Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1155 dnia: Sierpień 13, 2009, 06:46:18 pm »
.....i pomyśl przez chwilę.
Pisząc to chyba byłeś pod wpływem czegoś lub nie byłeś świadom co piszesz.
Nie twórz własnej wersji poprzez wybieraniu wyrazów.
W tym zdaniu:
To była inteligentna seria w porównaniu z np Akikan.

Anfan pisze w odpowiedzi na to że Sekirei nie jest najgorszy z możliwych odmóżdżaczy.

A w tym zdaniu:

Wersja dvd jest niesamowita. W nielicznych ecchi aż tyle pokazują.

Anfan tłumaczy/pisze że lepsza jest wersja DVD z tego powodu iż nie ma w niej cenzury.

- Więc teraz ty  pomyśl przez DŁUŻSZĄ chwilkę zanim zaczniesz zgrywać cwaniaka.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1156 dnia: Sierpień 13, 2009, 06:59:37 pm »
Człowieku, jak można mówić o seriach takich jak Akikan czy Sekirei, że są inteligentne? Przecież to czyste odmóżdżacze zrobione w celu pokazywania cycków. Puknij no się w czoło i pomyśl kto tu próbuje udawać cwaniaka. Po prostu usiłowałem zrobić dowcip na zasadzie "Sekirei TV jest inteligentny, bo pokazuje cycki, ale wersja DVD pokazuje więcej, więc jest inteligentniejsza od TV". Przerosło to skromne możliwości intelektualne niektórych forumowiczów, jak widzę. Ale dziwnym nie jest, bo to już nie po raz pierwszy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 07:03:56 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1157 dnia: Sierpień 13, 2009, 07:01:38 pm »
Podejrzewam, że tamtego posta sponsorowały literki I jak Ironia i S jak Sarkazm...
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1158 dnia: Sierpień 13, 2009, 07:31:10 pm »
  Po prostu usiłowałem zrobić dowcip na zasadzie "Sekirei TV jest inteligentny, bo pokazuje cycki, ale wersja DVD pokazuje więcej, więc jest inteligentniejsza od TV".
Rozumiem cię, ale ni jak smakował mi ten dowcip więc potraktowałem go poważnie.

Przerosło to skromne możliwości intelektualne niektórych forumowiczów, jak widzę. Ale dziwnym nie jest, bo to już nie po raz pierwszy.
Zrozumiałem co niósł twój "dowcip", ale teraz ty zrozum że nie muszę na niego reagować z uśmiechem na twarzy itd. Dziwne jest też to że nazwałeś mnie głupkiem/idioto(tak się chyba określa osoby nisko intelektualnie) itd tylko dlatego że tak ci się podobało oraz nie spodobało ci moje zdanie/odpowiedz - godne pożałowania.   Nie wiem kto dał ci władze tak osądzania ludzi, ale wiedz że pisząc tak: "skromny intelektualnie" możesz być jedynie ty.
Dziwi mnie też - "nie po raz pierwszy" ? Nie przypominam sobie bym popełniał tak haniebne błędy na tle intelektualnym.






Puknij no się w czoło i pomyśl kto tu próbuje udawać cwaniaka.
 Przerosło to skromne możliwości intelektualne niektórych forumowiczów, jak widzę. Ale dziwnym nie jest, bo to już nie po raz pierwszy.
Ciekawe kto?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 07:40:14 pm wysłana przez Jackal »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1159 dnia: Sierpień 13, 2009, 07:48:42 pm »
Pokaż no mi palcem gdzie napisałem że jesteś głupkiem lub idiotą. Pokaż gdzie w ogóle napisałem wprost cokolwiek obraźliwego pod twoim adresem, a jeśli nie jest wprost, udowodnij że chodziło mi o ciebie. Za potraktowanie żartu poważnie sam jesteś sobie winny. Jeśli cię nie rozbawił, trzeba się było nie odzywać. A odzywając się musisz liczyć się z możliwością odpowiedzi, bo każda akcja=reakcja. Spaliłeś, nie potrafisz znieść krytyki się teraz się rzucasz jak ryba bez wody. Nie przypominasz sobie pomyłek? A ciekawe kto ostatnio wyskoczył niepotrzebnie z nowym kadrem. Pewnie miś Uszatek?
Anyway, kończę temat zanim modowie nas dopadną.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1160 dnia: Sierpień 13, 2009, 07:53:03 pm »

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1161 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:02:50 pm »
Pokaż no mi palcem gdzie napisałem że jesteś głupkiem lub idiotą. Pokaż gdzie w ogóle napisałem wprost cokolwiek obraźliwego pod twoim adresem, a jeśli nie jest wprost, udowodnij że chodziło mi o ciebie.
:arrow:
skromne możliwości intelektualne niektórych forumowiczów, jak widzę. Ale dziwnym nie jest, bo to już nie po raz pierwszy.
Tylko nie mów że to nie było kierowane do mnie.

 Za potraktowanie żartu poważnie sam jesteś sobie winny. Jeśli cię nie rozbawił, trzeba się było nie odzywać.
Tak to prawda. Masz rację.


A odzywając się musisz liczyć się z możliwością odpowiedzi, bo każda akcja=reakcja. Spaliłeś, nie potrafisz znieść krytyki się teraz się rzucasz jak ryba bez wody.
Sam już sobie odpowiedziałeś. akcja=reakcja Więc nie rzucam się jak ryba bez wody.

