trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 742343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 11, 2008, 02:50:21 pm »
A ja jeszcze nie, obejrzę sobie chyba dziś wieczorkiem z kumplem.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 11, 2008, 03:05:04 pm »
CLANNAD -after story- 1
Narazie ciezko cos o tym powiedziec, poza tym, ze to kontynuacja CLANNADA. Taki typowy, zapchajdziurowy odcinek, troche o niczym, zeby przypomniec sobie postacie.Wszycy bohaterowie i bohaterki CLANNADA graja w baseballa przeciwko mocnej druzynie.
Opening o wiele ladniejszy muzycznie niz w CLANNADZIE,wizualnie podobny.Ending..Kluski byly fajniejsze, takie dziecinno-nostalgiczne :(
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline maszkov

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 11, 2008, 03:16:35 pm »
Też to oglądam. Właśnie skończyłem 3 odcinek. Serial jest kontynuacją filmu kinowego i wszystko co się w nim dzieje to wydarzenia po tym co było w filmie.

dzieje sie miedzy atkakiem klonow a zemsta sithow....  sw clone wars  super i kinowka i serial... wypelnia ja wspaniale ta luke




I na ch*j się gapisz...

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 11, 2008, 03:49:59 pm »
CLANNAD -after story- 1
Narazie ciezko cos o tym powiedziec, poza tym, ze to kontynuacja CLANNADA. Taki typowy, zapchajdziurowy odcinek, troche o niczym, zeby przypomniec sobie postacie.
Nieprawda. Nie wszystkie. Autorzy zgubili gdzieś Fuko. W endingu też jej nie ma. Po prostu o niej zapomnieli. Widzowie widać też.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 11, 2008, 03:53:12 pm »
O, racja. Ja akurat o Fuuko pamietam...ale faktycznie uznalam za oczywiste, ze jej nie ma.
Nie tyle zapomnieli o niej, co chyba nie maja ochoty wyciagac jej ze spiaczki, a naciagane pojawianie sie jej jak w CLANNAD na szczescie wurzucili. Po co psuc sobie mile wspomnienia o jej arcu.... :)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 11, 2008, 04:07:59 pm »
Naciągane? Przecież to był sam cymesik. "Fuuko is here!"
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 11, 2008, 05:06:50 pm »
nie ma fuko ? więc w czym problem ?  :idea:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 11, 2008, 09:24:34 pm »
Dwa odcinki drugiego sezonu i wciąż nie było Fuko :(
Na początku mnie wkurzały te jej pojawiania się ale potem wyjątkowo śmeiszyły.

Clannad'a stawiam na najwyższej półce z animcami. On wciąż ma taki nietypowy klimat.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 11, 2008, 10:39:55 pm »
Chaos;HEAd - fajne, ale bez rewelacji. Klimat bardzo mi się podoba, ładnie przenieśli go z gry, tylko wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Kolory często nijakie i jak na pierwszy epek animacja nie najwyższych lotów. W każdym razie drugi epek oglądnę z chęcią, bo fabuła wciąga. Jakby tylko bardziej postarali się od strony wizualnej

Toradora 02
- cudne, po prostu cudne. Aisaka jest w anime jeszcze lepsza niż w mandze. To może być naprawdę bardzo fajna romantyczna komedia.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2008, 11:17:35 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 12, 2008, 11:04:12 am »
Naciągane? Przecież to był sam cymesik. "Fuuko is here!"
No a nie? Pojawiala sie, ale tylko po to, zeby nie bylo jak w Kanonie, tzn sprawa rozwiazana=panienka znika w niewyjasnionych okolicznosciach. Owszem, jej pojawienia sie byly urocze(jak cala Fuuko), ale z drugiej strony....Nie no, juz lepiej (dla mnie)
Spoiler: pokaż
jakby sobie w tej spiaczce lezala. To przykre, ze nikt nie pamietal nawet o jej duchu :(

Ale wiecie, mnie bardziej ciagnie do smutnych klimatow(jak arc Fuuko) niz (w zalozeniu) komicznych, jak jej chec niesienia pomocy, ktora wrecz odwrotny skutek przynosila.
Niemniej gdyby normalnie sie pojawila, tzn
Spoiler: pokaż
wybudzila
...To byloby fajnie  :)
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 12, 2008, 02:03:30 pm »
To Aru Majutsu no Index 02
- świetne, świetne, świetne :) Widać też, że robione przez twórców Shany, i że czegoś nowego o animacji się od czasów Shany II nauczyli. A sama historia naprawdę dobrze opowiedziana, opening genialny (muza też ludzi co robili opy do Shany) i świetnie reżyserowany. Jako ciekawostkę powiem, że poza mangą Index (na podstawie której jest anime) to jest jeszcze manga To Aru Kagaku no Choudenjibou o tych dwóch szatynkach (ta paniena od railguna i jej kumpela z kucykami co się teleportuje - vide. opening jak się wyteleportowuje z kawiarni)

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 13, 2008, 10:15:13 pm »
Cytuj
Chaos;HEAd - fajne, ale bez rewelacji. Klimat bardzo mi się podoba, ładnie przenieśli go z gry, tylko wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Kolory często nijakie i jak na pierwszy epek animacja nie najwyższych lotów. W każdym razie drugi epek oglądnę z chęcią, bo fabuła wciąga. Jakby tylko bardziej postarali się od strony wizualnej
Kurde a myslałem ze bede pierwszy... :neutral:
Ja tam nie wiem jaką wersje masz ale moja jest wypasiona. Wstęp zapowiada się super potem jest opening i pomyslałem sobie że dalej to juz tylko kicz, potem anime własciwe i wrazenie kurde jakieś dziwne no i ten otaku jest lepszy ode mnie czyli ja jestem całkowicie zdrowy :doubt:, no i teraz jest ending i mnie osobiscie muza sie naprawdę spodobała.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 14, 2008, 05:08:46 am »
Mam raw full HD. Zresztą dla animacji to bez różnicy - jest mocno średnia; tak samo projekt postaci - looknij na cg z gry. A potem oglądnij sobie wspomniany tu przeze mnie To Aru Majutsu no Index, by zobaczyć jak mogą wyglądać kolory i animacja. Skiepścili strasznie Chaos;HEAd, no może nie strasznie, ale odstaje widocznie od obecnego poziomu. I nie wydaje mi się - to nie tylko moje zdanie, bo po oglądnięciu przeczytałem kilka recenzji i znalazłem tam identyczny zarzut. A ending... przecież to jeden z najgorzej zrobionych endingów w historii anime :P Wizualnie jest straszny, a muza to w już kwestia gustu.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 06:41:46 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 14, 2008, 09:36:25 am »
Toradora

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta seria. Przypadło mi do gustu że już w 2 odcinku padło
Spoiler: pokaż
kocham Cię
a twórcy nie zwlekali z tym przez 25 odcinków czy do kolejnego sezony, jak to w School Rumble było chociażby ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 14, 2008, 05:50:09 pm »
Kurozuka
- całkiem ciekawie się zapowiada. Brutalna i lekko horrorowata historia z ninja w tle - konwencja przypomina Ninja Scroll. Kreska imo trochę oldschoolowa choć animacja na bardzo dobrym poziomie. Pierwszy epek dość przewidywalny, ale ciekawi mnie jak to się dalej potoczy. Na plus.

Tytania
- łaaa, ale oldschoolowy s-f xD I jaki kicz :) Ale jak ktoś się wychował na starych filmach to łyknie to bez problemu, szczególnie, że fabuła i intrygi mogą być ciekawe. A kreska i animacja całkiem całkiem (walki flot przypominają te z Crest of the Stars). Może z czasem wymięknę, bo patetyczne to trochę, ale jak na razie czekam na kolejne epki.

Shikabane Hime Aka 02
- no jednak tak źle nie jest. Strasznie dużo od tego anime wymagałem i może zbyt krytycznie do niego podszedłem (ale prosi się jednak o walki na poziomie tej pierwszej Kamina vs. Viral). Fajny klimat ma ten drugi odcinek, a i wykonanie wydaje się lepsze. Jak komuś pierwszy epek się podobał to ten tym bardziej będzie. Tylko te kolory bure takie niesłychanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 06:09:44 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

 

anything