Autor Wątek: Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę  (Przeczytany 85385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielony

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 19, 2005, 11:26:23 am »
mysle ze lepiej kupic od kogos 3 kusze. bo wiecej thunderersów raczej nie bedziesz miał ;)
IMP  :O

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:15:00 pm »
Nie? 5ka to ideał+inżynier! :D

Offline mecenasik

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:20:41 pm »
niby mozna..tylko czy to ma sens..teraz za mniejsze pieniazki masz wszystko w jednym(nowy box to 18L a stary to tylko 15..a za chwile pewnie bedzie na polskie ponizej 100)do tego jest tam 16 wariorow co moze sprawic ze przy niewielkim dodatkowym zakupie ma sie dwie bandy..no i oczywiscie rzecz gustu ktore figsy sa fajniejsze..niemniej mi to za jedno..cos z blisko 3000pts w krasiach wybiore do mordki a nowe plastiki i tak kupie:)
ale nowe charakterki krasnoludzkie wygladaja miodnie..czuje ze moj Noble sie przemieni w fajnego thana z pistolem i axem(chyba ze w koncu przyjedzie moj box krasnali mordheimowych:)
pzdr

ps:setny post:)

Offline Pollon

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 19, 2005, 04:23:11 pm »
Cytat: "Zielony"
kup sobie boxa dwarfów. zapłacisz 90zł a bande złozysz kompletną! i to jaką!! dwarfy znowej edycji są poprostu genialne!!

Ale... cóż... Ja zbieram Władcę Pierścieni  (figurki) a Mordheim miał być tylko mały urozmaiceniem. Bardzo mi się ten system, dlatego chciałem sobie kupić kilka figsów i skompletować bandę. Obawiam się, że jeśli kupię box to będę miał jedynie zwykłych wojowników, żadnych strzelców. Chyba, że w wyprasce są też kusze czy jakaś broń palna.

Jako Dwarf Noble (Nobla ;) ) użyje LotRowego Balina. Jest dość gru... znaczy puszysty  :D  ;) niski tak jak kraśki z Starego Świata dlatego sądzę iż pasować będzie.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 19, 2005, 04:39:48 pm »
Problem może się pojawić z integralnością figurek. Te z LOTR'a są drobniejsze i bardziej szczegółowe.

Offline Pollon

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 19, 2005, 04:46:23 pm »
Mam Zabócjów Trolli i Balin i porównywałem ich. Powiem ci, że akurat w tym przypadku nie ma wielkiej różnicy.

Sprawdziłem na Cytadeli i w boxie mają tarcze, topory, młoty i kusze! Dlatego muszę się zastanowić nad kupnem, bo wygląda to zachęcająco. ;)

Offline Drachu

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:25:42 pm »
Tak, obecni warriorsi mają kusze, ale to własnie się zmienia bo wkrótce na rynek wejdzie nowa edycja (na zgniłym zachodzie już weszła) i tam, jak pisza koledzy, kusz już nie będzie.
Ja chyba naprawde poczekam i kupię warriorsów i thunderersów na spółkę z kimś i podzielimy się wypraskami. Slayerów mam, więc nie ma problemu z chopokami.

Zaś co do szczegółowości figurek do LOTRA - są oblesnie niedokładne i nieszczegółowe. A malowanie twarzy to już wogóle poracha - komu by się chciało dokładnie rzeźbić oczy i takie tam, jeszcze bym mógł je ładnie pomalować, lepiej zrobić dwa nierówne oczodoły i zarysowac lekko kształt jednego oka, a drugiego nie, aby biedny Drachu za chiny nie mógł zrobić równych oczu. Zresztą - nawet na materiałach promujących nie maja fajnych  twarzy.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline MiSiO


Offline Hargrim

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:34:29 pm »
Hm, czy oni tam nie mają przypadkiem jakiś kuszy :)?

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 19, 2005, 09:55:53 pm »
Nowo edycyjne figsy dwarfów maja w wypracce wystarczjąca ilosc bitzów na złozenie jednego z trzech odziałów- longbeard (głowy z długimi brodami) worriorsów (rece z młotami, siekierami dwuręcznymi siekierami, oraz luzem same topry) kuszników lub thundererów( dwuelementowe kusze, karabiny) + kilka beczuszek i luznych akcesori do pasków.

Jednym słowem do wyboru do koloru (ogladałem dzisiaj te wypraski w najnowszym white dwarf)

Lecz moim osobstym zaniem i tak nadal najładniejsze figsy jakie wyszły do tej rasy i zasłógują najbardziej na cele mordheima to V ed metale!
A w szczególnosci kusznicy!
Kamil. (miszczu)

Offline mecenasik

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 20, 2005, 07:50:19 am »
Mistrzu...nowe plastiki dwarfow  (warriorow)nie maja niczego do strzelania..to z kuszami i strzelbami to wypraska drugiego regimentu jest. GW ma wizje ze do kazdej armii maja byc po min dwa plastikowe regimenty a z dwarfami wczesniej tak nie bylo i teraz im sie udalo...oba oddzialy to 16 chlopow z pelna comand groupa no i masa dodatkowych bzdetow:)
juz nie moge sie doczekac kiedy na batalionie poloze swoje lapki:)
(dla pocieszenia powiem ze na stronce GW ktos napisal ze box strzelcow/kusznikow zawiera metalowe elementy...ale chyba chodzi o metale ciezkie w foli ktora jest opakowany karton:)


nowa wypraska warriorow

Offline Motorek

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 20, 2005, 09:27:09 am »
Coraz bardziej zaczynają mi się podobać pokurcze tfu tfu ;) Jak mnie najdzie coś głupiego to jeszcze zaczne nimi grać :roll:
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Lecz moim osobstym zaniem i tak nadal najładniejsze figsy jakie wyszły do tej rasy i zasłógują najbardziej na cele mordheima to V ed metale!
Nom niegłupie są, z nowych dwarfów wypaśnie wyglądają Lordzi i Master Engineri i ich bym wsadził do bandy Mordheimowej + modele Repera- zdecydowanie najladniejsze krasnale wg. mnie, szczególnie te z Warlorda.
Pozdro ;)

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 20, 2005, 09:47:18 am »
Kto robiłby plastikowych warrioró/longbeadów z kuszami... jak wydają boxa ze strzelcami. hehehe

Offline Mistrz wałków :)

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 20, 2005, 12:10:35 pm »
Cytuj
Kto robiłby plastikowych warrioró/longbeadów z kuszami... jak wydają boxa ze strzelcami. hehehe


Teraz (nowe zasady) strzelcy juz nie sa tak potężni.. zabrano im mobilnosc i nie mogą odstrzeliać fastów.
Ale odchodzimy od tematu mordheima..

Do mnie jakoś reaperowskie dwarfy nie przemawiaja. Ja lubie te okrągłe kulki jakie były w 3,4,5 ed WFB. Z przepitymi mordencjami, dużymi brzuszkami itp. Odrazu widac że ich prawdziwa miłoscia jest PIWO!
Prawda Chesus??
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Dwarf Treasure Hunters - jak złożyć bandę
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 20, 2005, 05:10:19 pm »
Cytuj
Teraz (nowe zasady) strzelcy juz nie sa tak potężni.. zabrano im mobilnosc i nie mogą odstrzeliać fastów.
Ale odchodzimy od tematu mordheima..


No to chyba nie załapałeś... po co ktoś [GW] ma wydawać pudło z kuszami na Longbeard'ach i Warrior'ach jak wydał pudło strzelców.

A co do tego czy cofnęli handgunom move and fire to racja. Nie ten temat.