Autor Wątek: Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi  (Przeczytany 17964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mangowiczka

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2007, 09:29:48 pm »
Wiem wiem.
Napomknąć tylko chciałam ^^
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Malek

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 08, 2007, 04:39:11 pm »
Taki to już jest ten ,,Evangelion'' co by nie napisać, temat sam się rozwija. :roll:

Offline Sumire

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:04:41 pm »
Cytat: "Astaroth"
Gilgamesh - zakończenie kazało mi wątpić w sens akcji poprzednich 25 odcinków.  :x  Wystarczy za uzasadnienie?

Pozwolę sobie podpisać się pod tą opnią.

Offline Nakago

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 15, 2007, 02:52:17 pm »
"Fruits Basket". Ostatnie dwa-trzy odcinki są przesadzone, zmieniają mangowe charaktery postaci (Touru zachowuje się jak mimoza), dodane są bez sensu wydarzenia spoza mangi. W dodatku nic się nie wyjaśnia (mieszka z nimi dalej / nie mieszka, klątwa pozostaje / została złamana, bohaterka została z tym czy z tamtym...).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline nolifesking

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 15, 2007, 09:14:03 pm »
School rumble..... to nie ma zakonczenia ;( mam nadzieje ze chociaz w mandzie cos sie wyjaśni tak jak to było z ichigo100%....
buu jestem zawiedziony... czemu te anime zawsze sie tak

Offline Nakago

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 15, 2007, 09:29:48 pm »
Trochę pocieszający jest fakt, że te anime wcale nie zawsze się tak ;-).


"Aoki Densetsu Shoot!" - ostatni odcinek OK, zamykał serial ładnie, ale niepokazanie meczu finałowego potężnie mnie wkurzyło. A patrząc na płaczącego Reinhardta, to nie wiedziałam, śmiać się czy płakać razem z nim... :-|
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Col. Frost

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2007, 09:32:53 pm »
Cytat: "nolifesking"
School rumble..... to nie ma zakonczenia ;


Nie ma zakończenia bo wciąż robią trzeci sezon, który powinien wyjść w tym lub przyszłym roku. Co do mangi nie jestem pewny, ale chyba też wciąż jest w produkcji.

Offline nolifesking

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 16, 2007, 01:49:01 pm »
to jest drugi sezon...?? serio... wiec ile to ma odcinków powiedz mi powiedz!!
Tak w sumie?

chodziło mi ze wcale sie tak nie.... konczą ;p ale niewiem czemu zapomniałę wpisac to słowo.

Offline Col. Frost

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 16, 2007, 02:12:08 pm »
26 epów pierwszego sezonu (o czy wiesz)
26 epów drugiego sezonu
2 OAV-ki
I za pewne trzeci sezon także będzie miał 26 epów

Offline Kainti

Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 16, 2007, 04:09:57 pm »
Jak mysle o najgorszym mozliwym zakonczeniu to od razu przychodzi mi do glowy Mai Hime, moze byly gorsze, ale te jakos zapadlo w pamiec :|.

A co do serii takich jak Berserk, Kare Kano czy Tenjou Tenge to nie wiem czy powinny byc brane pod uwage, bo sie po prostu anime urwalo w polowie mangi, czyli to nie jest prawdziwe zakonczenie.

Offline Shirosama

Odp: Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:14:40 pm »
Zdecydowanie jedno z najgorszych zakończeń miało anime Blood+.

Po prostu nie podobało mi się to idiotyczne zachowanie Sayi pod koniec i nie pokazanie twarzy tamtych dzieci. Choć największą głupotę to zrobili odnośnie Divy w tym anime.

Ona
Spoiler: pokaż
nie powinna zostać zabita.


Offline Michaelius

Odp: Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2011, 09:21:37 pm »
Blood+ to juz od polowy sie mocno staczal, wiec biednosc zakonczenia nie byla zaskakujaca.

Za to  ostatnio odswiezylem sobie Claymore to jest prawdziwy koszmar spapranego zakonczenie ;) Ostatni pojedynek byl tak glupi i biedny , ze szkoda gadac w dodatku anime wyprzedzilo wtedy mange wiec jest totalnie inne od kanonicznego.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Shirosama

Odp: Najgorsze wg Ciebie zakończenie anime/mangi
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 24, 2011, 10:09:26 pm »
Blood+ to juz od polowy sie mocno staczal, wiec biednosc zakonczenia nie byla zaskakujaca.
Tylko ciekawe dlaczego choć powiedział bym, że 3/4 anime było bardzo dobre. Dopiero później postaciom zaczęło odbijać. Tylko, że powód jest prosty. Musieli tak wszystko robić żeby główna bohaterka mogła wygrać.
Za to  ostatnio odswiezylem sobie Claymore to jest prawdziwy koszmar spapranego zakonczenie ;) Ostatni pojedynek byl tak glupi i biedny , ze szkoda gadac w dodatku anime wyprzedzilo wtedy mange wiec jest totalnie inne od kanonicznego.
Najgorsze zakończenie w Claymore ? Najgorszy był raczej brak zakończenia. Podobnie jak w Berserk.

To dopiero irytujące oglądać anime i nagle koniec w najlepszym momencie. Przynajmniej w Claymore nie przerwali podczas scen akcji bo jednak dobry moment wybrali.