trawa

Autor Wątek: Zbir  (Przeczytany 16367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reston

Zbir
« dnia: Grudzień 04, 2005, 11:08:36 pm »
Nabył ktoś już Zbira?

Jakie wrażenie?

Offline redkac

Zbir
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 09:05:39 am »
czekam na przesyłkę z komiksiarni, powinna być jutro, a pierwsze wrażenia masz w wątku Taurus.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline empro

Zbir
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2005, 09:10:28 am »
Przeczytałem, i doszedłem do wniosku, że chyba zbyt dużo po Zbirku oczekiwałem, nie żaby był zły, ale liczyłem na jakieś cuda, a tu cudów nie było, ot dobrze narysowany (to najwieksze zaleta+okładeczki), dobrze opowiedziany, z jajem :) komiks,
czekam na nastepne, bo mam nadzieję, że całośc się jakoś fajnie sklei i ułoży w coś większego (może nam zaserwują jakieś niespodziewanki) ale nie oczekuję już cudów :)

Offline freshmaker

Zbir
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2005, 09:35:24 am »
niezly jajcarski komiks. niektore zarty niezle targaja bebech. duzo absurdalnego humoru np przeciwnik zbira z portu. podstawowy minus to ze komiks jest zdecydowanie zbyt krotki.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Zbir
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2006, 02:33:50 pm »
zbir#2 - trzyma poziom. widac ze powell radzi sobie takze ze szczegolowymi rysunkami (swietna westernowa wkretka). martwi jedynie bark terminu ukazania sie kolejnego albumu.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline redkac

Zbir
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2006, 06:57:52 pm »
a jest coś więcej w drugim tomie wytłumaczone co i jak czy nadal nie bardzo?
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline freshmaker

Zbir
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2006, 07:31:38 pm »
a co bys chcial wiedziec? raczej horrorowy freestyle, chociaz jest jedno spojrzenie w przeszlosc.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline empro

Zbir
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2006, 08:54:19 am »
ja już mam ale na deser zostawiam :)
na początek "Żywe Trupy" bo na nie już tak długo czekałem :) a dzieje się, dzieje :)

Offline redkac

Zbir
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2006, 12:33:20 pm »
Cytat: "freshmaker"
a co bys chcial wiedziec? raczej horrorowy freestyle, chociaz jest jedno spojrzenie w przeszlosc.

chiałbym wiedzieć skąd się wział Zbir i kim jest, co robi bo mi wygląda na grabarza albo robola i jak jego kumpel chodzi skoro jest ślepy...
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline empro

Zbir
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2006, 12:55:23 pm »
no... wiadomo, że Zbir się w cyrku wychował :)

Offline redkac

Zbir
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2006, 03:03:54 pm »
ale wiesz empro ja lubię jakieś wprowadznie do historii. a tutaj mamy, że jest sobie Zbir i jego świat jest pełen potworów i tyle w temacie. pierwszy tom wsadził czytelnika w środek historii i nic nie wiadomo, kto, jak, po co i dlaczego. take bez jakiegokolwiek wytłumaczenia ciężko mi łyknąć taką historię.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline empro

Zbir
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2006, 05:00:53 pm »
rozumiem, przyznam, że nie znam całości więc mamy dwie możliwości:
1. zostaliśmy wrzuceni w taką rzeczywistość i jest tu sobie, ot taki Zbir co sie go boją wszyscy bo mocno w mordę przylać może
lub
2. wszystkiego dowiemy się powoli i w swoim czasie

jak dla mnie obydwie opcje są do zaakceptowania, i obydwie mogą być ciekawe i dobrze zrealizowane :)

choć rzeczywiście ta druga kusi bardziej, i chyba powolijuż pokazują się przesłanki, że tak właśnie będzie :)

a może ktoś zna te serie lepiej i zdradzi conieco ?? :)

Offline Lavamancer

Zbir
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2006, 05:12:06 pm »
Redkac już kiedyś o to pytał, a ja już odpowiadałem (i liczę, że trzeci raz nie spyta, a ja trzeci raz nie będę odpowiadał), tak, w dalszych częściach będzie opowiedziana historia Zbira i tego drugiego (jakmutambyło).

Offline empro

Zbir
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2006, 05:14:53 pm »
Cytat: "Lavamancer"
tego drugiego (jakmutambyło).


Franciszka :)

Offline redkac

Zbir
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2006, 05:26:07 pm »
to prawda Lavamancer odpowiedziałeś. ale w takim sposób, że wydawało mi się, że to w tym odcinku zerowym wszystko będzie wyjaśnione. przepraszam za zawracanie dupy  :D nie pozostaje mi nic innego jak czekać  :)
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

 

anything