Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 71759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heterometrus

Hellsing...
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 23, 2007, 11:34:22 am »
Hellsing to świetna manga! Anime to według mnie jest leprze niż cały Hentai razem wzięty!!! Bardzo podobne do Ergo Proxy lecz nasz Hellsing jest świetny. Przy okazji ściągnięcie:

<o ściąganiu na tym forum nie rozmawiamy. Zapoznaj się z regulaminem> W.

Offline Konował

Hellsing
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 23, 2007, 10:47:15 pm »
oav IV będzie raczej o the dawn,  przynajmniej tyle można zobaczyć przez tą dziurę w endingu
a oav III kapitalna, szczególnie masakra w hotelu ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

gość1

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 23, 2007, 10:55:28 pm »
Wątpię, żeby cały czwarty OAV skupiał się na The Dawn. Openingi i endingi nawiązują do tego, ale anime skupia się na serii mangowej. Obstawiałbym raczej lotniskowiec i Magic Bullet niż ekranizację The Dawn.

Offline Shirosama

Hellsing
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:33:37 am »
Oglądałem serię tv i niestety się zawiodłem.Spodziewałem się czegoś ciekawszego ,ale zapowiadało się dobrze.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Hellsing
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 03, 2007, 12:49:30 pm »
Właśnie oglądam 4 odcinek Hellsinga - Innocent as a Human.
Pierwsze 3 odcinki bardzo mi się spodobały. Dobra - mam świra na punkcie Hellsinga. :D Bardzo jestem ciekaw jak się to wszystko skończy. Szkoda, ze jest tylko 13 odcinków :(
Można gdzieś dostać mangę Hellsing w PL? Ile jest tomów? Czy wydano już wszystkie?

Offline Miranda

Hellsing
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 03, 2007, 01:02:56 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"

Można gdzieś dostać mangę Hellsing w PL? Ile jest tomów? Czy wydano już wszystkie?


Można :) Wydawnictwo JPF (http://www.jpf.com.pl/) wydało jak na razie siedem tomów, ósmy będzie we wrześniu. Nie wiem natomiast, czy na ósmym się skończy.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Hellsing
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 03, 2007, 03:52:07 pm »
poza serią TV 13 odcinkową jest OAVka która jest imo znacznie lepsza i wierniejsza mandze
narazie wyszły 3 odcinki a 4 w produkcji (wychodzą strasznie wolno)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ginko

Hellsing
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 03, 2007, 04:22:02 pm »
Kurde gubię się ciągle :? . To ile w końcu tego jest. Wiem że powstało 13 epków(oglądałem) i jakiś Hellsing Ulitimate(bodajże 4 OAV).
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Nakago

Hellsing
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 03, 2007, 04:39:46 pm »
Manga w Japonii też wychodzi bardzo powoli, jeden tom zajmuje im przeszło rok AFAIR. Coś jak NGE :-(.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Miranda

Hellsing
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 03, 2007, 05:57:37 pm »
To żeby jeszcze trochę zamieszać dodam, że (chyba od niedawna) wychodzi manga "Hellsing: The Dawn", opowiadająca o wydarzeniach sprzed właściwego Hellsinga :)

To tak gwoli przypomnienia, bo chyba gdzieś w tym temacie pojawia się wzmianka o The Dawn, ale całego nie czytałam więc nie wiem ^^
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Col. Frost

Hellsing
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 03, 2007, 06:43:53 pm »
Cytuj
Kurde gubię się ciągle Confused . To ile w końcu tego jest. Wiem że powstało 13 epków(oglądałem) i jakiś Hellsing Ulitimate(bodajże 4 OAV).

Jest stara 13-odcinkowa seria, a teraz powstają ciągle nowe OAV-ki i jak na razie wyszły 3, a czwarta w produkcji. 8)

Cytuj
To żeby jeszcze trochę zamieszać dodam, że (chyba od niedawna) wychodzi manga "Hellsing: The Dawn", opowiadająca o wydarzeniach sprzed właściwego Hellsinga Smile

Nie tak zaraz od niedawna. Na niejednej stronie Hellsinga już od dawna można znaleźć spolszczenia pierwszych rozdziałów :p  Dzięki temu nieco więcej zrozumiałem z 3 OAV-ki ;)

Offline Ganossa

Hellsing
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 03, 2007, 08:26:41 pm »
Cytuj
Wydawnictwo JPF (http://www.jpf.com.pl/) wydało jak na razie siedem tomów, ósmy będzie we wrześniu. Nie wiem natomiast, czy na ósmym się skończy.

Mam nadzieję że okaże się to prawdą i nie skrewią z datą wydania bo czekać tyle czasu na ciąg dalszy gdy 7 tom skończył się w takim momencie to czysta tortura  :evil:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Hellsing
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:33:55 pm »
Ganossa: Hellsing tom 8 miał mieć premierę w czerwcu albo lipcu Oo

The Dawn jest fajny, btw w nim Alu przyjął postać kobiety ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Hellsing
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:41:15 pm »
Cytat: "Konował"
Ganossa: Hellsing tom 8 miał mieć premierę w czerwcu albo lipcu Oo


No ale ta data jest już dawno nie aktualna i nie wiadomo było na kiedy przesunięta, a teraz słyszę o konkretnym terminie. Zawsze to łatwiej czekać na konkretną datę niż żyć w niepewności i co dzień sprawdzać aktualności bo a nuż wydali.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Hellsing
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 04, 2007, 10:02:14 am »
Cytat: "Konował"

The Dawn jest fajny, btw w nim Alu przyjął postać kobiety ?


A dokładniej małej dziewczynki z tompsonem :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau