Autor Wątek: Przyszłość ras w świecie Warhammera  (Przeczytany 20166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grant

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2005, 08:44:06 pm »
Bez wątpienia nie! W Bestiariuszu do WFRP, który jest obecnie całkowice zbieżny z WFB, jest jasno powiedziane, że rozmanażają się płciowo, tak samo jak ludzie.
Zresztą rozmnażanie się zielonoskórych jest problemem w większości światów fantasy, a rozwiązanie z W40k jest najgłupsze o jakim słyszałem.

Offline Xarthias

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 11, 2005, 08:45:27 pm »
Tekst który Eman zacytował, o ile dobrze pamiętam, jest z jednego ze staaaarych podręczników do WFRP (chyba Realms of Chaos, ale głowy nie dam), albo nawet z pierwszego wydania głównego podręcznika WFRP.

Co do interakcji WFB/WH40k to skłaniam się ku wersji odciętej przez warp stormy planetki, gdzieś na obrzeżach Oka Terroru. Zresztą były kiedyś zasady dotyczące gry armi z wfb (5ed) kontra armi wh40k (2ed - znaczy ta po Rogue Traderze). Nawet kiedyś grałem taką bitewkę :) Wszystko było ok póki się nie używało zbyt dużej ilości pojazdów. Generalnie zasady dla śmiechu na jakiś event były robione, więc zbyt dopracowane nie były :)

Co do przyszłości wfb... To będzie dalej to samo, tylko imiona herosów/nazwy kampanii się będą zmieniały... Może przy okazji kolejnej edycji dorzucą jakąś nową armię... Może wreszcie te biedne Chaos Dwarfy... Albo jakieś kitajskie ninja ;)
W sumie dobrze maskowana, ale stagnacja. Chyba, że jakaś armia na tyle mało popularna się stanie, zeby wprowadzono jakieś drastyczne zmiany w linii historycznej.
url=http://blog.eve-centrala.pl][/url]

Offline Xarthias

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 11, 2005, 08:49:05 pm »
Cytat: "Grant"
Bez wątpienia nie! W Bestiariuszu do WFRP, który jest obecnie całkowice zbieżny z WFB, jest jasno powiedziane, że rozmanażają się płciowo, tak samo jak ludzie.
Zresztą rozmnażanie się zielonoskórych jest problemem w większości światów fantasy, a rozwiązanie z W40k jest najgłupsze o jakim słyszałem.


Czemu zaraz najgłupsze??? Przynajmniej tłumaczy dlaczego nigdzie nie ma orczych czy goblińskich samic  :badgrin:  :lol:  bo bez nich raczej ciężko "rozmnażać się płciowo" :P
Chyba, że sprawa wygląda podobnie jak z krasnoludami :P u których kobiety są tak podobne do mężczyzn, że wszelkie flirty i podrywy trzeba przeprowadzać nad wyraz ostrożnie...  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
url=http://blog.eve-centrala.pl][/url]

Offline ibn Erales

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 11, 2005, 09:10:04 pm »
Cytat: "Grant"
Bez wątpienia nie! W Bestiariuszu do WFRP, który jest obecnie całkowice zbieżny z WFB, jest jasno powiedziane, że rozmanażają się płciowo, tak samo jak ludzie.


O! Musiałem przegapić...
A nawet jak jest to tylko dlatego, ze lduzie nie sa w stanie udźwignąć całości tej przerażającej prawdy... :badgrin:

Cytuj
Zresztą rozmnażanie się zielonoskórych jest problemem w większości światów fantasy, a rozwiązanie z W40k jest najgłupsze o jakim słyszałem.


Ale przynajmniej zabawne...
No i wiemy, ze nie przychodza gwałcić naszych samic... 8)
i]Ráno mě probouzí tma sahám si na zápěstí
zda mi to ještě tluče zdali mám ještě štěstí
nebo je po mně a já mám voskované boty
ráno co ráno stejné probuzení do nicoty[/i]

Morituri Nolumus Mori

Offline Wojtek_Krz

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 11, 2005, 09:15:07 pm »
Nom, Orki rosna z grzybków. Dla ciekawostki gdzies, chyba w codexie do armii orków  do 40stki jest nawet to opisane i zobrazowane:D

Offline Kota

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 11, 2005, 09:48:27 pm »
Co Wy Chcecie?? Helga to nawet fajna dupa :D Ale wole nie wiedziec jakie ma owlosienie ee łonowe :p :badgrin:
istrzem Ten co wroga ogniem Goni.Bogiem ten co na niego powodz sprowadza.

Shino

  • Gość
Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 11, 2005, 11:00:43 pm »
grzybek ma x lat-> wychodza squigi
jak podrosnie do xx lat->snoty
xxx lat-> gobasy
xxxx lat -orasy
xxxxx lat czarnychy (cos takiego)?

Offline Inkwizytor83

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 12, 2005, 10:02:43 am »
Yyyyyyyyyyyy... nie. Wszystko mogłoby być ok, tylko że squigi to zwierzątka jaskiniowe, na które polują, łapią i tresują Nocniki. Ale reszta dla mnie ok :)
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Possessed

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 12, 2005, 10:14:14 am »
Squigi to połączenie mięsa, kłów oraz grzybów - nie mieszajcie ich w sprawy rozwoju orków, polecam lekture podręcznika W40k na temat ich rozwoju..
img]http://img214.imageshack.us/img214/6691/protectoa4.jpg[/img]

Offline Manfred

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 12, 2005, 01:35:39 pm »
te grzybki rosną tylko w cieniu :D imo beznadziejne rozwiązanie
a w battlu może terradony je przynoszą :)
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Lunn

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 12, 2005, 01:37:43 pm »
ładnych rzeczy się dowaduję...
orki z grzybów? no to nocne gobliny są kanibalami! piją piwo z grzybów! brrrr.  :badgrin:
ostatecznie może tylko w 40-tym milenium rodzą się z grzybów, bo się zmutowały czy coś... nie wiem co o tym myśleć....

Offline Manfred

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 12, 2005, 01:41:16 pm »
nie w battlu chyba normalnie się rozmnażają tylko w 40stce im od**bało
:D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Inkwizytor83

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 12, 2005, 03:47:39 pm »
NIe im  tylko fluffgościom :D
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline qwer

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 12, 2005, 03:58:57 pm »
Cytat: "Shino"
grzybek ma x lat-> wychodza squigi
jak podrosnie do xx lat->snoty
xxx lat-> gobasy
xxxx lat -orasy
xxxxx lat czarnychy (cos takiego)?


nie do końca z tymi czarnuchami, bo w końcu oni zostali stwozoni przez Chaos Dwarfy. moze ta partia grzybków była jakos napromienowana  :idea:   :lol:  :lol:
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline Marco

Przyszłość ras w świecie Warhammera
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 12, 2005, 04:25:37 pm »
Dlamnie te kampanie typu chaos atakuje imperium, imperium atakuje chaos są denne...... . Moze jestem staro swiecki ale gdy miałem poraz pierwszy w reku WFRP I(a potem oczywiscie battel) to ten świat mi sie spodobał bo był mroczny(dark fantazy)i pełen tajamnic.

To co teraz widze to mnie dobija ludzie w imperim(a pod imperim skaveny graja w karty :D ) zyja sobie spokojnie bo kolejny raz powstrzymali fale Chaosu, Krasnoludki pieka sobie gobliny :badgrin:  HW nawalaja sie z DE itp. i itd.

Ja bym chciał zobaczyc cos typu(przetrzymam kazda nawet bolesną krytyke) Zjednoczenie sie  WF HE DE  w wspulnej misji czy cos tego typu a po wszystkim DE robia rozpierdu..... albo cos tego typu bo dlamnie WFRP jaest prawie jak BIBLIA gdyz spedziłem z tym wiele wspaniałych sesji(WFRP II miałem jeszcze sie nie przekonałemj)

PS. Za wszelkie błędy ortograficzne porzepraszam ale to nie moja wina :D
igant-155zł
Podstawowy regiment-115zł
Wygrana  na turnieju-bez cenne
Za wszystkie rzeczy zapłacisz MASTERCARD