... :eek: )
Kurokami The Animation po 2 odcinkach tak raczej średnio..., oby było lepiej bo było by szkoda...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1062 dnia: Czerwiec 16, 2009, 10:19:03 am »
Shangri-La-jestem po 2 odcinkach i raczej dam sobie spokoj, naprawdę myslałem że będzie to coś więcej... najbardziej odrzucił mnie ten tranwestyta i jego bicz tnacy lufy broni niczym bicz swietlny z GW. :-?

Nie przepadam za takimi anime - niby hightek i nasz świat, bardzo fajnie pociągnięty wątek zanieczyszczeń, emisji CO2 i rzeczy z tym związanych, a obok tego wpakowana jakaś magia/mistyczne moce i inne 'niesamowitości'. Do tego masa lekko bzdurnych rzeczy jak te bronie (bicz i bumerang) no i standardowo dziewczynka mająca zbawić świat sztuk jeden, dziewczynka z mocą i bez sumienia sztuk jeden, dziewczynka-geniusz komputerowy również sztuk jeden, w opozycji jakaś zimna sadystyczna suka, oraz kupa innych postaci, które chyba mają wprowadzać wątek komediowy, a mnie po prostu drażnią.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1063 dnia: Czerwiec 16, 2009, 01:44:39 pm »
Amen, Wilku.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1064 dnia: Lipiec 02, 2009, 03:10:43 pm »
Ostatnio strach na cokolwiek czekać, bo szansa straszna, że się człowiek zawiedzie. Ale na Canaan jednak czekam. TYPE-MOON i Masahiro Ando nie może być złym połączeniem - jak z tego wyjdzie gniot to nic tylko przestać oglądać anime.