Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 24, 2008, 05:04:27 pm »
NIahahaha ale ciacho patrzcie (Podziekowania dla Kazia z Anime-Chronicle)
http://blog.seiha.org/2008/09/2008-autumn-season-preview-and-tye-dye-festival/

Cóż już rezerwuje miejsce dla Rosario+Vampire i Clanad After Story
No i widzę też miejsce dla conajmniej 5 innych serii z tej listy. Oczywiscie Chaos:Head również ;]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 24, 2008, 05:36:44 pm »
Toradora! i A Certain Magical Index znam z mang. Pierwsze to komedia z dość wściekłą tsundere (nawet jak na archetyp) ale całkiem fajną narracją; a to drugie to shounen - nasze czasy i magia; średnie, ale daje radę.

Corpse Princess: Red zapowiada się ciekawie, jeśli tylko klimat ostatnich produkcji Gainaxu będzie zachowany

Ga-Rei Zero - bardzo fajny shounen; ktoś tam porównuje to do Bleach, ale poza podobną konwencją Ga-Rei jest lepsze pod każdym względem i ostrzę sobie na to ząbki.

Chaos;HEAd - mniam, gierka wymiata i mam nadzieję, że nie skopsają animca.

Kurozuka - też nie mam pomysłu (jak i gość z linku), ale kreska i koncepcja przypadła mi do gustu.

Michiko and Hatchin - bo tak ;)

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 24, 2008, 06:47:42 pm »
Widzę...
drugi sezon Rosario+Vampire
drugi sezon Vampire Knight

Czas umierać.


ps. jednak jeszcze nie tym razem. Zauważyłem też drugi sezon Clannada oraz Nodame Cantabile mukyaaa! :)

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 24, 2008, 06:50:28 pm »
E tam, na Vampire Knight znowu będzie ubaw.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:10:43 pm »
Tylko dlaczego drugi sezon VK ma podtytuł Guilty? To by mogło oznaczać, że doczekamy się jakiejś akcji. Albo chociaż gryzienia :] Bo w pierwszej serii on go tylko roz użorł! xD

A poza tym Talesy! Tales of the Abyss Grałam z Szyszką jakieś 6h, po czym dowiedziałam się, że fabuła dopiero się zaczyna... Jeżeli nic nie zmienią (albo zmienią niewiele) to fabuła będzie niezła, kreska śliczna, muzyka też (tylko te wokale ><), no i seiyuu 8)

Do obejrzenia jeszcze Kuroshitsuji - po pięciu czapterach mangi stwierdzam, że dość intrygujące. Jeśli nawet nie odkrywcze, to mi wystarczy mocny tytułowy bohater. Przynajmniej na początek ;)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:23:08 pm »
Tylko dlaczego drugi sezon VK ma podtytuł Guilty?
- bo tak się będziesz czuć. Jak w podtytule. Gdy tylko obejrzysz przynajmniej minutkę nowej serii.
Swoją drogą to miłe ze strony autorów że z góry ostrzegają :D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:37:46 pm »
Na żadną z tych serii nie czekam jak na mikołaja, chociaż kilka serii na pewno wypróbuję :)
Nodame skończyło się w idealnym momencie, kontynuacja nie jest za bardzo potrzebna a nie chciałbym żeby była to produkcja w stylu debilnego shippuudena.
Clannad tak samo jak NC skończyło się w dobrym momencie i wypuszczenie oavki + filmu kinowego powinno wystarczyć. Twórcy simsów też powymyślali z 10 różnych dodatków.
Rosario+Vampire oglądałem przed maturą, seria która ma chyba najbardziej przewidywalną fabułę z jaką się spotkałem + fanserwis sprawdziła się wówczas świetnie i chwała jej za to, dlatego pewnie obejrzę i drugi sezon.
Vampire Knight nie oglądałem,  fajnie przedstawili główną bohaterkę, zwłaszcza oczy, ale czy to wystarczający powód by sięgnąć po serię ?

