Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 01, 2008, 09:57:55 pm »
Nie wiem gdzie o tym napisać, chyba przydałby się nowy temat o tym co ma być wydane w Polsce,

A więc można znaleźć w necie informację o tym że 4fun.tv wykupiło licencję na Samurai Champloo, więcej informacji można znaleźć np na stronie: http://anime.com.pl/%E2%80%9ESamurai_Champloo%E2%80%9D__na_4Fun.TV,news,read,3556.html


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 02, 2008, 06:34:30 pm »
Wagaya no Oinari-sama- wszyscy uwzięli się na robienie animców z dziewczynami z kocimi uszami. Najpierw Spice and WOlf, pozniej Kanokon a teraz to. Po 3 odcinkach mogę uznać że jest to dosyć miła i przyjemna seria z której może rozwinąć się coś ciekawego. O ile dla mnie Spice and Wolf było przynudnawe a Kanokon za głupawy, to ta seria musze powiedziec, ze jest dosyc wywazona. Jak na razie nie mam jej nic do zarzucenia a to jest juz dobrze ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 02, 2008, 06:43:41 pm »
Za pozwoleniem - to są lisiczki, nie kotki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 02, 2008, 06:55:15 pm »
No tak, ale w anime różnica pomiędzy kocimi uszami, a uszami lisów jest niezauważalna. Ale fakt, że wszystkie te serie traktują o lisicach. Może niejasno się rzeczywiście wyraziłam w tej kwestii ;)

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 02, 2008, 07:01:19 pm »
Hmm, niczym nie wyróżniający się gender bender, nie ma specjalnie czym się podniecać...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #275 dnia: Maj 02, 2008, 10:26:10 pm »
dla mnie Spice and Wolf było przynudnawe
W sumie trochę szkoda że ci się Spice nie podoba, bo ma potencjał. Że Kanokon jest głupawy - zgadzam się bez zastrzeżeń. Ale Oinari-sama z kolei mnie przynudza straszliwie. Kou i Kuu są zabawne starając się dostosować do życia w nowym miejscu, ale to wszystko już gdzieś kiedyś było. Gdy zaś dochodzi do walk, o mamo... Pięciominutowe gadki, przepełnione nadętymi frazesami, a wynik i tak z góry przewidywalny. Ogólnie rozwój akcji jest przewidywalny do 5 minut naprzód. Oglądam wszystkie odcinki, a póki co udało im się mnie zaskoczyć tylko raz. Osobiście nie sądzę, aby seria miała się jeszcze rozwinąć w jakimkolwiek kierunku. No ale może się mylę...
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 10:40:28 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #276 dnia: Maj 09, 2008, 10:25:32 pm »
Naisho no Tsubomi - anime sex-edukacyjne dla dorastających dziewczynek. Powaga. Zastanawiałem się czy przypadkiem targetem nie jest stado śliniących się loliconów, ale nie. No, raczej chyba nie (ekhm). Dodatkowym powodem dla którego normalny dorosły widz powinien sobie to darować są takie niespójności jak fakt iż w jednej chwili główna bohaterka potrafiła się wypytać mamy o ciążę z fachowością godną doświadczonego ginekologa (fail) by w chwilę później być poważnie zszokowana wiedzą w jakiż to sposób jej przyszły młodszy braciszek/siostrzyczka się raczył w brzuszku mamusi zmaterializować -_-
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #277 dnia: Maj 09, 2008, 10:38:09 pm »
Zastanawiałem się czy przypadkiem targetem nie jest stado śliniących się loliconów, ale nie.
Potwierdzam - nie jest. Drugiego już chyba nie zdzierżę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 05, 2008, 02:23:32 pm »
Slayers Revolution

Ostatni kontakt ze Slayersem miałem kilka lat temu kiedy leciał on na rtl7. Serię miło wspominam, zwłaszcza bohaterów a teraz wracają w odświeżonej szacie graficznej. Narazie wyszedł pierwszy odcinek, chętnie obejrzę kontynuację jednego z pierwszych anime jakie widziałem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 05, 2008, 05:36:38 pm »
Wie ktoś może jaki jest harmonogram premier na lato? Coś ciekawego się zapowiada albo może coś ciekawego ostatnio zaczęło się ukazywać ?

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 05, 2008, 06:04:28 pm »
Wilk Stepowy: http://www.anime-chronicle.pl/?p=1130#more-1130
Ja czekam na Slayersa i Miecz nieśmiertelnego, inne sobie na razie odpuszczam.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 05, 2008, 06:13:56 pm »
Jest kilka fajnych tytułów. Ciekawe jak im Blade of the Immortal wyjdzie, choć obawiam się, że nie odda w pełni klimatu mangi.    
Birdy the Mighty DECODE - tym też się zainteresuję, bo może być całkiem fajna odmóżdżająca seria. No i Slayersi :)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 05, 2008, 06:31:54 pm »
Stara Birdy była średnia. Nienajgorsza, ale też i nic specjalnego. Zobaczymy jak będzie z tą.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 06, 2008, 09:21:14 pm »
Slayers Revolution ep.01 - animacja trochę kuleje jeżeli chodzi o płynność ruchów, nie mogę nic na razie zarzucić od strony graficznej. Na razie da się oglądać. Najbardziej nie mogę przeżyć tego zielonego pokemona :X

Sekirei ep.01 - za główną bohaterką na pewno nie będę przepadać. W serii też mocno przesadzili z biustami. Nic specjalnego, ale z ciekawości można obejrzeć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2008, 11:53:20 pm wysłana przez Silent Angel »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 06, 2008, 11:48:43 pm »
Slayers Next ep.01 - animacja trochę kuleje jeżeli chodzi o płynność ruchów, nie mogę nic na razie zarzucić od strony graficznej. Na razie da się oglądać. Najbardziej nie mogę przeżyć tego zielonego pokemona :X
Ekhm, Next to już było a to co leci teraz to się chyba nazywa Revolution ;p
Póki co trzyma klimat starych Slayersów. Szczerze mówiąc, bałem się... ale pierwszy odcinek był ok. Był nawet powitalny, pierwszoodcinkowy Dragon Slave ;)

Cytuj
Sekirei ep.01 - za główną bohaterką na pewno nie będę przepadać. W serii też mocno przesadzili z biustami. Nic specjalnego, ale z ciekawości można obejrzeć.
Cycki, cycki, cycki... nuda. Delete.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright