Autor Wątek: gonienie i stupidity  (Przeczytany 8035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
gonienie i stupidity
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2005, 02:08:18 pm »
Jeżeli ktoś będzie z tego powodu robić problemy, najlepiej rzuć na 4+.

Offline Zlo

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2005, 02:13:06 pm »
no walsnie nie wiem czy na 4+,
bo przeciez szansa jest jak 2/5 a nie 1/2, ze champion siedzi na glupim zimnym...
odzina szosta- panie biora w usta...

Jankiel

  • Gość
gonienie i stupidity
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2005, 02:54:52 pm »
No to jeżeli przeciwnik będzie aż tak uparty, to rzuć sobie w takiej sytuacji na 1-3 CO championa uderza, na na 4,5 nie uderza, 6 przerzucasz. Pasuje? A najlepiej to wysmiać tak upierdliwego przeciwnika.

Offline Zlo

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2005, 04:11:17 pm »
dzieki za info...

pozdro
odzina szosta- panie biora w usta...

Offline Inkwizytor83

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2005, 06:43:16 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "Trocki"
?
Undeadzi też muszą rzucać na to, czy się powstrzymają przed gonieniem. Sugerowałbym Ci zmianę obozu z "odpowiadających" na "pytających"


To była zmora tamtej "kwestii zasad" - tłum odpowiadających...

Z całą sympatią dla miłego Inkwizytora - proszę o wysłuchanie prośby Trockiego.
Każdemu zdarza się napisac bzdurę - ale czynienie tego nagminnie jest niepokojące i raczej przeszkadzasz ludziom niż im pomagasz.


 :oops:  :oops:  :oops:  No i wyszło że jedtem niedouczony :/ Już więcej nie zabioręgłosu jeżeli czegoś nie sprawdzę w podeczniku. Sory za zamieszanie.
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline DaBossa

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2005, 09:05:47 am »
Hej
Mam pytanie odnośnie takiej kwestii: Q,E-lance breonii, N,B -jednostki piechoty zielonych.-- puste pole, dałem to bo po zatwierdzeniu prostowała się cała sytuacja w pionie i nie dało się przedstawić całej sytuacji w 2D).
-------Q E  E
---QQQE E E
-----NNNN
-----NNNN



BBBB
BBBB
BBBB

N-zostają pokonani w szarży przeciwnik goni, to czy obie lance wpadają w B, (E jest ciut większą lancą od Q) czy lecą prosto i tylko Q, ma możliwość wpadnięcie w B?
Czekam z niecierpliwością na odpowiedz. Z  góry dziękuje.

szafa@poznań

  • Gość
gonienie i stupidity
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:48:23 pm »
nie obie, tylko ta jedna która miała na wprost. Maprwo zrobic wheelna i dostawic sie wszystkimi modelami. Druga wcale. Ale na takie pytania zakladaj drugi topik!

szafa@poznań

  • Gość
gonienie i stupidity
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:55:08 pm »
nie obie, tylko ta jedna która miała na wprost. Maprwo zrobic wheelna i dostawic sie wszystkimi modelami. Druga wcale. Ale na takie pytania zakladaj drugi topik!

Offline DaBossa

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2005, 08:46:17 pm »
przepraszam że nie założyłem nowego tematu, nie wiedziałem.
Jesteś absolutnie pewien tej odpowiedzi, bo jak ja pytałem sędziego to on odpowiedział że "ucieka się od większego liczebnie oddziału" w tym więc przypadku po małym skosie. A jak się spytałem że czy tak aby nie jest, ale w przypadu gdy szarża jest np z boku i od przodu to powiedział że nie.
Przez to przegrałem masakrą z bretonią. Dzięki za odpowiedź.

Ziemko

  • Gość
gonienie i stupidity
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2005, 09:45:02 pm »
Chcialbym wiedziec jakim cudem lanca E miala by wpadac w twoj drugi oddzial... Ciekawi mnie argumentacja tego sedziego...

Offline DaBossa

gonienie i stupidity
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2005, 10:18:07 pm »
Opowiem całe zajście.
Gracz Bretonii zmasakrował nocniki tak jak na rysunku, i mówi że Erranty są liczebniejsze od Questowców więc ucieka się od nich więc po malym skosie. Ja że nie, że tak jest jak są szarże z np, z przodu i flanki. Wołamy sędziego, Bretończyk(dobry kolega z sędzią) zaczyna pytanie od żartu w stylu "jak jest z tym i tym, prawda że tak jak ja mówie, jest to dla mnie ważne" sędzia przytakuje TAK. Ucieczka od liczebniejszego, wtym przypadku po małym skosie w sam raz na bigunsów z włócznami.
Swoją drogą Big'Unsy dałe plame, rzuciłem na nie Bash'em Ladz, odpaliłem sztandar Butcherego czyli wyrowadziem 22 S4 ataków oraz 4 bossa nocników z GW wszystkie z przeżutami. Zadałem tylko w sumie 3W. A on zabił chyba z 6 moich:(sic

 

anything