Nie znam gier ani mang na podstawie których powstają inne serie, ale zapowiada się dobrze.

A bym zapomniał, w październiku może wyjdzie jeszcze V OAVka Hellsinga, właśnie na to czekam jak na gwiazdkę :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:37:56 pm »
Innymi słowy Riczu: po obejrzeniu całości pójdę się powiesić na latarni z poczucia winy?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 24, 2008, 07:59:00 pm »
Ech Konował narzekasz.
Ja jestem Otaku. Oglądam niemal wszystko co nie jest Kanokonem lub yaoicem i chociaż trochę mnie zaciekawiło ;]
Co do Vampire Knighta to się zastanawiam jeszcze czy się tego chwytać w ogóle. Obrzydzenie mnie bierze. Ale Rosario+Vampire na pewno. Ja lubię takie proste nie wymagające specjalnego myślenia serie z fanserwisem :D (ot dopóki to trzyma się w granicy smaku, kanokon przesadził tutaj). Tam zawsze coś się dzieje.

Phi każdy korzysta a nikt nie podziękował za linka ;]

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:06:05 pm »
Dla mnie przeginają z tymi OAV'kami z Hellsinga.
Mianowicie chodzi o częstotliwość ich wychodzenia...
Gadanie o tym jak to pewne elementy były robione w 3d itp. dlatego też anime wychodzi tak jak wychodzi jest naprawdę żalowym argumentem z ich strony, patrząc na inne anime które przebijają Hellsinga pod względem graficznym, a nie były wydawane w takiej częstotliwości...

A link fajny, ale chyba dla prawdziwych Otaku, bo ja, aż z taką pasją nie śledzę wydawanych anime i nie czekam z utęsknieniem na nowe serie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:06:38 pm »
Dziękuję ci za linka, choć na razie tam nie zaglądałem. Nie obchodzą mnie zapowiedzi, i tak będę oglądał wszystko co tylko wysubują z nowości (przynajmniej na początku). Zatem jak widzisz, nie każdy korzysta.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:29:24 pm »
A link fajny, ale chyba dla prawdziwych Otaku, bo ja, aż z taką pasją nie śledzę wydawanych anime i nie czekam z utęsknieniem na nowe serie.
No co ty, link jest właśnie dla ludzi, prawdziwi Otaku... a, dziękuję, Tenchi :)

ps. dzięki dzięki
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:32:30 pm »
Yoo, dzięks za linkaaa \m/ ;)

Richie, coś w tym może być, ale ja bym raczej spróbowała tak: "Vampire Knight: Guilty. Przepraszamy i zapraszamy..." :]
A jedynka może spokojnie dostać podtytuł Zombie - oglądając czułam, jak mi wyżera mózg :P
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:37:33 pm »
*jestem dziecko wymagające atencji* A co :D
Cytuj
Dziękuję ci za linka, choć na razie tam nie zaglądałem. Nie obchodzą mnie zapowiedzi, i tak będę oglądał wszystko co tylko wysubują z nowości (przynajmniej na początku). Zatem jak widzisz, nie każdy korzysta
Ja sobie lubię zaplanować co i jak. Dlatego przeglądam takie linki ;]

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:44:45 pm »
Phi każdy korzysta a nikt nie podziękował za linka ;]

Tak jak Richu wspomniał - linki są dla ludzi ;) Ja już część z tych nowości obczaiłem dobry miesiąc temu i nawet posta o tym napisałem :)
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,15679.msg982817.html#msg982817
O sporej ilości rzeczy nie wspominałem, bo mnie po prostu nie interesują (vide. Rosario+Vampire itp.)
starczy poszperać i bardzo łatwo zobaczyć co nowego wyjdzie w najbliższym czasie. W każdym razie za linka dziękuję, bo dobry pretekst by coś skrobnąć na forum :)


Bym zapomniał - zboczuchy mogą się cieszyć :p będzie Hatsu Inu 2 ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2008, 08:54:09 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

 

anything