Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 08, 2008, 08:15:20 pm »
Na grze. Nawet ujęcia są na żywca wyjęte ze scenek przerywnikowych.
I nastawiałbym się na 26 epów, a potem jeszcze 13 bo sama gra jest tak zrobiona.

dzięki,
to nawet nie byłoby takie złe rozwiązanie (2 sezony). Szkoda że gry nie ma u nas w sklepach 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 08, 2008, 09:31:13 pm »
A co myślicie o Ga-Rei-Zero? To bardziej jak Ghost czy może bliżej mu do Darker'a?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 09, 2008, 06:04:42 am »
Nie wiem co o tym myśleć. Znam mangę i bardzo mi się podoba, ale goście od anime wzięli z mangi jedynie zarys organizacji (która w mandze była całkiem inna) głównego wroga (też pomieszali) parę głównych bohaterów, a resztę dodali sami >_>
Tak że nie mam pojęcia w co celują. Ghost to na pewno nie będzie; Darker -  co najwyżej z kreski i ogólnego klimatu, ale nie z założeń. Oni tam (w mandze przynajmniej) walczą z duchami i ze złymi istotami manipulującymi duchami; głównie opierają się na magii szamańskiej i summonach (kawał fabuły opiera się na przyzywaniu związanych z summonerami duchów) - tylko ten chłopak macha mieczem. Ogólnie duchy są widoczne tylko dla nielicznych osób (też ważny dla fabuły motyw). A co zrobili w anime to sam widziałeś >_> Nie wiem co im z tego wyjdzie - przy oglądaniu anime udaję, że nie widziałem mangi, to jakoś idzie.

ps. manga prezentuje się tak. Ta okładka chyba najlepiej oddaje klimat mang:
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 07:52:29 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 09, 2008, 09:58:20 am »
W linku wrzuconym przez anfana w Dziale znalazłem fajną rzecz:
New Type Moon Anime Announced: 428
http://www.sankakucomplex.com/2008/10/08/new-type-moon-anime-announced-428/
:D

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 09, 2008, 10:28:38 am »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 09, 2008, 10:54:40 am »
Kwestia gustu.

Ja tam ciągle czekam jeszcze na drugi sezon Kiddy Grade.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 09, 2008, 11:37:59 am »
Ej wilku... to ja nie wiem co czytałem... ale pierwszy odcinek znajduje się niejako we współczesności... a ja na okładkach widzę co innego...

I dalej. Widziałem Macademy Wasshoi nie wiem... może jestem zmęczony siedzeniem od poniedziałku po 14 godzin na uczelni ale jakoś nie znalazłem tam miejsca do śmiechu jak mówiłeś Wilku.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 09, 2008, 11:56:31 am »
Ja też nie wiem co czytałeś >_>
Co niby na okładce wrzuconej przeze mnie sugeruje, że to nie we współczesności? Ogólnie to nie bardzo Cię zrozumiałem.

A na Macademy Wasshoi po prostu chyba miałem nastrój.

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 09, 2008, 12:29:35 pm »
Ee nie nie nie... pomyliłem się. Chciałem napisać oglądałem. Ech... te dwa kierunki dobijają mnie już na początku. Za bardzo leniuchowałem przez te dwa tygodnie wakacji co je miałem i się rozleniwiłem. Te łańcuchy katany jakoś mnie zmyliły.. zresztą jak widziałem tam to główny bohater używał dwóch pistoletów(małych takich). No nic poczekam na drugi odcinek może więcej zrozumiem.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 09, 2008, 12:42:04 pm »
Dlatego napisałem, że totalnie nie wiem co zrobili z tym anime - bo z mangą na której bazuje ma mało wspólnego. Choć może to losy bohaterów po zakończeniu mangi (całej nie czytałem) i dlatego wszystko jest wywrócone do góry nogami (choć część rzeczy by i tak tu nie pasowała). Oglądniemy dalej to się dowiemy pewnie.

Offline maszkov

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 09, 2008, 09:54:10 pm »
W linku wrzuconym przez anfana w Dziale znalazłem fajną rzecz:
New Type Moon Anime Announced: 428
http://www.sankakucomplex.com/2008/10/08/new-type-moon-anime-announced-428/
:D

chyba sie szykuje kolejna dobra akcja marki type-moon :P                    a ta blondyna w czerwonym to przypomina mina saber z F/SN xd




I na ch*j się gapisz...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 10, 2008, 09:54:20 pm »
Hmm, hmm, jestem w lekkim szoku. Co manga To Aru Majutsu no Index była średnim czytadłem, to pierwszy epek anime zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Postarali się, skubańce. Animacja, kolory, efekty 3D na najwyższym poziomie. Wprowadzili drobne zmiany, ale powiem, że na plus. Czekam na drugi epek :)

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 11, 2008, 08:30:05 am »
Haha! A nie mówiłem Wilku!

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 11, 2008, 12:52:42 pm »
Star Wars The Clone Wars,
zrobili film to czemu przy okazji nie stworzyć serii tv ? Na razie obejrzałem 2 odcinki, fajna animacja, uniwersum też, w końcu to SW. Nie wiem tylko jak ta seria ma się do samego filmu, tutaj również jest padawanka Anakina.

South Park s12e08
Po kilkumiesięcznej przerwie powraca na antenę. Tym razem Cartman stawia sobie za cel powstrzymanie chińskiej inwazji, a reszta bohaterów nie może przestać myśleć o tym co zobaczyli w nowym filmie z Indiana Jones'em. I pojawia się yaoi, nie jakieś tam trzymanie za rękę, tylko spielberg , lucas i indiana w kategorii rape (pod koniec jeszcze dodają szturmowca). Oczywiście Stan i reszta nie mogą tego tak zostawić...


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 11, 2008, 02:14:55 pm »
Star Wars The Clone Wars,
zrobili film to czemu przy okazji nie stworzyć serii tv ? Na razie obejrzałem 2 odcinki, fajna animacja, uniwersum też, w końcu to SW. Nie wiem tylko jak ta seria ma się do samego filmu, tutaj również jest padawanka Anakina.

Też to oglądam. Właśnie skończyłem 3 odcinek. Serial jest kontynuacją filmu kinowego i wszystko co się w nim dzieje to wydarzenia po tym co było w filmie.