Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 72040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pokpoko

Hellsing
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 29, 2003, 03:06:10 pm »
a mnie sie tam nie podoba...moż eto przez to że oglądałem tylko na vivie jakies 8 odcinków..ale nie wywarło na mn ei zbyt pozytywnego wrażenia..jakies takie..miałkie..nie ma niczego co by przyciagało wzrok...

Offline Oski86

Hellsing
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 29, 2003, 03:21:39 pm »
Język niemiecki niestety ma to do siebie ,że psuje klimat i ludzi odstrasza ;)
e are all gonna die anyway...

Offline ANO777

Hellsing
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 01, 2003, 11:13:56 am »
Niemiecki,ruski, japoński czy francuski ja na to zlewam ważne że jest Hellsing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline ANO777

Hellsing
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 01, 2003, 05:23:53 pm »
ee.... i tak znalazłam stronke z komiksem Hellsinga.... super! choć tłumaczenie troche dziwne......ale co z tego  oto stronka  www.hellsing.project.prv.pl

Offline SeeMoon

Hellsing
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 11, 2004, 04:46:10 pm »
Hellsing jest dobry - ma klimacik i jest ok, czasami tylko podaja informacje na tacy co psuje calosc.
Muzyka jest rewelacyjna.
PS Też wole Myiu.
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

grzybek

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 11, 2004, 10:26:29 pm »
Motywem przewodnim wielu teledysków w tym roku był właśnie Hellsing.
Więcej informacji o konkursie AMV znajdziecie chyba we wczorajszych newsach.

pozdrawiam
Grzybek

Offline sivy

Hellsing
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 19, 2004, 11:54:26 pm »
Cytat: "ANO777"
Niemiecki,ruski, japoński czy francuski ja na to zlewam ważne że jest Hellsing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No nie powiedzial bym, raczej jesli jesli zminiaja jezyk dialogow, jesli juz dobieraja sie do openingow i endingow to juz zupelnie inna sprawa
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Qraq

Hellsing
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 25, 2004, 12:42:11 pm »
Hellsinga ogladalem z wielka przyjemnoscia(chociaz koncowka moglaby miec wiekszy "power").
Mozna powiedziec ze dubbing jako taki nie jest zly.....dopoki nie slyszalo sie oryginalu(w przewazajacej wiekszosci). Jak po obejrzniu Hellsinga na kompie ujrzalem/uslyszalem wersje niemiecka, to omal nie spadlem z kanapy :lol: Charakterystyczne "MAJ MASTAH" Alucarda zostalo zmienione(nie za dobrze juz pamietam) na jakies "mein(e) Meister!" -ech! Alucard z wielkiego madafaki zostal zdegradowany do... do... nie wiem czego :P , ale wybuchlem smiechem. Momo to polecam!

Offline Lina_

Hellsing
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 26, 2004, 10:39:02 am »
Hellsing bardzo mi sie podobał tylko końcówka była bezndziejnie nudna... No i ten język niemiecki...

Offline Mr Hyde

Hellsing
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 01, 2004, 08:51:43 pm »
Ja ogladalem w orginale po japonsku. Serial calkiem okej ale piosenka poczatkowa wymiata!!! Moge jej sluchac na okraglo, arcydzielo!!! Generalnie muza w anime bardzo mi sie podoba, pewnie przez ten jezyk...

Offline sivy

Hellsing
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 03, 2004, 05:26:30 pm »
popieram Cie w zupelnosci sam, jak tylko obejrzalem Hellsing'a to skombinowalem muzyke z niego... Tylko podobno, slyszalem ze sa dwie czesci sundtracka
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline wiśnia

Hellsing
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 10, 2004, 08:48:15 pm »
Bardzo fajne anime, już nie moge się doczekać momentu, w którym będe mógł obejrzeć kolejne odcinki (jak narazie jestem po 6) :twisted:
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Lina_

Hellsing
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 17, 2004, 08:29:54 pm »
A manga?
Powiem tak rysunki takie sobie ale manga jest duzo ciekawsza od anime chociaż te "niby" śmieszne gagi trochę psują klimat. Alucard sie też troche dziwnie zachowuje jak nie ta sama osoba.
Co o niej sądzicie?

Offline wiśnia

Hellsing
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 17, 2004, 09:19:45 pm »
Mangi nie czytałem. Można dostać ją w Polsce?

Takie różnice czasem się zdarzają.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Pokpoko

Hellsing
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 17, 2004, 10:01:44 pm »
owszem,wyszła kilka dni temu pierwszy tom(po miechu spóźnienia :D )..i owszem,jest inne niż anime..ale rysunki fajne :) ,takie lekko zdeformowane

 

anything