trawa

Autor Wątek: Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006  (Przeczytany 17131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Huggy Da Grim

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« dnia: Grudzień 01, 2005, 03:53:08 pm »
Turniej wstepnie odbędzie się w dniach 9-10 Kwietnia 2006 roku, w Brzeszczach niedaleko Oświęcimia. Bedzie dużo miejsca, klimacik i zapewne będę chciał by wszystko wypaliło, tym bardziej że pani dyrektor domu kultury jest bardzo przychylnie nastawiona do naszego sportu ;-)
Rzucam tematem, by każdy się psychicznie nastawił, czekam również na wasze propozale dot. turnieju :-)

Zaznaczam na marginesie również że powinny wypalić Pola Chwały 3 w Będzinie w okolicach Marca, oraz Majówka w Katowicach...nie zgadniecie kiedy :P

Pozdrawiam: Elmin
obbos for dinner, gobbos for tea, gobbos when Ya want'em, and Gobbos for ME!

3 Miejsce w Mordkę na Bazyliszku '05

Offline Filth_of_Fenris

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2005, 04:32:52 pm »
Hehe taak. Trzeba ludzi wcześniej tym razem powiadomić bo ostatnim razem nie wypaliło :D . Choć Kret mi już coś burczał na innym forum że mogą być trudności żeby wyciągnąć ludzi z Lublina, ale mam nadzieje że jednak sie to uda.
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Mistrz wałków :)

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2005, 05:15:57 pm »
Tak jak juz rozmawialismy postaram sie wam w wszelki dostępny mi sposób pomóc!

Ave Lordzie Śląska!
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2005, 06:13:25 pm »
Cytat: "Filth_of_Fenris"
Hehe taak. Trzeba ludzi wcześniej tym razem powiadomić bo ostatnim razem nie wypaliło :D . Choć Kret mi już coś burczał na innym forum że mogą być trudności żeby wyciągnąć ludzi z Lublina, ale mam nadzieje że jednak sie to uda.
W połowie  kwietnia mamy czystko bitewny konwent w LBN  :arrow: 2 dni grania i pewnie będziemy chcieli zrobić coś wielkiego, przed Polkonem (sierpień) i Falkonem( o ile będzie to listopad). Jak będę miał wybierać między przyjazdem do Was , a graniem w Lublinie to wiadomo co wybiorę i to samo pozostałe ludki z Lublina. Poza tym jakby nie patrzeć nawet przy tygodniowym , albo dwutygodniowym odstępie między turniejami to jest spory wydatek. Koniec tego krakania :p Zobaczymy jak wypadnie, mam nadzieję , że pozytywnie w obu przypadkach.
Pozdro ;)

Offline MiSiO

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2005, 06:15:23 pm »
... jak się ma do tego regulamin, który jakiś czas temu napisałem dla Ciebie Elminie?

Offline Filth_of_Fenris

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2005, 07:41:31 pm »
Kretek stary no ja rozumeim że wydatek ale hmmm... Wy przecie z Lublina jesteście i chyba nie macie aż tak drogich autobusów tam by koszta was wprowadzały na debet. No chyba że mówicie o kasie na browary :D . No ale sie zobaczy i mamy nadzieje że jednak sie do nas wybierzecie.


A co do Ciebie Mistrzu W. To z Elmina taki Lord Śląska jak ze mnie Kaczy Kuper :p  :lol:
There's no God. There's only the Emperor."

Offline MiSiO

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2005, 07:57:03 pm »
Lordów Śląska jest sporo :D [np. połowa TH]

he he he Nieskromnie, bo nieskromnie... ale to czyste fakty :D
sorki za off-top

Offline Wercyngetoryks

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2005, 08:01:40 pm »
Cytat: "Kretek"
...Poza tym jakby nie patrzeć nawet przy tygodniowym , albo dwutygodniowym odstępie między turniejami to jest spory wydatek...


To dokładnie tak wyglądała sytuacja frekwencji przyjezdnych na Falkonie, kóry był zaraz po Bazylu...:P

Cytat: "Kretek"
...Jak będę miał wybierać między przyjazdem do Was , a graniem w Lublinie to wiadomo co wybiorę i to samo pozostałe ludki z Lublina....


No niestety chłopaki z Lublina chyba nie przepadają za ruszaniem się gdziekolwiek poza własną okolicą... ale przyjeznych by zapraszali:roll:

Ja mam jednak nadzieje, że kiedys sie jednak wybiorą w chwale podbijać kolejne dzielnice naszego polskiego półświatka Mordheim:P:P:P

Offline Huggy Da Grim

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2005, 08:12:24 pm »
Mam ten regulamin, dzięki Misiu!
Co do High Lords of Silesia, żadnego THowca nie ma w Inner Orbis i Fratres którzy to tworzą kapitułę, bytnośc na HLoSowym forum nie robi od razu HLoSa :D Aczkolwiek doceniam ze się tam pojawiłeś. I zapraszam na Fire Frenzy.