A ciekawe kto ostatnio wyskoczył niepotrzebnie z nowym kadrem. Pewnie miś Uszatek?

To prawda, ale od kiedy to nie uwaga/pomyłka świadczy o niskim poziomie intelektualnym? Do tego się przyznaję moja wina ale żeby odrazu:
Przerosło to skromne możliwości intelektualne niektórych forumowiczów, jak widzę. Ale dziwnym nie jest, bo to już nie po raz pierwszy.


- mogę w łatwy sposób ci udowodnić.


Anyway, kończę temat zanim modowie nas dopadną.
Racja.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 08:21:31 pm wysłana przez Jackal »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1162 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:15:05 pm »
:arrow: Tylko nie mów że to nie było kierowane do mnie.
Może było, może nie. Niczego mi nie udowodnisz, bo wiele osób tutaj nieraz niezbyt sie popisało, wliczając w to mnie.
I poważnie EoT.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1163 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:16:29 pm »
I poważnie EoT.
Mam czytać całość i oceniać czy już się uspokoicie?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1164 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:08:57 pm »
Nadchodzący sezon biednie wygląda kiepsko. Z ciekawostek i rzeczy, które mogą mnie zainteresować:

Tatakau Shisho – The Book of Bantorra. Trailer jak i opis nad wyraz zachęcające. Ciekawy świat, w którym zmarli ludzie zamieniają się w książki strzeżona przez tytułowych Tatakau Shisho. Damy szansę w miarę nowemu studiu - może być naprawdę dobre anime.
Nowy Darker. Końcówka pierwszego sezonu jakoś przystopowała mój zapał do zapoznania się z kontynuacją, ale damy szansę.
Toaru Kagaku no Rail Gun. Skopali Index, teraz biorą się za Biribiri. No zobaczymy co im z tego wyjdzie - od kilku epków raczej nie umrę więc również damy szansę.
The Sacred Blacksmith. Wow, K-ON z mieczami! >_> Ten design zaczyna poważnie działać mi na nerwy, a samo anime robi na mnie wrażenie jak Valkyria Chronicles - czyli nie najlepsze. Taka ciekawostka.
Fair Tail. Coś dla wielbicieli shounenów. Poziom Bleacha itp.
Kampfer. Chłopak zostaje przemieniony w dziewczynę, dostaje jakiegoś wymądrzającego się pokemona i musi o coś walczyć. O co już nie wiem, bo wymiękłem przy mandze szybko, więc z anime raczej nie będę miał ochoty się zapoznać.
Nowe Queen's Blade i Koihime†Musou. Coś dla fanów golizny i braku fabuły.

Z całością tego czym nas sezon uraczy można zapoznać się pod tym linkiem.

Z ciekawostek z ostatniej chwili:
Black Rock Shooter - jako anime? Ciekawe co im z tego wyjdzie.
Nowe przygody Mahoro i jej kotka. Szkoda, że to tylko special.
Jakieś ploty o Studio 4°C robiącym nową wersję Berserka. Mam nadzieję, że to prawda.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1165 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:23:44 pm »
Nowe Queen's Blade i Koihime†Musou. Coś dla fanów golizny i braku fabuły.
Każde anime ma jakąś fabułę więc bez fabuły by nie było filmu.
Koihime Musou to akurat nie ma tak ładnej kreski jak Queen Blade.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1166 dnia: Sierpień 22, 2009, 06:44:47 pm »
manga Fair Tail daje radę, po anime chętnie sięgnę.



The Sacred Blacksmith. Wow, K-ON z mieczami! >_> Ten design zaczyna poważnie działać mi na nerwy, a samo anime robi na mnie wrażenie jak Valkyria Chronicles - czyli nie najlepsze. Taka ciekawostka.

gdybyś o VC nie wspomniał nawet bym nie zapamiętał.

od siebie dodam: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza widziałem pierwszy sezon, drugi pewnie też obejrzę.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1167 dnia: Sierpień 22, 2009, 08:34:32 pm »
Jeśli w serii TV pokazali bardzo dużo to ciekawe co pokażą w OAV Kanokon.
Mam tylko nadzieję, że dokończą fabułę i wyjaśnią coś choć mam złe przeczucia.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6787

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1168 dnia: Sierpień 22, 2009, 09:40:11 pm »
Jeśli w serii TV pokazali bardzo dużo to ciekawe co pokażą w OAV Kanokon.
Mam tylko nadzieję, że dokończą fabułę i wyjaśnią coś choć mam złe przeczucia.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6787

Co do Kanokonu to pojawił się już zwiastun:

A ja dla odmiany czekam na drugi sezon Darker than BLACK. Może w końcu wyjaśnią czym są kontraktorzy i jak powstają
( tu też jest zwiastun
)

Niedługo też ma się pojawić drugi sezon Sekirei. Choć na to ostatnie nie bardzo czekam.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1169 dnia: Sierpień 22, 2009, 10:27:34 pm »
Niedługo też ma się pojawić drugi sezon Sekirei. Choć na to ostatnie nie bardzo czekam.
Czekam bardziej niż na Darker than BLACK. Nie tak dawno oglądałem Sekirei i bardzo mi się spodobało.

 

anything