trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 748221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #300 dnia: Lipiec 11, 2008, 06:38:42 pm »
Taa, Dragon Slave w pierwszym odcinku, a do tego żarciki na temat biustu Liny i człowiek od razu czuje się tak, jakby wrócił do domu z dalekiej podróży. Seria niby nowa, ale fajnie znać bohaterów, świat i panujące w nim realia.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 11, 2008, 06:41:57 pm »
Ta. Xellos jest świetny, ale w towarzystwie Filii jest totalnie powalający.  :lol: Świetna jest ta gadająca ryba w pierwszym odcinku. I do tego przestępstwo jakie popełniła Lina.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 12, 2008, 06:53:11 am »
ba, w pierwszych paru sekundach jest żart na temat biustu (i ośmiorniczka Gourry!), w dodatku rozwalajace mnie "akuma no mimi"  :lol:

najlepsze jest to, że faktycznie Lina jakaś płaskawa jest w porównaniu z poprzsednimi seriami, za to Amelka dalej obdarzona :D Slayers to ostateczny dowód na to, że można zrobić komedię z żartami o biuście z zachowaniem dobrego smaku. Knurek słusznie zauważył, że to humor w starym dobrym inteligentnym stylu, normalnie im sie udało.

Wiem, nie powinnam tak pimpować po dwóch odcinkach, ale trzymam kciuki za serię, ze sie nie zbiesi.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 12, 2008, 06:57:05 am »
Hollow o jakim anime mówisz?

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 12, 2008, 07:28:27 am »
Hollow o jakim anime mówisz?

Slayers

Lina to popełnia przestępstwo za przestępstwem  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2008, 07:31:54 am wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 12, 2008, 08:04:26 am »
Hollow o jakim anime mówisz?

apage, niegodny!!!

Sylwię za łapkę i do komputera, Slayersów całych przerobić i to juz!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 12, 2008, 01:51:38 pm »
Odpada...  Sleyers... za duże piersi, beznadziejna kreska... muzyka taka sobie a dialogi mnie dobijają.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 12, 2008, 02:35:58 pm »
Slayers i za duże piersi ? Już w pierwszym odcinku nowej serii śmiali się że Lina jest płaska.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 12, 2008, 03:08:25 pm »
Eee nooo
Jak zobaczyłem ten sleyers revolution i wyskoczyło coś takiego na mnie z bouncing bouncing krzycząć coś w stylu czarodziejki z księżyca... odpadłem.

W każdym razie Nogizaka Haruki no Himitsu !
Fajne fajne :) naprawdę polecam.
Możecie przeczytać spoiler na www.anime-chronicle.pl
(albo przynajmniej obejrzeć zrzuty)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 12, 2008, 03:25:27 pm »
...

Seriously, chyba jestem stara, bo nieznajomość Slayersów budzi we mnie conajmniej zdziwienie, jeśli nie oburzenie.

Amelka jest właśnie parodią cycatych panienek wykrzykujacych hasła o sprawiedliwości i miłości społecznej. Główne hobby to wygłaszanie głuipich przemów z bardzo wysokich miejsc i efektowne z nich spadanie. Matko, pamiętacie, jak nie mogła mówić z poziomu ziemi i najpierw szukała odpowiednio wysokiego drzewa?

Slayers Revolution zdecydowanie nie jest dla osób, które nie widziały wcześniejszych serii. Tych, gdzie dowcip polegał na Zelgadisie wbijającym się włosami do stołu, mocy Zoamelgustava i morderczych uśmiechniętych oczkach Xellosa tuż przed tym, jak wytłukł prawie do nogi wszystkie  smoki. Dowcip polegał na Zelgadisie jako kotwicy i Gourrym jako syrence, Amelce jako idolce i Linie jako miś koala. To był dowcip, a nie jakieś tsundere loli moe, które biją biczem facecika, tylko po to, żeby pokazać, jak bluzka im sie ladnie na cyckach opiera (moe, nie facetom). To komedia, gdzie najpotęzniejsza czarodziejka świata boi się własnej siostry i woli rozwalić hordy piekielne, żeby tylko się z nią nie spotkać.  Gdzie postacie są głupie w zamierzony sposób, a nie dlatego, że to ma być rozbrajające i urocze.

Poza tym Slayers mają ogonek Filli i maczugę za podwiązką!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Niuniek

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 12, 2008, 03:45:13 pm »
najpotęzniejsza czarodziejka świata boi się własnej siostry

A skąd wiesz, że jej siostra nie jest potężniejsza?

Ja i tak zapamiętałem najmilej chyba sam początek, jak to Guorry postanowił ochraniać Linę aż nie odnajdą jej rodziców, bo przecież taka bezbronna dziewczynka nie może chodzić sama. :D

Maczuga wymiata. Brak mi tylko miecza Guorrego, bo zawsze fajnie nim wywijał, a teraz nie da rady.
No i nie zapominajmy o AT Xellosa. ^^

Drugiego odcinka jeszcze nie widziałem, ale pierwszy mi się podobał. W końcu to Ci sami bohaterowie, w nieco odnowionej grafice.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 12, 2008, 04:28:49 pm »
...

Seriously, chyba jestem stara, bo nieznajomość Slayersów budzi we mnie conajmniej zdziwienie, jeśli nie oburzenie.
A ja znam ale nie oglądałem... szczerze wiem iż Slayers to jest totalna zlewka ale klimaty fantasy (do tego "deugon dragoniaste") mnie nie pociągają... choć może zapoznam się z tą serią dla zasady, prędzej czy później jako iż mimo niewielkiego stażu ostatnio połykam Animce z szczególnym uwzględnieniem tzw "pozycji obowiązkowych" ;) (na koncie mam już coś ponad 50, chyba nieźle zwracając uwagę na to iż jeszcze rok nie minął jak się tematyką zainteresowałem)

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 12, 2008, 05:29:12 pm »
Slayersów to lepiej od początku oglądać, wtedy wiadomo kto z kim po co i dlaczego.
Mogliby puścić ich jeszcze raz na tvn7 bo nie mogę znaleźć ich nigdzie indziej.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 12, 2008, 05:34:58 pm »
Żartujesz sobie? Zapraszam na priva (najlepiej e-mail).
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 12, 2008, 06:03:13 pm »
A mnie tam zawsze bardziej podobały się OAVki i kinówki (nie wszystkie ale większość). Nigdy nie zapomnę pierwszego spotkania Liny z Nagą i ich pojedynków.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.