trawa

Autor Wątek: Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę  (Przeczytany 85362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 11, 2005, 10:45:17 pm »
Zeczywiscie mój błąd..
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2005, 11:17:44 pm »
Luzik... jestem maniakiem dziwnych ekwipunków więc pies mi nie obcy :D Nawet w Jesiennej Zawierusze miałem.

Musley. Coś dla Ciebie, najemnika możesz zawsze zmienić [dowolny DO 30gc - więc poza Roadwarden'em, Assassin'em i Ogre'm jest z czego wybierać. Przy odrobinie modyfikacji można i Roadwardena dać... choć 2 pistolety na Szlachcicu to WYPAS - jak kogoś trafisz to już nie ucieknie przed nadbiegającymi Dwarfami]. Masz wszystkiego po trochu. 3 strzelców, sporo do walki:


1 Dwarf Noble @ 120 GC
     Free Dagger; Brace of Pistols; Axe (x1)

1 Dwarf Engineer @ 78 GC
     Free Dagger; Crossbow; Hammer (x1)

1 Dwarf Troll Slayer @ 60 GC
     Free Dagger; Halberd (x1)

1 Dwarf Troll Slayer @ 60 GC
     Free Dagger; Axe (x2)

3 Beardlings @ 84 GC
     Free Dagger; Hammer (x1)

1 Dwarf Thunderers @ 68 GC
     Free Dagger; Crossbow; Mace (x1)

1 Tilean Marksman @ 30 GC
     Free Dagger; Crossbow; Sword; Light Armour

Warband Rating: 102
Number of models: 9
Total Warband Cost: 500

Offline CHESUS

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 12, 2005, 10:43:42 am »
hmmmmm ja bym zrezygnował z pistoletów na noblu (przynajmniej w początkowej rozpie) kusze i tak trzymają wszystkich na dystans a nobel zanim wystrzeli to bendzuie juz w kombacie ja dał bym halabardy na 2  berdlingach ewentualnie jedna na zabujcy troli ale tylko na początku dopuki sie nie rozwinie

co do ekwipunku specjalnego to fajnąsprawą mogłyby być buty z kolcem :D dawały by krasnalom dodatkowy atak :D wtedy to dopiero była by rzeźnia
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 12, 2005, 02:10:16 pm »
Buty z kolcem to nie jest oficjalna sprawa. Pistolety z WS5 dają w walce mega power. 3 kusze starczą... pamiętaj, że nie zawsze się bronisz!

Offline Motorek

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 12, 2005, 06:10:32 pm »
Cytat: "MiSiO"
Buty z kolcem to nie jest oficjalna sprawa.
Jak to  w sumie nie pamietam skad je wzielismy ale ja ich uzywalem, nie ma w annualu :?:
Pozdro ;)

Offline Moze

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 12, 2005, 06:53:19 pm »
To znowu ja, a co sadzicie o:

1 Dwarf Noble @ 108 GC
     Pistol; Axe (x1); Hammer (x1)

1 Dwarf Troll Slayer @ 60 GC
     Axe (x2)

1 Dwarf Engineer @ 78 GC
     Free Dagger; Crossbow; Hammer (x1)

2 Dwarf Thunderers @ 142 GC
     Crossbow; Hammer (x2)

4 Beardlings @ 112 GC
     Free Dagger; Hammer (x1)

Warband Rating: 83
Number of models: 9
Total Warband Cost: 500

Thundersom 2 mlotki,wszak to wojownicy zacni :) I musza sie miec czym wszarzowac :D

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:53:50 pm »
Nie ma w Annualu.

Moze. Rozpiska bardzo fajna. Bez najemnika ma mniejszy rating. Zamieniłbym młotki... 2x na beardlingach i jeden na kuszniku. Noble też nie potrzebuje młotków. Młodzi z 2ma są TYLKO do walki. Kusznicy i Noble są do kontrszarży więc oni już poobijanych atakują i takiego wypas sprzętu nie potrzebują.

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 13, 2005, 09:59:27 pm »
A ja bym zostawił te młotki. Model uzbrojony w dwie bronie odrazu jest liczony za 2 :D

Rozpiska mi ise bardzo podoba. Sam o podobnej myslałem i podobnymi grywałem.
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 14, 2005, 11:06:42 am »
Cytuj
A ja bym zostawił te młotki. Model uzbrojony w dwie bronie odrazu jest liczony za 2 Very Happy


Eee....

Przecież mówiłem o zamienieniu broni między modelami, a nie likwidowaniu kusznikom z WS4, 2giej broni!!! Kusznik dagger+hammer, a beardlingi 2xhammer... czytanie po łebkach he he he

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 14, 2005, 02:01:19 pm »
Misia rozpa jest zajebista! jutro ją wypróbuje z muslolem ;)  jak sie spisze to zapewne tego sie mozecie spodziewac na turnieju :shock:
IMP  :O

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 14, 2005, 07:41:59 pm »
Dzięki. Też uważam, że jest trafiona ;) . 4 herosów, 3 kusze i to jedna tileańska oraz młodzi do walki [jak zginą to nie za dużo tracimy - to nie 67gc, a 31 gc].  Do tego kapitan z pistolami... na middenheim powinno niż póść nieźle :D

Offline Pollon

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 15, 2005, 05:17:08 pm »
Mam małe pytanie:

Co radzicie mi kupić? Mam 3 Dwarf Slayers i zamierzam poprowadzić bandę krasnoludów. Nie chcę zbierać Mordheimu nałogowo (wystarczą mi jakieś 10 do 12 figurek - no max 15) ale chętnie kupiłbym coś z czego można by było tworzyć różnorodne i dość dobre rozpy. Czy lepiej wiąźć zwykłych wojowników czy może jakis kuszników?

Offline Moze

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 15, 2005, 05:17:47 pm »
Jesli chodzi o krasnale to nie wiem czy da sie cos bardziej skutecznego wymyslic niz Misio. Nawet nie wiadomoz której strony sie do niej przyczepic  ;)
Ja jednak marze o zmianie zasad w mordheimie dotyczacej pancerzy tak by dalo sie wystawic 5 krasnali zakutych w zbroje i od czasu do czasu jeszcze tym wygrac  :roll:
Macie jakis pomysl? Jak by mogla wygladac rozpiska na mala ilosc ale za to pancerna?

ps. gdzies czytalem ze helmy sie nie sprawdzaja sa za drogie z wyjatkiem krasnali wlasnie... o co chodzi?

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 15, 2005, 06:09:41 pm »
hełmy zawsze sa przydatne :D

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 15, 2005, 09:03:00 pm »
A w przypadku dwarfów szczególnie podnosza (w połaczeniu z zasadą hard to kill) ich przezywalność.
W pojedynku 1 na 1 z dwarfem w hełmie trzeba się niezle napocić aby go pokonać.  :D

A dla ludzi o słabych nerwach może doprowadzić to to zawału.. :badgrin:
Kamil. (miszczu)

 

anything