Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1080 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:31:46 pm »
Umineko #02
- całkiem ciekawe, ale, hej! to powinno być w połowie serii, a nie w drugim epku. Intrygujące i dające zapowiedź oryginalnego poprowadzenia fabuły. Żeby tylko nie zapeszyć, bo fajnie się ogląda.
O żesz k...
Spoiler: pokaż
 za jednym zamachem rozwalili meido-san oraz dwa MILFy

Tego się nie spodziewałem, buuuu :(

Bakemonogatari - ciekawy klimacik i kreska, nie powiem. Ciężko powiedzieć coś o historii, no... jest chłopak w wieku szkolnym (a jakże) któremu to podczas wspinaczki po schodach nagle dosłownie z góry spada dziewczyna, on ją oczywiście czujnie łapie w ramiona ratując od pewnej (?) śmierci, ale wyrazów wdzięczności się nie doczekał. Pomimo że to wcale nie było samobójstwo :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2009, 10:37:17 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1081 dnia: Lipiec 09, 2009, 10:38:42 pm »
A mnie richie zachęcił tym spoilerem do Umineko! :D
I ten fantastyczny opening!! ~~ Idę oglądać, bo mnie ciekawość az zjada ;)

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1082 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:00:10 pm »
Bakemonogatari

To anime zainteresowało mnie kiedy zobaczyłem:


Wówczas zacząłem liczyć na anime podobne do Basquash! tyle że bez mechów :P Info (z AniDB) o wampirach sprawiło, że dalej mam ochotę (choć nie tak wielką) żeby przekonać się co to za seria.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1083 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:05:20 pm »
Wykadrowałabym to lepiej ale moje resztki przyzwoitości mówią mi abym tego nie robiła :P

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1084 dnia: Lipiec 09, 2009, 11:06:13 pm »
Bakemonogatari na razie niezłe. Po pierwszym nie mam ochoty dropnąć.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1085 dnia: Lipiec 10, 2009, 12:35:57 pm »
Pierwszy ep Tokyo Magnitude - świat (i rodzina - zapracowani rodzice i młodszy brat z ADHD, skąd ja to znam...) widziany oczami dorastającej dziewczynki. Zazwyczaj nie oglądam nowości, filmów katastroficznych ani opowiastek o dorastaniu, ale w tym akurat wypadku skłonny jestem uczynić wyjątek  ;-)
Kreska i animacja ogólnie ok (lekko przywodzi na myśl Dennou Coil), jedynie postaci na drugim/trzecim planie mogłyby być nieco bardziej szczegółowe. Opening to, jak to często ostatnio bywa, kiczowaty, mocno gitarowy jrock, okraszony jednak ciekawymi statycznymi szkicami miasta. W sumie pozytywne wrażenie. Ending - prościutka animacja z lepiej dopasowaną piosenką.

Jeśli w dalszych odcinkach nie dojdzie do dramatycznego pogorszenia, biorę  ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1086 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:57:24 pm »
Jak tu pisze mają być wpierw oavki, a dopiero później III sezon Shany. Już dużo czasu minęło od II sezonu tego świetnego anime.
http://www.magazyn-arigato.com.pl/index.php?p=tekst&id=a4a559cbed32b6&c=ag483c097237c1b

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1087 dnia: Lipiec 10, 2009, 05:30:30 pm »
"Natomiast zapowiadany trzeci sezon telewizyjny będzie kontynuował historię z OAVki."

A na kontynuację niedokończonych wątków (jak np może w końcu zabiją tych złych z którymi od początku walczą) z I i II sezonu nie ma co liczyć ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1088 dnia: Lipiec 10, 2009, 05:49:12 pm »
Cytuj
Seria będzie OAVką i zostanie wydana pod nazwą "Shakugan no Shana S"
Każdy mówi z was co innego.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1089 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:10:28 pm »
Od jesieni mają emitować anime Fairy Tail. Czyli takie Naruto o magach  :D

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1090 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:13:28 pm »
Hollow: ja na FT czekam z niecierpliwością po przeczytaniu kilku rozdziałów z mangi :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1091 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:19:57 pm »
Cytuj
A na kontynuację niedokończonych wątków (jak np może w końcu zabiją tych złych z którymi od początku walczą) z I i II sezonu nie ma co liczyć ?
Kto wie, kto wie...

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1092 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:19:16 pm »
Shin Koihime Musou ma być w październiku. Zapewne wszyscy się ucieszą, a szczególnie osoba zachwalająca to anime (Koihime Musou) na tanuki.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1093 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:42:12 am »
Canaan - zieeeeew. Może gdyby zrobili z tego komedię, wyszłoby to strawniej. Ale wszystkie te dramatyczne wydarzenia serwowane na poważnie wywołują u mnie tylko cyklicznie powtarzany, kontrolowany obsuw szczęki w dół. Drugi ep dostanie jeszcze szansę dla porządku, ale chyba na tym zakończy się moja znajomość z tą serią.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1094 dnia: Lipiec 12, 2009, 12:48:10 am »
Canaan - zieeeeew. Może gdyby zrobili z tego komedię, wyszłoby to strawniej. Ale wszystkie te dramatyczne wydarzenia serwowane na poważnie wywołują u mnie tylko cyklicznie powtarzany, kontrolowany obsuw szczęki w dół. Drugi ep dostanie jeszcze szansę dla porządku, ale chyba na tym zakończy się moja znajomość z tą serią.
Moja się rozpocznie jak wyjdzie całość.
Prawdę mówiąc od pewnego czasu sobie robię listę anime do obejrzenia i dotyczy to głównie tych anime co dopiero wychodzą, a to dlatego żebym nie zapomniał o nich bo jak wiecie o to nie trudno.
Nudzi mnie czytanie krytyki anime co dopiero się pojawiło. Jakby to japońce robili dla was anime.

 

anything