trawa

Autor Wątek: Przyszłość ras w świecie Warhammera  (Przeczytany 19625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ibn Erales

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:34:57 pm »
Pistolet maszynowy jako ostateczny dowód, ze coś w trawie piszczy:
i]Ráno mě probouzí tma sahám si na zápěstí
zda mi to ještě tluče zdali mám ještě štěstí
nebo je po mně a já mám voskované boty
ráno co ráno stejné probuzení do nicoty[/i]

Morituri Nolumus Mori

Offline b_sk

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:40:45 pm »
I tak wiadomo, że skończy się na tym, że orki znajdą Gita i będą mieli tyle zabawy, że już nic później nie będzie takie samo.  ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Baniak

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2005, 10:42:20 pm »
gitem okarze sie wykastrowany snotling  :lol:

Offline Inkwizytor83

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:04:43 am »
CHyba Grimgor ;)
A tak naprawdę to okaże się że Arachaon jest wcieleniem Światłą. I zły bóg Sigmar chce zawłądnąć światem :D
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline b_sk

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:43:32 am »
Jak Grimgor okaże się Gitem to się na GW pogniewam. Jak dla mnie to jest to najgorszy fluffowo SC dla O&G.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Kensiorek

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:53:01 am »
2 edycje temu na mapie w 40 byl nawet stary swiat zaznaczony i nie lezal on w granicach chaosu do oka mial kawal blizej juz mu bylo do terytorium tyranidow.
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline thurion

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2005, 11:08:15 am »
Cytat: "gimli182"
Cytat: "sir_stafford"
Nie no co wy? Oczywiście, że 40k jest przyszłosciowa wersją battla!

A chaos bierze się i tu i tu z bliżej nie zdefiniowanego "eye of the warp"

A dlaczego 40k nazywa się 40k??? bo to 40 milenium od koronawania pierwszego cesarza (Sigmara)


moge napisac tylko ze grubo sie mylisz


dokladnie, slowa Ancient Terra, albo God Emperor nic ci nie mówią? wiem ze niektore moherowe berety moga mnie za to spalic na stosie... ale 40k to rok 40.000 naszego swiata a niejaki Imperator jest tym no... ykhm.. wiecie... na J., info potwierdzone...

pzdr

Offline Helderhammer

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2005, 11:25:23 am »
Ej no! Nie róbmy z J.Ch tutaj Imperatora, wiecznie żyjącego nam panującego... A idea że oba te światy są w jednym wymiarze bardziej mi się podoba.. a co do tych 40K, to może po prostu był wielki magiczny booom czy co, i się świat odbił gdzieś w magicznym lustrze czy co tam wymyślisz, i poszedł swoim torem... Nie wiem zresztą

A co do przyszłości ras, to jest jedyny ból, no bo jak zrobić to, żeby Chaosu się wszyscy bali, ale żeby wszyscy przetrwali? No bo Armii raczej GW nie utnie, więc co...??

Imperium stanie się jak Kislev, z tą różnicą, że Imperialnym Praag będzie Wolfenburg - co go zniszczą, to odbudują potem. Zresztą WFB i WFRP teraz są bardzo powiązane,  tam jest, że Najwyższy Kapłan Myrmidii szykuje jakąś krucjatę.
Bretonia i reszta państw nadal będzie żyć sobie spokojnie, tylko Skaveny i DE to ich problem...
Krasie, HE, WE - pomimo że ich mało, to armie mają takie same cały czas, z tym że 50%społeczeństwa je stanowi, ale co tam...
Wszelkie Chaosniaki się teraz zaczną napieprzać między sobą, winiąc się nawzajem za porażkę Burzy Chaosu, i będą to robiły tak długo, aż wyłonią najsilniejszego, który potem dwa razy dłużej będzie zbierał armie, ruszy z nimi na Imperium i go zdziwko chapnie, bo tyle czasu się tłukli, że każdy klocek Imperialnej Piechoty będzie miał po małym Helblasterze w detachmencie :)
A Lizaki odbuduję trochę świątyń, i teraz to one przejmą pałeczkę, w koncu spychając DE i Skaveny do defensywy, co spowoduje, że Nippon i Kitaj będą miały czas na odbudowę i powstaną jako nowe mocarstwa o strategicznym znaczeniu, wysyłając swoje armie na innych...
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Pokpoko

