trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 13, 2007, 08:03:53 pm »
Nie zgodzę się. 'Prawdziwa akcja' w NGE zaczęła się w pierwszym odcinku, a potem stopniowo wygasała :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Dreadorus Maximus

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 13, 2007, 08:06:01 pm »
http://forum.gildia.pl/viewforum.php?f=53
;)

W porę, zanim nam się offtop zrobi.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 21, 2007, 10:15:00 pm »
Juz nie taka nowosc bo ze 4 epy w Japonii wyszly, ale ze nikt tego jeszcze nie obmacal to ja sie skusze :) Skull man

Zacznijmy od tego ze palce w tej serii maczalo Bones - czyli moze byc fajnie, ale moze tez fajnie nie byc ;)

Seria zaczyna sie bardzo mocny sposob, ktos w telewizji bredzi o koncu wojny i zagrozeniu ze strony polaczenia wojskowosci i medycyny, a tym czasem za oknem mloda kobieta ucieka co sil w nogach przed potworem z gatunku wilkolakopodobnych. W ostatniej chwili pojawia sie postac w dziwnej masce na glowie i slyszymy tylko rodzierajacy krzyk po ktorym nastepuje opening... [openingi i endingi zazwyczaj przewijam, wiec jak ktos chce cos napisac o tym od siebie to prosze bardzo :)] No i jestesmy w srodku serii. Poznajemy glownych bohaterow. Mlodego dziennikarza ktory jedzie do Ootomo aby napisac artykul o 'czlowieku-szkielecie' i jeszcze mlodsza fotoreporterke udajaca sie tamze, w celu do konca nie okreslonym... klimat leniwy jak to w pierwszym epizodzie i jak zawsze konczy sie mocno, coby widza o utrate nerwow przyprawic :)

Swiat przedstawiony jest hmmm... dla mnie deko intrygujacy. Niby wspolczesny, ale jednak jakis taki inny... A atmosfera Ootomo, miasta do ktorego nie wejdzie sie bez przepustki, w ktorym zolnierze strzelaja do uciekinierow i gdzie podobno nikt przy zdrowych zmyslach nie wychodzi po zmroku na ulice jest dziwnie fascynujaca.

Podsumowujac - podobalo mi sie - tylko jak znam SHS to bedziemy dluuuuuuugo czekac na nastepne epizody :cry:

PS: projekt pt Kiss Dum umarl chyba smiercia naturalna - tak bedzie lepiej - rest in pieces ;)
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Domino76

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:16:51 pm »
Z obecnych, wypuszczanych na bieżąco seriali godne polecenia są wg mnie przede wszystkim Bokurano i Nodame Cantabile. Jedyne serie, na których kolejne odcinki czekam z niecierpliwością. Reszta (Death Note i inne) w dalekim tyle, da się oglądać, ale już bez zachwytu.
Phoca vitulina :)

Offline Konował

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 21, 2007, 10:31:35 am »
ostatnio wyszedł pierwszy odcinek Devil May Cry anime, gra była zaje...  bardzo fajna :) Po anime nie spodziewałem się niczego wielkiego dlatego się nie zawiodłem. Polecam zwłaszcza fanom gry ^^


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:27:19 pm »
Wszystko się da oglądać. Lecz po obejrzeniu całości o niektórych seriach ma się lepsze zdanie a o niektórych gorsze.

Offline Hamtaro666

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 21, 2007, 05:54:11 pm »
Cytat: "anfan"
Wszystko się da oglądać. Lecz po obejrzeniu całości o niektórych seriach ma się lepsze zdanie a o niektórych gorsze.


Tekst wszechczasów<lol>

Offline Shirosama

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:03:06 pm »
Ale prawdziwy.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:12:46 pm »
prawdziwy, prawdziwy :) może nie odkrywczy ale prawdziwy :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:22:44 pm »
Co do nowości to coś czytałem że ma być jakaś kontynuacja świetnego anime Gunslinger Girl. Ale to nieoficjalnie.

Offline Hamtaro666

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 21, 2007, 07:22:53 pm »
Owszem, ani chwilę nie wątpiłem w jego prawdziwość ;)

Offline Konował

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:39:50 pm »
Gunslinger Girl nawet na Hyperze leciało :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:53:57 pm »
To każdy wie. Oglądałem nie na hyperze bo go nie mam.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 21, 2007, 08:57:21 pm »
To topic o nowościach, które właśnie się ukazują i do wyrażania o nich swoich opinii. Nie śmiecić, proszę.

Offline Hollow

Devil May Cry - anime
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 28, 2007, 08:30:11 am »
Od 14 czerwca w japońskiej telewizji leci animowany serial Devil May Cry. Obecnie można już znaleźć na necie drugi odcinek. Ja dopiero obejrzałem pierwszy i mam mieszane uczucia. Niby wszystko fajnie. Demony są, wielgachny miecz jest, dwa pistolety też są i oczywiście krew sikająca z każdego kąta też obecna. Tylko po co Dantemu przykleili jakiegoś dzieciaka?

 

anything