Kamilu, jeszcze raz sorki, ale ktoś musi kulać ten drugi turniej. Niestety, aczkolwiek zaznaczam w kalendarzyku przyszły Turniej Par!

Motor! Ja Ci zrobie z dupy jesień średniowiecza za takie zarzekanie się! Nie po to na dziewięc piekieł wypisuję o tym pół roku wczesniej, by teraz słuchać co Ty nie robisz u siebie :D ;) Jak nie będziecie na A][ to mam Cię widzieć albo na Polach Chwały albo na Majówce, albo na jednym i drugim :D

Na chwile obecną już mamy nagród za 300zł, i sądze że conieco jeszcze się dokupi, by wpadły za bandę i/lub konkurs malarski. Warto zagrać, słowo!
obbos for dinner, gobbos for tea, gobbos when Ya want'em, and Gobbos for ME!

3 Miejsce w Mordkę na Bazyliszku '05

Offline mecenasik

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2005, 07:46:50 am »
hmm..a czy jakos tak w kwietniu nie ma przypadkiem WM? bo to pewnie bedzie kolidowac terminowo z tymi wszystkimi zapowiadanymi turniejami i konwentami..

Offline Motorek

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2005, 08:27:31 am »
Cytat: "Wercyngetoryks"
Cytat: "Kretek"
...Poza tym jakby nie patrzeć nawet przy tygodniowym , albo dwutygodniowym odstępie między turniejami to jest spory wydatek...


To dokładnie tak wyglądała sytuacja frekwencji przyjezdnych na Falkonie, kóry był zaraz po Bazylu...:P
Ej no nie tak zaraz miesiąc po, ale fakt faktem nawet z Lublina niektórych na siłe musiałem wyciągać żeby zagrali :|



Cytat: "Wercyngetoryks"
No niestety chłopaki z Lublina chyba nie przepadają za ruszaniem się gdziekolwiek poza własną okolicą... ale przyjeznych by zapraszali:roll:
Ale się czepiasz :p nie zupełnie poprostu połowie się nie chce ruszyć d.... w piątek do klubu żeby zagrać bitewkę (z różnych powodów) a co mówić o wyjeździe do Krakowa, albo na Śląsk, ja tam prawie zawsze jestem chętny, no chyba , że wiem , że w danym terminie wypadnie mi coś innego. Jeżeli chodzi Ci o TP, wyszło jak wyszło , ale jak bym się zgłosił to wczoraj bym musiał zrezygnować z wyjazdu, w niedziele świętuję imieniny mamuśki zwala się rodzinka itp. ;) a z taką konkurencją nie wygra, nawet turniej w Lublinie :p

Cytat: "Wercyngetoryks"
Ja mam jednak nadzieje, że kiedys sie jednak wybiorą w chwale podbijać kolejne dzielnice naszego polskiego półświatka Mordheim:P:P:P
Ja też ja też :D ale to nie takie proste
Cytat: "Huggy Da Grim"
Motor! Ja Ci zrobie z dupy jesień średniowiecza za takie zarzekanie się! Nie po to na dziewięc piekieł wypisuję o tym pół roku wczesniej, by teraz słuchać co Ty nie robisz u siebie   Jak nie będziecie na A][ to mam Cię widzieć albo na Polach Chwały albo na Majówce, albo na jednym i drugim  
Postaram się nie dać czoko :p  i przyjechać z jakimś konkretnym składzikiem z Lbn zaopatrzeni w Perełki ;)
Pozdro ;)

Offline skolo

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2005, 10:48:33 am »
Poprosze wiecej info na temat turnieju na priva, to wrzuce newsa na gildie

Offline Filth_of_Fenris

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2005, 01:46:39 pm »
Skolo to co Huggy zamieścił to jak na razie wszsytkie informacje jakie posiadamy. JHak coś sie znajdzie jeszcze to wyśle Ci sie.
There's no God. There's only the Emperor."

Offline Mad Hamster

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 22, 2005, 10:35:14 pm »
chetnie przyjade jesli ktokolwiek jeszcze z Lbn ruszy swe zacne czoko.
w lublinie turnieje mordki beda co miesiac.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Motorek

Mordheim na Majówce [Flambergu] 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 23, 2005, 10:17:15 am »
Cytat: "Mad Hamster"
chetnie przyjade jesli ktokolwiek jeszcze z Lbn ruszy swe zacne czoko.
w lublinie turnieje mordki beda co miesiac.
Ja z tobą ruszę swoje kapsko :p
Pozdro ;)