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2005, 11:41:07 am »
dya.pan na J nie jest Imperatorem, pan na J w świecie 40k został juz dawno zapomniany.
zresztą ja tam wolę teorię o świecie równoległym, do którego dostęp OO mieli dzięki warpgejtom.w rulbooku do 6ed.jest tekst grejter demona khorna chyba,że mimo że za granicą warpu istnieją miliony światów, on wybrał sobie ten do podbicia.

Offline thurion

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 09, 2005, 11:46:25 am »
Cytat: "Helderhammer"
Ej no! Nie róbmy z J.Ch tutaj Imperatora, wiecznie żyjącego nam panującego...


sam to napisales ;)

mi tam z fluffu 40k to jasno wynika...  ale ja mam spaczone poglady w tej kwestii wiec pewnie wszystko misie kojarzy   :evil:

Offline Król Gór

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 09, 2005, 12:04:38 pm »
ja to bym widzial jakąs krasnoludzką kampanię przeciw knąbrnym imperialistom zeby im troche nosa utrzec. zakończylo by to w koncu ere zbyt uległej postawy krachów wobec słabych ludków  i skłoniło imperium do przewartosciowania priorytetow ich polityki zagranicznej. to by  była wojna o wdziecznosc i szacunek! :D
koniec tego ukrytego wasalizmu. ilekroc imperium ma jakiegos gula, krasie lecą i bija a jak krachy maja zonka to im nawet krów mlecznych na prowiant imperium nie podesle.wrrr
muszą sobie sprawe zdac ze bez krasi to by ich tam kazdy w du... od poludnia jechal! 8)
Who was he? An informer?
-Yes, but the man full of courage. He could go to the policia, but then.. his family, his wife, his parents, his children, his friends...Many people would die. Negotios et negotios.
-Yo comprendo, sinior Escobar,yo comprendo..

Offline raf

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2005, 12:09:42 pm »
W 6ed tego nie widać, ale w 5ej w sposób oczywisty przedstawione było, że duża częśc krasnoludów zamieszkuje Imperialne miasta i wchodziała nawet w skład armii.  Jeżeli zatem Krasie z Gór rozpoczęli by jakąś ruchawkę to raz dwa przeszły by po miastach pogromy, po których juz nic nie było by takie jak dawniej... Podobny problem dotyczy Morskich Elfów.

Offline Król Gór

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2005, 02:07:03 pm »
przesiedlic zatem towarzycho!...spokojnie da sie jakąś historię do tego ułożyć,np. bunt imperialnych krasnali spowodowany ich nierównym statusem i wyzyskiem, ktory konczy sie przelewem krwi. no i tutaj zejscie z gór górskich klanów nastepuje :D
Who was he? An informer?
-Yes, but the man full of courage. He could go to the policia, but then.. his family, his wife, his parents, his children, his friends...Many people would die. Negotios et negotios.
-Yo comprendo, sinior Escobar,yo comprendo..

Offline NiEdBaL

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2005, 03:18:38 pm »
Ja to nawet słyszałem taką historie że potężni sllanowie z przyszłości zrobili sobie zabawe tworząc istoty na podobieństwo tych z 40k... dali im jedną planete na zamieszkanie <ziemia> i z góry patrzą jak ich nowe rasy się nawalają. Nie wiem na ile to jest prawda ale jakoś mi sie tak kiedyś obiło o uszy  :p
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

PRZECZYTAJ TEN NAPIS W RAZIE POŻARU:
W RAZIE POŻARU BARANIE!!!

PLz klikajcie :

http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=19224

Offline Manfred

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 09, 2005, 04:16:15 pm »
coś w tym jest al nie dokładnie tak :) slannowie z różnych planet / wymiarów ?? nie pamiętam sprowadzili różne zwierzątka i roślinki przesuneli planetę bliżej słońca żeby nie było tak zimno i porobiło się co się porobiło
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

 

anything