Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Kwestia zasad - WFB

Nowe Forum - powitanie:) - moderacja.

(1/10) > >>

JJ:
Nowe forum.... nie wiem co powiedzieć... (JJ płacze z radości...)

Napis Biało-czerwony...


 Serdecznie Witamy!  


P.S. Muszę teraz wyjechać - od jutra zacznę porządkowanie forum - zasady,  linki, FAQ itd...

Na razie proszę - jedno pytanie\kwestia - jeden temat OK?

ENJOY!!!!! :D

<Stachu>:
No to ja, pseudo Legionowianin, uroczyście wpisze pierwszego posta od zwykłego, szarego gracza :)

JJ:

--- Cytat: "Violator" ---No to ja, pseudo Legionowianin, uroczyście wpisze pierwszego posta od zwykłego, szarego gracza :)
--- Koniec cytatu ---


Witamy, witamy... Pan jakieś pytanko sobie życzy zadać? Jakąś odpowiedź uzyskać? :D

Christos:
Czy nie lepiej byłoby zamiast tematu do każdego pytania, robic tematy...hmm??  tematyczne, gdzie zadawane byłyby różne pytania dotyczace danego zagadnienia? Zagadnienia powinny byc wąskie żeby tematy takie nie rozrastały sie do kikuset stron oczywiście.

Np. założony został temat gonienie i stupidyty. Ja mam teraz pytanie dotyczace stupidyty ale nie ma to nic wspólnego z gonieniem. Mam zakładać nowy temat czy lepiej było by zmienic "stupidyty i gonienie" na poprostu "stupidyty" i tam zadawac pytania o głupote.

To tylko taki pomysł.Nie wiem jak JJ sobie wyobraza forme tego forum??
Na razie wg zyczenia zrobie nowy temat zwiazany z moim pytaniem (chociaż nie wiem jak go zatytułować - wyjdzie jakas głupota ;) ), a najwyżej pozniej niech JJ przeniesie to do wspolnego ,albo zostawi. Według własnego uznania.

pingus:
Myślę że jeden problem - jeden temat. Krótkie odpowiedzii i temat zakończony. Temacić (nadawać temat) jak najbardziej odpowiadający rzeczywistości, a nie jakieś ironie, sarkazmy czy 350, bo potem źle się z Find'a korzysta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej