Autor Wątek: Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG  (Przeczytany 1748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline siekierka7

Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« dnia: Grudzień 17, 2005, 09:46:02 pm »
Witam

Zapraszam na nowe forum zajmujące się tematyką gier RPG jak i cRPG. Forum dopiero, co powstało, więc JESZCZE nie ma tam ogromu postów! Zapraszam do rejestrowania się i opisywania swoich doświadczeń czy też zadawania pytań dotyczących gier RPG i cRPG !

http://www.bg1lcom.fora.pl/

ZAPRASZAM

***

  • Gość
Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2005, 11:46:50 pm »
Podaj mi jakiś powód, dla którego mam się wypowiadać tam, a nie tu ;) Albo inaczej: dlaczego mam się tam wypowiadać, skoro tu mamy forum RPG, jest zarejestrowanych dużo użytkowników, pojawiają się ciekawe artykuły, mamy  wspaniałych (:p ;)) moderatorów ?

Offline siekierka7

Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2005, 08:24:55 am »
Ale ja nie chcę robić konkurencji! Możesz się wypowiadać i tu i tu ;)!

Offline Adam Waśkiewicz

Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2005, 09:17:10 am »
Cytat: "siekierka7"
Ale ja nie chcę robić konkurencji!


 I nie robisz. Nie zrozum mnie źle, ale Twoje forum z erpegami raczej niewiele ma wspólnego, poza grami komputerowymi jest tylko bardzo malutkie subforum tyczące się Neuroshimy - prawdę powiedziawszy szczerze wątpię, by przyciągnęło ono miłośników gier fabularnych, ale oczywiście życzę powodzenia przy rozwijaniu forum.
 I przy okazji zapraszam do częsteszego wypowiadania się na forum Nowej Gildii, oby nieco bardziej merytorycznego.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline siekierka7

Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2005, 09:20:48 am »
ciężko zrobić super forum w 6 dni.....

Offline Hex

Temat postu: Nowe forum RPG i cRPG
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2005, 03:13:43 pm »
Zachęcam do rozwijania forum:) i oczywiście jeśli można dodać coś od siebie to zachęcam też do wypowiadania się na tym forum.

Życzę wam powodzenia i mam nadzieje że wasze forum kiedyś stanie się naprawdę znane :)

pozdrawiam,
HEX
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

 

anything