Autor Wątek: Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]  (Przeczytany 17234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wercyngetoryks

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 31, 2005, 04:00:02 pm »
Spokojnie...niektórzy kończą 25, inni zaczynają...ja mam sesje od 31...takze raczej skupimy się na lutym...zobaczymy jak to bedzie, ferie w małopolsce sa jakoś od 15 i wtedy robiąc w codzienny dzień sala byłaby za darmoche, a na pewno taniej niż wynajęcie na sobote...takze wejściówki nie za duże i poszło by więcej na nagrody, do tego w ferie Strych ufunduje jakieś na pewno...narazie rozmawiałem tylko wstępnie z Szefową i proponowała ferie, a jesli będzie sie to "opłacało" to myśle ze ma to sens;)

Tak jak pisał Misiu w najbliższym tygodniu bedzie termin;)

Offline Wercyngetoryks

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2006, 09:39:08 pm »
Turniej odbędzie się 17.02 w klubie Strych  :D

Jedyna nowość na turnieju to sposób rozpoczynannia gry:
Na początku scenariusza każdy z graczy rzuca kostką, ten z wyższym wynikiem moze wybrac strone, na której od razu sie wystawia.
Później kolejny rzut decydujacy o tym, który gracz zaczyna. ;)

Offline Zielony

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:16:13 pm »
termin mi pasuje. Zatwierdzam ten turniej ;)
IMP  :O

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:26:25 pm »
Mi też... wypas.

Musimy pogadać we trzech...scenariusze jakies dobrać itd... może zróbmy z tego ONE OFF GAME co?... (o ile czegoś nie rpzegapiłem i to already nie jest one off game)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2006, 09:36:41 pm »
Z tego Co wiem zarówno Scenariusze jak i cały regulamin jest juz dawno gotowy Macku :D
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2006, 10:29:23 pm »
No ja jestem odklejony zdeka:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 05, 2006, 02:07:55 pm »
No dokładnie jak Kamil zauważył regulamin jest już gotowy;)

Pozostało mi jeszcze ustalenie czasu turnieju i wejściówek, ale to dopiero wrac z budżetem i ułożeniem planu imprez na najbliższy rok przez szefową Strychu, więc dam znac za jakis czas...

...Ci którzy płaca comiesięczne składki na Strychu wstęp za darmo... chyba,że postanowimy zorganizowac jakies nagrody dodatkowe we własnym zakresie, ale nawet wtedy to sprawy grosze :D

Offline MiSiO

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2006, 04:48:38 pm »
OMG... Naz. JUŻ jesteś zgłoszony i masz rozpę, a nie wiesz, że są scenariusze LoL!!!


Ja mam już prawie gotową bandę... i 15 rozpisek :D


Płacąc 15 zł można załatwić wypas nagrody. Im więcej osób się zgłosi JUŻ to będziemy mogli pomyśleć nad serio super nagrodą.

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 05, 2006, 05:12:10 pm »
hmm ale 15zł to jest za DUŻE turnieje... nie rpzesadzajmy... zmieśćmy się w dyszce na lighcie... to będzie więcej ludzi... postaram się siostre i Michała namówić na turniej... (No i Ankę)... i nie róbmy też jaj z nagrodami dla każdego (to był najdenniejszy motyw z nagrodami jaki widziałem)... po prostu w zależności od ilości osób... za pierwsze 3 miejsca jak będzie 15+ to pierwsze 4 miejsca a jak 20+ to 5 miejsc z nagrodami... jakimiś zwyczajnymi... rozłożonymi cenowo od 1-5 żeby była róznica jakasmiędzy pierwszym/drugim i tyle:)... standard

Bez koszulek i pierdów - to tylko FERIE...a nie cos mega prestiżowego... nie róbmy cyrku tylko zwykły turniej...

ps: racja... znam przeciez regulamin...ale tak dawno go czytałem, ze mi sie pomylił... z innym:P hehe
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2006, 05:15:13 pm »
tak strzelałem z ceną ... ale koszulki są wypas nagrodą.

Jutro dodam ostateczną wersję regulaminu. Warto przeczytać uważnie. Będzie jedna zasadnicza zmiana.

Offline Nazroth

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:06:30 pm »
Koszulki są bardzo dobrą nagrodą...ale na turnieje bardziej prestiżowe...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wercyngetoryks

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2006, 08:02:45 pm »
Spokojnie...Strych sponsoruje wystarczajaco spore nagrody jak na tego typu turniej, więc i tak wszyscy będą zadowoleni ;)

Sporo czasu zostało, scenarisuze sa...wybierajcie bandy i zapraszamy, my z Nazem już czekamy na innych :D

Offline MiSiO

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 18, 2006, 07:24:51 pm »
POJAWIŁA SIĘ OSTATECZNA WERSJA REGULAMINU.

Są również kolejne zgłoszenia... i nic nie stoi na przeszkodzie JUŻ się zgłąszać.

Offline Motorek

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 18, 2006, 07:40:07 pm »
Cytuj
Jesli gracz bedzie przeklinał, przeszkadzał, nie bedzie trzymał sie terminów, bedzie utrudniał rozgrywke itp. Może zostac ukarany maksymalnie punktami karnymi (WP). Jesli gracz przekroczy limit 6 punktów automatycznie zostaje zdyskwalifikowany z turnieju.
Tam gdzie pogrubione macie bład tzn. powinno być chyba ile WP na gre, proponuje uzupełnić ;) Tak tylko sobie przejrzałem z ciekawości ;)
Pozdro ;)

Offline Zielony

Ferie z TH czyli lutowy turniej Mordheim w Krakowie [17 II]
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 18, 2006, 09:19:54 pm »
Cytat: "Nazroth"
hmm ale 15zł to jest za DUŻE turnieje... nie rpzesadzajmy... zmieśćmy się w dyszce na lighcie... to będzie więcej ludzi... postaram się siostre i Michała namówić na turniej... (No i Ankę)... i nie róbmy też jaj z nagrodami dla każdego (to był najdenniejszy motyw z nagrodami jaki widziałem)... po prostu w zależności od ilości osób... za pierwsze 3 miejsca jak będzie 15+ to pierwsze 4 miejsca a jak 20+ to 5 miejsc z nagrodami... jakimiś zwyczajnymi... rozłożonymi cenowo od 1-5 żeby była róznica jakasmiędzy pierwszym/drugim i tyle:)... standard

Bez koszulek i pierdów - to tylko FERIE...a nie cos mega prestiżowego... nie róbmy cyrku tylko zwykły turniej...

ps: racja... znam przeciez regulamin...ale tak dawno go czytałem, ze mi sie pomylił... z innym:P hehe


Nie zgadzam sie z Tobą!
fajnie jest dostać choc kostkę pamiątkową, lub cokolwiek. Wiesz Ty jestes w lepszej sytuacji... zazwyczaj wygrywasz turnieje a my?(ja i musol) gdzies na szarym końcu. Nie chodzi i o to zeby dawać kazdemu super nagrody, tylko fajnie jest cos dostać co Ci bedzie przypominać turniej(np; kostka z oMTH przypomina mi noc spędzoną na dworcu zaś mój Tilean turniej par)
IMP  :O

 

anything