Autor Wątek: War- i Starcraft- przeżytek?  (Przeczytany 6670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawiec[PL]

War- i Starcraft- przeżytek?
« dnia: Grudzień 13, 2005, 08:30:20 pm »
Witam!
Chcialbym poznac wasze zdanie na teamat Warcrafta 2 i Starcrafta  :D
wiem ze to to troche gry nie na topie ale moge sie zalozyc ze wiekszoc osob na pewno w nie gralo!  :) Mi osobiscie bardzo podoba sie Warcraft 2 a ze Stara to tylko Tyrani  8)
Pozdrawiam
Życie to one man show.

Offline Ribald

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2005, 08:33:34 pm »
Cytuj
a ze Stara to tylko Tyrani


Tyranidzi?
Cholera, stary człowiek, nie pamięta żeby tacy byli ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Deytonus

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2005, 08:38:35 pm »
zdaje się, że Terranie ...
w sc grałem mało, w wara 2 tyż. ale za to ile w demka ciupałem ... masakra  :)
Gierki bardzo klimatyczne, wręcz legendy. Teraz za kilka złotych sprzedaje je cd projekt =D w paczce ^-^

Offline dai9n

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2005, 08:57:13 pm »
W Warcrafta nigdy nie grałem ale w Starcrafta pykałem czy to w domu czy w kafeji,i zawsze dostawałem :(.Ale tej gry nie zapomnę mam nawet kolegę który kiedy wraca ze szkoły kładzie się spać i wstaje o 4 rano bo wtedy koreańczycy grają,gdyż polacy to dla niego lamery :D
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

Offline Ribald

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2005, 08:57:18 pm »
wiem, nabijam się :)

a chodzi gdzieś starcraft poniżej 50 złociszy? (nie, nie na stadionie Xlecia ;) ). Ostatnio zaobserowałem tylko pudło firmowe-oba Warcrafty, Starcraft i Brood War. A ja chciałbym tylko te dwa ostatnie..

A demo mióóóód :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline śmigło

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2005, 09:42:09 pm »
Cytuj
bo wtedy koreańczycy grają,gdyż polacy to dla niego lamery

najlepszy gracz swiata w starcrafta jest koreanczykiem. u nich starcraft to sport narodowy.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline greah

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2005, 10:31:18 pm »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
bo wtedy koreańczycy grają,gdyż polacy to dla niego lamery

najlepszy gracz swiata w starcrafta jest koreanczykiem. u nich starcraft to sport narodowy.
nie tyle najlepszy co najlepsi. u nich starcraft to jak u nas niedzielna msza ;) . powstały nawet specjalne jednostki wojskowe szkolące graczy rzeczywistych strategicznych zagrań

Offline śmigło

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2005, 10:35:30 pm »
Cytuj
powstały nawet specjalne jednostki wojskowe szkolące graczy rzeczywistych strategicznych zagrań

czizes, to z nimi raczej sie nie pogra. pamietam kiedys czytalem o fenomenie starcrafta w korei, i najlepszy gracz (ktorego imienia/nazwiska nie pomne) jest krajowa gwaizda, ma swoj wlasny show w t, gra w reklamach itd itp. tylko nie pamietam ile on mial lat.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline ibn Erales

Re: Warcraft2 i Starcraft-przezytek czy gra z "wyzszej
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2005, 11:51:09 pm »
Cytat: "krawiec[PL
"]Witam!
Chcialbym poznac wasze zdanie na teamat Warcrafta 2 i Starcrafta  :D
wiem ze to to troche gry nie na topie ale moge sie zalozyc ze wiekszoc osob na pewno w nie gralo!  :) Mi osobiscie bardzo podoba sie Warcraft 2 a ze Stara to tylko Tyrani  8)
Pozdrawiam


Warcraft2 trochę przeterminowany
...od jakichś stu lat.
Popykać można, ale raczej dla folkloru. 'Bo wypada klasykę znać.'
Szczególnie irytuje limit w zaznaczaniu maksymalnie dziewięciu jednostek i brak przypisywania numerków do zestawów (moze w jakim patchu wprowadzili, nie wiem, za moich czasów tego nie było).


