Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 73314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 04, 2005, 05:42:55 pm »
Cytuj
Jak tu zachować taki klimat, gdy ma się cynicznego bohatera pokroju Alucarda?

Dlatego manga lepiej oddaje mroczny klimat, w anime tez jest, ale mniej.
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Jezus

Hellsing
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 04, 2005, 10:50:21 pm »
anime jest raczej zabawne, ze wzgledu na swoja wymuszana patetycznosc <od czasu do czasu  :p >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Pokpoko

Hellsing
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 04, 2005, 11:09:46 pm »
mroczne? gdzie,bo chyba przegapilem ;) ...komedia,z poważną nutką co jakiś czas-tak.poważne?nie.idealem jest dla mnie manga,gdzie widac doskonale że autor robi sobie powazne jaja z całego tego mhhroku.no bo branie na poważnie nazi-wampirów i panienki z flak-kannone jest chyba niemożliwe 8)

Offline raseku

Hellsing
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 05, 2005, 07:56:37 am »
TAK  jaja autora ( :roll: ) są jednym z największych plusów mangi. Pan przymajmniej łamie mroczność  na jaką silili sie goscie od anime, to dosyc przyjemny zabieg i większy kontakt z autorem.

Nie jestem hellsinogfanką ale gdzieś mi sie obiło o uszy ze Incognito nie był wymyślony przez mangake a ta postac strasznie popsuła serie tv,która być moze i jest mroczna bo jest ciemno, tak samo mroczna jak czarny makaron i jeżyny, na dłuzsza mete ta ciemoŚ jest mecząca.

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 11, 2005, 12:52:01 pm »
Incognito nie pasuje do Hellsinga, jak ogladalam serie to pomyslalam ze ci z Gonzo Animation dopuscili sie profanacji...az dziwne ze Hirano-san sie na cos takiego zgodzil..
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 18, 2005, 04:24:43 pm »
http://www.livejournal.com/community/hellsing/575707.html - rozmowa z autorem, pogadanka o OAVce i trailerze

Offline Jakub Wędrowycz

Hellsing
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 24, 2005, 11:35:51 pm »
Ja zbieram Mange i widzialem kilka odcinków Anime, dla mnie manga jest lepsza, anime tez dobre. Ogolnie bardzo lubie cała vampirzastą serie:D
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline mangowiczka

Hellsing
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 25, 2005, 08:19:30 am »
Ja sama obejrzałam całą serię Hellsing i bardzo mi się podobała chyba ze względu na wspaniałe wykonanie (nie ma co Gonzo sie postarało ;)) i mroczną oprawkę.Chociaż ie przepadam za wampirami (taki już mój los) to to anime spodobało mi się.Mangę przeglądałam u kumpla który ma jeden tomik (zapalony fan Hellsinga) i wszystkie odcinki na kompie.Nie mogę stwierdzić co jest lepsze manga czy anime bo mangi całej nie czytałam ^_^
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 25, 2005, 02:20:27 pm »
Cytat: "mangowiczka"
bardzo mi się podobała chyba ze względu na wspaniałe wykonanie (nie ma co Gonzo sie postarało ;)) i mroczną oprawkę.

oprawa i chara design był chyba w tym wszystkim najgorszy :roll: jedyne z czego byłam zadowolona w serii anime to muzyka.

Offline Solvar

Hellsing
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 26, 2005, 10:37:05 pm »
Puchiko0007, wiesz gdzie dostac/gdzie sa trailery do OAVki? szukam i szukam, znalezc nie moge. bylbym wdzieczny za ewentualna pomoc X)
Pozdrawiam, Solvar
anne wstawanie jest ZLE.





nie, ten ponurak na zdjeciu to nie ja. to taki koles, o ktorym pomowimy potem...

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 27, 2005, 07:28:49 pm »
Cytat: "Solvar"
Puchiko0007, wiesz gdzie dostac/gdzie sa trailery do OAVki? szukam i szukam, znalezc nie moge. bylbym wdzieczny za ewentualna pomoc X)
Pozdrawiam, Solvar

nie wiem, ale skoro nie mozna ich nigdzie znalezc, moze ich jeszcze nie ma?

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=5114 - tyle o OAVkach

Offline Filippino

Hellsing
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 12, 2005, 06:51:01 pm »
No najlepsza jest zdecydowanie muzyka, ale mi chyba bardziej podobały się postacie, konkretnie Alucard i służący Integral (chyba Albert ale głowy nie dam;) ).  Ogólnie Hellsing jest świetny, to jedno z moich ulubionych anime.

Offline Arkham

Hellsing
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 13, 2005, 09:38:29 pm »
Witam, nowy jestem..:p

Ja dla odmiany wole zdecydowanie bardziej anime od mangi. Może dlatego, ze temat wampir+naziści jest tak tandetny i ograny, ze to już boli..:p
Poza tym w mandze nie ma jednej rzeczy która buduje caly klimat..muzyki.
Muzyka własnie sprawia, ze to wszystko ma nie sztampowy, ciekawy klimat. Alucard koszący setki wampirów do lekkiego jazz'ującego kawalko to jest coś nietypowego..:p

Czy ktoś wie może, kiedy sie ta nowa seria ma ukazać?
Co do trailerów, to są niby na necie, kręcone jakas kamerką na pokazie, nie bylo mi dane obejrzec bo strona mi sie nie wyświetla. Ale z kilku źródeł dobiegają informacje, ze da sie na upartego znaleźć ten trailer..:/

Offline Alix

Hellsing
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 14, 2005, 02:31:45 pm »
Witamy Wyzwolencze.
Po japonsku seria ma sie ukazac za miesiac, cos takiego slyszalam. Ale po wiecej info wejdz na strone wskazana przez Puchiko0007, pare postow wyzej.
Pozdrawiam.
adeszla era Kaczogrodu.

Offline Snake

Hellsing
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 21, 2006, 12:18:25 am »
Trzeba troche ozywic temat. Pierwszy odcinek serii OAV ujrzal swiatlo dzienne. Tym razem anime dosc mocno trzyma sie mangi (jest tez tak samo brutalne, krew doslownie wylewa sie z ekranu), animacja wrecz powala w porownaniu do pierwszej serii Hellsinga, muzyka jak byla genialna, tak jest dalej:) trzeba bedzie osta skolowac. Jeden odcinek trwa ok. 50 min. Drugi podobno ma zostac wydany w okolicah kwietnia.
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

 

anything