Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

blogi i strony z twórczością...

<< < (117/117)

LoganOldschool:
Nie mam bloga ani strony (jedynie instagram gdzie polecam lub nie komiksy: sprawdz_ten_komiks) ale zrobiłem zina.


Pierwszy zin komiksowy bez ani kadra komiksu? Pierwszy zin z okładką typu blank? Proszę bardzo! Przed wami pierwszy numer RecenZina. Jest to efekt mojej fascynacji niezależnymi produkcjami rodzimej sceny komiksowej oraz marzenia, aby samemu również coś stworzyć. W myśl zasady rób to co potrafisz w RecenZinie nie znajdziecie komiksów. Możecie zamiast tego przeczytać wywiady, recenzje innych zinów, relacje, opowiadanie czy odrobinę publicystyki.
 Co w pierwszym numerze? Wywiady z Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje oraz Pan Kulka. Recenzje zinów: Komputerek, Autopilot (Krzysztof Hain, Furkot (KRL), Mścibór Potężny (SKRŻ) oraz ŁKP Szlam (Lukasz Kowalczuk - Comics & Illustration). Do tego relacja z szóstej edycji Złote Kurczaki, artykuł na temat blankowych okładek oraz opowiadanie pt: "G.U.W.N.O. Kontratakuje". Enjoy! RecenZin jest w pełni darmowy, jeżeli jednak chciałbyś podziękować lub zmotywować do stworzenia kolejnego numeru, nie pogardzę wsparciem: paypal.me/MSmoter
 Zin zostanie wydrukowany w ilości 50 egzemplarzy.
 Gdzie zobaczyć/pobrać RecenZin? Linki poniżej:
 https://gumroad.com/l/RecenZin
 https://issuu.com/mateusz.smoter/docs/recenzin_1

Smok(GSW):

Pewnego dnia trzech Łodzian zebranych wokół klubu komiksowego United States of Komiks doszło do wniosku, że muszą oni zabrać głos w sprawie wyzysku jednostek przez wielkie korporacje, ginącej kultury prasłowiańskiej oraz obecności Reptilian na naszej planecie. Tak z grubsza powstała "Dziedziczka", czyli opowieść o dorastaniu do swojej roli w świecie korporacyjnych molochów oraz o konflikcie pomiędzy kosmicznymi gadami a ostatnimi przedstawicielami pradawnej Arkony. Całość oparliśmy na Kabale (co zresztą widać po tytułach poszczególnych rozdziałów). W tej chwili mamy opublikowany wstęp (cztery plansze) oraz początek pierwszej Sefiry.

Zachęcam do czytania i komentowania.

Komiks możecie znaleźć na stronie Dziedziczka lub na naszym facebooku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej