trawa

Autor Wątek: Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]  (Przeczytany 17199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 09, 2006, 08:58:38 pm »
"During a game some warriors will be taken out of
action and removed from play
. At that time it doesn’t
matter whether the warrior is dead, unconscious,
injured or just playing dead – in game terms he is no
longer capable of fighting in the battle which is all that
matters."


Pogrubiony fragment oznacza: "W trakcie trwania potyczki niektórzy wojownicy zostaną o.o.a i usunięci z gry" Czyli nei widzę tu ani wzmianki o tym co sugeruje Mistrzu - zresztą MiSiO już odpowiednie dowody przedstawkił:)

Dla mnie Spoko-loko... sprawa zamknięta...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 09, 2006, 10:15:15 pm »
Mam jeszcze pytanie na koniec Maćku tej dyskusji, czy te same zasady co w EiF nie sa opisane w annualu??

Natomiast zeczywiscie mój bład w tym ze interpretowałem zasady opuszczania stołu w podobny sposób jak Kretek.

Cytuj
Naz może święty nie jest ale nie uważa się i nie mówi o tym publicznie, że jest znawcą zasad. Dlatego możemy inaczej traktować jego błędy i błędy Miszcza, który z konnymi nie raz miał do czynienia.


A gdzie jak tak publicznie się tym chwalę?? :shock:
Co innego jak zwracam uwagę sedziemu kiedy nie ma racji i wten sposób działa na moja niekozyść. W ten czas cytuję mu z podręcznika.
Ale nie obnosiłem się z tym.

I kiedy popełniebład to w przeciwnieństwie do Ciebie Michale przyznaja sie do tego.. A nie odkręcam twierdzac że wydawało mi sie inaczej..
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 09, 2006, 10:47:03 pm »
W sumie nigdy nie zwracałem większej uwagi na to w annualu, byłem oprzekonany...że "nowsza wersja" się liczy - a do tego ponieważ RW jest z EiF to myślałem, że co jak co, ale w An nie ma co szukać do niego zasad...no myliłem się...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Motorek

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 10, 2006, 08:28:08 am »
Cytat: "Nazroth"

Pogrubiony fragment oznacza: "W trakcie trwania potyczki niektórzy wojownicy zostaną o.o.a i usunięci z gry" Czyli nei widzę tu ani wzmianki o tym co sugeruje Mistrzu - zresztą MiSiO już odpowiednie dowody przedstawkił:)

Dla mnie Spoko-loko... sprawa zamknięta...
Kwestia interpretacji dobrze, że naprostowaliście sprawe bo znowu by były jaja podczas grania :roll:
Pozdro ;)

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 10, 2006, 10:40:14 am »
Cytat: "Kretek"
Kwestia interpretacji dobrze, że naprostowaliście sprawe bo znowu by były jaja podczas grania :roll:
Pozdro ;)


Wiesz...to nie tyle kwestia "interpretacji" co "umiejętnego czytania"... czyli "poprawnej interpretacji"... kiedyś sam bym to źle odcyfrował:P...ale wiesz.. powoli człowiek się wkręca i zaczyna rozumiec co Anglik miał na myśłi... zresztą konkretne zwroty oznaczają konkretne rzeczy:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 10, 2006, 02:28:49 pm »
Uważam, ze interpretowanie tego inaczej niż wynika z tekstu i naszych wypowiedzi jest byłoby nadinterpretacją nastawioną na konkretny zysk w grze :D

W każdym razie temat jest zamknięty i właściwie mogłby go mod przenieść do działu ZASADY.

 

anything