Starcraft to sam miód.
Zarówno na singlu, ale w szczególności na sieci.
Jak jeszcze nie masz, to bierz w ciemno.
I do razu z Brood Warem - dużo bardzo zmienia.

To chyba najlepsza sieciowa strategia w jaką grałem.
A o wyważeniu poszczególnych nacji ksiazki można pisać. Inni mogą się co najwyżej od Blizzarda uczyć.
i]Ráno mě probouzí tma sahám si na zápěstí
zda mi to ještě tluče zdali mám ještě štěstí
nebo je po mně a já mám voskované boty
ráno co ráno stejné probuzení do nicoty[/i]

Morituri Nolumus Mori

Offline elzabbul

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2005, 12:22:47 am »
Warcraft 2 już trochę stary ale to klasyk!
Starcraft ciągle świetny, dla mnie się jeszcze kompletnie nie zestarzał :) Tymi Tyranami to mnie jednak zabiłeś widać 'dużo' grałeś.

Dodam jeszcze, że Warcraft 3 też jest świetny. Już podchodzi też pod klasyka.

Wszystkie gry Blizzarda wymiatają. Grafikę zawsze mają średnią jak na czasy kiedy wychodzą, ale grywalność.... aaaa.... zawsze zgniata.
url]http://www.bardasznikow.prv.pl[/url] Amatorska wytwórnia filmowa Bardasznikow - fajne filmy :)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2005, 09:11:57 am »
Zastanawiam się czemu Blizzard robi jakiegoś Starcraft: Ghost, zamiast walnąc drugą część Starcrafta RTS. Poszłoby jak ciepłe bułeczki, albo i lepiej.

Długo szukałem RTS'a z takim klimatem. Dopiero WH 40k podołał. Ale tak czy inaczej, to nie to samo.

Dla mnie Starcraft i Warcraft to zdecydowanie wyższa półka. Nie ważne, że grafika już razi. Ważne, że grywalność gigantyczna.

Offline misio141

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2005, 05:20:35 pm »
nie zauważyliście że obojętnie jaką gre wyda Blizzard to automatycznie jest uznawana za genialną, a później podchodzi do kanonu.
A co do tego że Warcraft 2 jest przeterminowany to sie absolutnie nie zgadzam, fakkt ma jakieś drobne niedoskonałości, ale to jest jedna z nielicznych gier w które moge grać non-stop.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline krawiec[PL]

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2005, 06:51:47 pm »
Cytat: "elzabbul"
Warcraft 2 już trochę stary ale to klasyk!
Starcraft ciągle świetny, dla mnie się jeszcze kompletnie nie zestarzał :) Tymi Tyranami to mnie jednak zabiłeś widać 'dużo' grałeś.

Dodam jeszcze, że Warcraft 3 też jest świetny. Już podchodzi też pod klasyka.

Wszystkie gry Blizzarda wymiatają. Grafikę zawsze mają średnią jak na czasy kiedy wychodzą, ale grywalność.... aaaa.... zawsze zgniata.


hyh akurat a stara ro malo gralem ale mi sie podeobal niestety pozyczylem pyltke i zaginela  :cry: a pozniej juz sie niechcialo sciagac;]
Życie to one man show.

Offline krawiec[PL]

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2005, 06:54:34 pm »
Cytat: "misio141"
nie zauważyliście że obojętnie jaką gre wyda Blizzard to automatycznie jest uznawana za genialną, a później podchodzi do kanonu.
A co do tego że Warcraft 2 jest przeterminowany to sie absolutnie nie zgadzam, fakkt ma jakieś drobne niedoskonałości, ale to jest jedna z nielicznych gier w które moge grać non-stop.



tu rowniez sie zgadzam jest to genialna gra na singlu jak i przez siec w ogole gry tworzone przez blizzarda sa genialne osobiscie to z gier blizzarda to najmniej mi sie podoba D2
Życie to one man show.

Offline Zibi

War- i Starcraft- przeżytek?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2005, 07:12:15 pm »
Cytat: "elzabbul"
Tymi Tyranami to mnie jednak zabiłeś widać 'dużo' grałeś.

A co? Terranie to slaba rasa? :badgrin: