Autor Wątek: mutant  (Przeczytany 13589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ivellios Di'ren

mutant
« dnia: Grudzień 07, 2005, 09:00:32 am »
Witam mam zamiar zrobic sobie drozyne opetanych natomiast nie wiem jak mozna zrobic mutanta jezeli ktos ma jakies pomysly co do tego bede bardzo wdzieczny za pomoc
\

Offline Mistrz wałków :)

mutant
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2005, 10:53:20 am »
Dobrym rozwiązaniem jest wzięcie figurki milicjanta (z pudła militia spure)
a następnie z godnie z wykupionymi mutacjami skonwertowanie go.
I tutaj oprócz greenstuff świetnie do takich przeróbek nadają się skavenskie ogony (macki), szczyce z jakiejś gumowej zabawki itp.

Jednym słowem.. jest to wyłącznie twoja decyzja jak dokładnie przerobisz ten model.
Mozna równiez kupić orginalne demonetki slanesha (mają szczypce!).

Tak więc pomysłów może być wiele, a każdy z nich bedzie tak samo dobry!
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

mutant
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2005, 03:03:12 pm »
ja wlasnie nie moge sie zdecydowac... czy opetani czy nieumrali w sumie jedno i drugie to zło :shock:
IMP  :O

Offline Motorek

Re: mutant
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2005, 05:37:22 pm »
Cytat: "Ivellios Di'ren"
Witam mam zamiar zrobic sobie drozyne opetanych natomiast nie wiem jak mozna zrobic mutanta jezeli ktos ma jakies pomysly co do tego bede bardzo wdzieczny za pomoc
\
Tak jak pisał Mistrz Wałek, w sumie to też zależy od tego czym dysponujesz (figsy GS) i ile chcesz na to przeznaczyć pieniędzy ;) ale fakt faktem najlepiej z jakiejś figurki człowieka i coś mu podoklejać , dodatkową rękę , kolce - w pudle z orc warriorsami są fajne, może drugą głowę wyrastającą np. z brzucha. Pomysłów jest sporo, poprzeglądaj na necie jakieś galerie figurek chaosu i na pewno znajdziesz coś co będzie ci odpowiadać.

PS:Czytaj szybko inkwizycja działa i znowu usunie Ci temat :badgrin:


Cytat: "Zielony"
ja wlasnie nie moge sie zdecydowac... czy opetani czy nieumrali w sumie jedno i drugie to zło
Wybierz umarlaków to jest fajniesze zło wg mnie ;) chociaż z drugiej strony Possessów żadko się spotyka.
Pozdro ;)

Offline Nazroth

mutant
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2005, 05:48:50 pm »
Umarlaki "fajniejszym złem"?... hmm... possessed sa na pewno bardziej dopałerzonym - bo maja rozwoje na wszystkim...a u umarlaków dystans rośnie z każda bitwą... owszem wampir to kafar... dregi szybko awansują... ale co z tego?... tylko ghule dostaja XP... i potem zombik z jednym atakiem to żaden przeciwnik:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

mutant
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2005, 05:53:25 pm »
Zależy kto co lubi Naz, do mnie nie przemawiają bandy CoC, Bestmenów i Possessed, za to lubię Skaveny i Undedów przede wszystkim za ich klimat ;)  podobają mi się figsy no i na końcu to jak się nimi gra ;)
Pozdro ;)

Offline Huggy Da Grim

mutant
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2005, 06:13:18 pm »
przemówią Ci moi possesed Motorku, przemówią ;-)
obbos for dinner, gobbos for tea, gobbos when Ya want'em, and Gobbos for ME!

3 Miejsce w Mordkę na Bazyliszku '05

Offline Nazroth

mutant
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2005, 06:23:39 pm »
Ja nic ni emówię... kocham UNDEADÓW... natomiast owszem limat max...ale rożnorodnosc denna i tyle... dlatego ostatnie turnieje gram WH, chłopcy mają nieskończoność opcji... do tego są dość silną bandą... i naprawdę fajne gadżety moga kupować...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

mutant
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2005, 06:27:47 pm »
Cytat: "Huggy Da Grim"
przemówią Ci moi possesed Motorku, przemówią ;-)
:shock: Miałeś się pochwalić :D  :D  :D
np. wracając do tematu Karol zrobił Possessa , a właściwie używa Strigoi wampira i świetnie pasuje, a Magistra z 40-stkowego Inquizitor henchmen taki blisterek jest (nie bardzo sie na 40-stce znam :p ) , z reszta tez to mam :p

Offline Nazroth

mutant
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2005, 06:51:52 pm »
possessta można tez zrobić z byle którego demona do warhammera... potrzebujesz szczypce kraba?... demonetka slanesha... potrzebujesz tentacles?... to masz pink horrora... potrzebujesz dark blood... albo coś tego typu - bloodletter spasuje:)... i jak wygląda przy tym każdy z tych modeli??!! mega wypas
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Ivellios Di'ren

mutant
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2005, 11:26:16 am »
dzieki wielkie za porade i mam jeszcze pytanie: czy jezeli pierwszy raz zamawiam na cytadeli to ma jakis wplyw na to jak szybko dostane przesylke??

Offline Drachu

mutant
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 08, 2005, 11:46:56 am »
Jak zamawiałem pierwszy raz to doszła w jakieś 50h. Za drugim to samo. I trzecim też.
Potem nie robiłem już na tyle duzych zakupów, aby opłacało mi się dołożyć 10 zetów na przesyłkę i przesiadłem sie na internetowy sklepik Allegro :)
Ale nie sądze, aby prędkość dostawy zależała od stażu.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline Ivellios Di'ren

mutant
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 08, 2005, 04:26:57 pm »
tragedia na cytadeli nie ma juz niczego do mordheim oprocz undead gw nie przysyla im juz niczego jesli ktos ma pomysl gdzie moglbym nabyc boxa possessed bede bardzo wdzieczny

Offline Wojtek_Krz

mutant
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2005, 05:45:26 pm »
Ave

Dziś na allegro widziałem aukcje bandy possesdów jak z orginalnego pudełka wszyscy pomalowani oprócz magistra nawet ładnie. Cena tez ładna. :)

Pozdrawiam

Offline MiSiO

mutant
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2005, 07:00:18 pm »
Mutanci z milicji to porazka. :D

Osobiscie polecam np. cultystów. Do tego jest sporo fajnych modeli do necromundy czy starych modeli z WFB. Polecam przejżeć w on-line store.