Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 71789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2003, 06:59:14 pm »
Cytat: "Necrarch"
A czy ktoś z was wie coś więcej na temat MANGI "Hellsing"? Bo ja nic poza tym, że coś takiego istnieje.


Istnieje, mialem kilka tomow i widac, ze jest bardziej rozbudowana. Widac tez pewne rzeczy, ktorych w anime ni jak zobaczyc.
Radze poszukac ;)

pozdrawiam
Grzybek

Offline An-Nah

Hellsing
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2003, 05:07:28 pm »
Ja miałam niegdyś na kompie 2 tomy, ale poszły w cholere razem z całym dyskiem... a panna V. wygląda w mandze jeszcze gorzej, niż w anime...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline palec

Hellsing
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2003, 05:44:31 pm »
Ja tez miałem, ale moim zdaniem w tym przypadku Anime jest lepsze niż Manga.

Offline Janek Pietkiewicz

Hellsing
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 11, 2003, 06:17:12 pm »
Cytat: "An-Nah"
a panna V. wygląda w mandze jeszcze gorzej, niż w anime...


Niech wygląda, byleby zachowywała się normalniej...

Offline ner

Hellsing
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2003, 09:28:26 pm »
Cytuj
Niech wygląda, byleby zachowywała się normalniej...

popieram na calej linii - co za denerwujaca idiotka!
ww.jagodnobadazz.prv.pl

Offline Janek Pietkiewicz

Hellsing
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2003, 09:26:22 pm »
(Ha! Własnie odkryłem jak przywrócić znikające wątki do życia: należy je odnaleźć w archiwum swoich wypowiedzi i po prostu dodać nowego posta - wtedy pojawią się znowu! I tak wątek o Hellsingu powrócił do nas. Kiedy skończę wreszcie artykuł o tym anime dla Gildii, będzie można go tutaj komentować)

Offline Kormak

Hellsing
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 24, 2003, 02:41:39 pm »
Po obejrzeniu pierwszego odcinka byłem mile zaskoczony, ale każduy następny tylko powodował we mnie rosnące znudzenie... ale może to wynika z tego, że nie jestem fanem "wampirzego" klimatu.
Rozumiem, że H ma przedstawiać rzeczywistość w krzywym zwierciadle, ale te niby tajne organizacje, królowa itd. - to jest po prostu słabe!
Wiem wiem, tak sobie pewnie wyobrażają Japończycy Europę (podobnie stereotypowo pewnie myślimy my o nich).

Postać Integral - co za kawał kloca! :D  tak sztywnej postaci kobiecej dawno nie widziałem, bardziej ludzcy od niej są zombiaki.

najfajniejsza postacią był ten psycho-księżulo i służący Integral (fajne garoty miał).

Zakończenie mnie rozczarowało (ktoś ważny niby ginie, ale potem jednak powraca). Wybaczcie, ale dla mnie wszystko tam było za sztuczne. Już w ogóle dobiła mnie końcowa piosenka w wykonaniu Mr Big!

O Alucardzie się nie wypowiem, bo jeszcze mnie zlinczujecie ;D

Offline Finfarin

Hellsing
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 24, 2003, 03:44:01 pm »
Zdaje się, że manga jest bardziej krwawa i jeszcze śmieszniejsza. Krew lata tu i tam, a wierząc recenzentowi zrobili z Integral postać komediową.


Pozwolę sobie też skomentowac artykuł:
" spora ilość większych lub mniejszych niekonsekwencji w fabule (..)długo dręczą widza i nie dają o sobie zapomnieć"
Spać po nocach nie mogłeś co? :wink:

" w tym psychopatycznego wysłannika Watykanu - regeneratora..."
.....eee....nie za dużo na raz? Poza tym regenerator- to brzmi jak nazwa profesji albo jakiejś rasy, ewnentualnie marki lodówki a nie cehcy zwanej regeneracją.


Ale ogólnie mi się barszo podobało, pisz więcej! (już ja Cię przypilnuję)
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

grzybek

  • Gość
Hellsing
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 24, 2003, 06:23:01 pm »
Cytat: "Finfarin"

Ale ogólnie mi się barszo podobało, pisz więcej! (już ja Cię przypilnuję)


Popieram :)

pozdrawiam
Grzybek

Offline Boodzik

Hellsing
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2003, 05:46:48 pm »
Hellsing jest czaderski, tylko krótki. Mogliby zrobić więcej odcinków z Andersonem (IMO najlepsza postać w tej serii). Za najlepsze epizody uważam własnie te z księdzem. Hellsing to KULTowe anime (ale Evangelion lepszy). Co do mangi, to mój kumpel znalazł gdzieś w necie pierwszy rozdział (nawet w wersji pl), ale nie chce mi zdradzić adresu strony. Słyszałem gdzieś plotki, jakoby powstawała druga seria Hellsinga. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Boodzik
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline sivy

Hellsing
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 28, 2003, 09:55:47 am »
Cytat: "Boodzik"
Hellsing to KULTowe anime (ale Evangelion lepszy). Co do mangi, to mój kumpel znalazł gdzieś w necie pierwszy rozdział (nawet w wersji pl), ale nie chce mi zdradzić adresu strony.
Boodzik


Masz racje racje lepiej piractwa nie szerzyć. Podpisuje sie pod tym ze Hellsingjest Kultowy, ale nie lepszy od "Evy"
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Solitaire

Hellsing
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 04, 2003, 05:34:57 pm »
Troszkę OT, ale jutro o 22 na kanale Hyper zaczyna sie Vampire Princess Miyu.
A teraz wy mi powiedzcie, gdzie tego Hellsinga znaleźć?
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Janek Pietkiewicz

Hellsing
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 04, 2003, 06:04:55 pm »
Cytat: "Solitaire"
A teraz wy mi powiedzcie, gdzie tego Hellsinga znaleźć?

1. Jeśli jesteś Wrednym Piratem (tak jak prawdopodobnie większość z nas) - poszukaj za pomocą jakiegoś programu p2p.
2. Jeśli jesteś Uczciwym Obywatelem, sprowadź z sobie z zagranicy, choćby za pośrednictwem Amazon.com.

Offline Finfarin

Hellsing
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 05, 2003, 05:06:01 pm »
Najlpeszy będzie do punktu pierwsze E-Donkey, jeśli go masz wejdź na http://animefilme.de.vu/ i z tamtąd Hellsinga ściągniesz.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Janek Pietkiewicz

Hellsing
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2003, 05:22:37 pm »
Cytat: "Finfarin"
Najlpeszy będzie do punktu pierwsze E-Donkey, jeśli go masz wejdź na http://animefilme.de.vu/ i z tamtąd Hellsinga ściągniesz.

Ujmę to inaczej: najlepszy będzie do punktu pierwszegp eMule, jeśli go masz , wejdź na http://animefilme.de.vu/ i tam znajdziesz linka do Hellsinga.