Autor Wątek: Re: NOWE FORUM !!! KWESTIA ZASAD.  (Przeczytany 4403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Schtrasny

Kształt Forum
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:22:14 pm »
Cytuj
Na jednym turnieju powiedział mi tak sędzia...
Cytuj
...czekam na odpowiedz kogos bardziej kompetentego w tej kwesti.
Cytuj
Czyli poki co oficjalna wersja brzmi...
Cytuj
Musicie mi uwierzyc na slowo ....
To są urywki wypowiedzi tylko z jednego (sic :!: ) tematu. Czy nie uważacie tego za żenujące?

Ktokolwiek czytający ten temat i chcący się dowiedzieć prawdy będzie musiał przedrzeć się przez gąszcz niepewności i wątpliwości (nie mówiąc o bzdurach wziętych z sufitu).

Zatem: składam wniosek o niewypowiadanie się bez podania cytatów i miejsca ich publikacji (o ile to możliwe), a nadto cięcie przez moderatorów tych wypowiedzi, które nie są poparte konkretnym materiałem dowodowym.
Myślę, że tak będzie najlepiej dla użytkowników, którzy chcą i powinni mieć łatwy dostęp do wiedzy.

JJ

  • Gość
Kształt Forum
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:33:59 pm »
Podaj link do tematu. :badgrin:

Poza tym - pewne kwsetie nie mają łatwych, jednoznacznych odpowiedzi - nie zawsze jest możliwy cytat, czy odesłanie do strony RB..

Offline Christos

Kształt Forum
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:44:54 pm »
To fragmenty z tematu ""szarża w tył oddziału a wskrzeszenie" w którym również Ty Jacku brałes udział. Akurat w tej dyskusji nie widze nic dziwnego. Były wątpliwości, które zostały rozwiane przez Trockiego, wprawdzie nie cytujacego, ale opierającego sie o WD. Tamta sprawa jest juz zamknieta. Wszystko jasne.
Troche marudzisz Schtrasny...  :roll:
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Jankiel

  • Gość
Kształt Forum
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 23, 2005, 01:49:59 pm »
Przesadzasz, Schtrasny. Pisząc to zaznaczyłem tylko, że nie będę skanował WD i za bardzo nie chce mi się przepisywać WD.

Ja bym chciał tylko zaproponować, by JJ wywalał od razu wszelkie głupie i oczywiście nieprawdziwe odpowiedzi na pytania.

JJ

  • Gość
Kształt Forum
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2005, 02:11:25 pm »
Cytat: "Trocki"
Przesadzasz, Schtrasny. Pisząc to zaznaczyłem tylko, że nie będę skanował WD i za bardzo nie chce mi się przepisywać WD.

Ja bym chciał tylko zaproponować, by JJ wywalał od razu wszelkie głupie i oczywiście nieprawdziwe odpowiedzi na pytania.


To Ty Kubo?  :shock: Na pewno???? :shock:

Się robi.... :badgrin:

Mało postów będzie...  :badgrin:

Offline Schtrasny

Kształt Forum
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 23, 2005, 02:21:52 pm »
Piszecie, że marudzę i przesadzam?
Ja nie piszę tylko we własnym imieniu. Wydaje mi się, że osoba chcąca coś znaleźć, nie biorąca na bieżąco udziału w dyskusji będzie miała niesamowite problemy przez przedarcie się między niesprawdzonymi i niepewnymi wiadomościami. Spójrzcie jak wiele już jest różnych tematów, będzie o wiele więcej, każdy po ładnych parę stron. A nawet w cytowanym temacie na całej wypełnionej postami stronie nie można znaleźć pewnej i jednoznacznej odpowiadzi na przedstawiony problem. Cytaty przedstawione przeze mnie potwierdzają to, nieprawdaż?
Dotknęło Was do żywego, że akurat Wasze wypowiedzi zacytowałem?
Sorry, Wasza wina. Ja cenię sobie rzeczowość...

Istnieje bardzo niechlubne doświadczenie z zapodaniem sprzecznych informacji na forum i odniesieniem się do tego osoby pytajacej. Mówię tu o sprawie "Snotkon - ptasznikowy smok bistmeński". Ja wolałbym, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła i dążę do wyeliminowania takich mozliwości, a Wy? Bagatelizujecie takie zdarzenia? Przesadzam? Marudzę?



Mam wizję tego podforum bardziej jako almanacha wiedzy niźli miejsca wymiany poglądów.
Ponadto cieszę się, że Kuba jest za cięciem głupot.

JJ

  • Gość
Kształt Forum
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 23, 2005, 02:39:56 pm »
Cytat: "Schtrasny"
....
Dotknęło Was do żywego, że akurat Wasze wypowiedzi zacytowałem?
Sorry, Wasza wina. Ja cenię sobie rzeczowość...

Istnieje bardzo niechlubne doświadczenie z zapodaniem sprzecznych informacji na forum i odniesieniem się do tego osoby pytajacej. Mówię tu o sprawie "Snotkon - ptasznikowy smok bistmeński". Ja wolałbym, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła i dążę do wyeliminowania takich mozliwości, a Wy? Bagatelizujecie takie zdarzenia? Przesadzam? Marudzę?


Mam wizję tego podforum bardziej jako almanacha wiedzy niźli miejsca wymiany poglądów.


1 - Spokojnie.
2 - Ja też nie lubię bzdur.
3 - O Ptaszniku lepiej nie pisz - akurat na jego pytanie zarówno tempo jak i kompetencja odpowiedzi było TU porażające. A to gdzie jakie bzdury na ogólnym kto wypisuje - nie mogę ciąć, be jeszcze powiedzą, że wolność wypowiedzi tłumię.
4 - Wizje mamy podobną. Jest pewne "ale".

Ale:

Wysoko cenię swoja i paru innych osób kompetencję  - Jankiela, Szaf, Legionowa, Maćka i jeszcze paru - choćby Barba który tylko RAZ tu był.
Nie wyobrażam sobie natomiast by KTOKOLWIEK mógł "na pniu" wycinać bzdury. Nawet nie tyle, że nie mam czasu - można znaleźć pomocników. Po prostu - niewiele jest "głupich pytań". Sporo głupich odpowiedzi... Każdy kto zacznie wymachiwać nożyczkami - zacznie w końcu popełniać błędy...  
Sprawa jest imho do dyskusji - właśnie TU.
JEDEN topik - Q&A do sędziów LS - mógłbym tak poprowadzić. Wszystkich - nie podejmuję się i nie wiem czy jest sens.
Durne tematy zamykać - umiem. Oceniać merytorycznie i ciąć (poza ewidentnymi przypadkami) nie.
Co miałbym ciąć w temacie z którego dałeś cytaty - WSZYSTKO? Bo jeszcze pełna odpowiedź nie padła. (Z całym szacunkiem dla Jankiela itd...)

Offline Christos

Kształt Forum
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 23, 2005, 07:24:26 pm »
Stchrasny nie chodzi o to ze zacytowales moj post. Akurat sobie nic do zarzucenia nie mam w tym temacie. Prowadzona byla dyskusja. Faktycznie padlo pare nieprawdziwych hipotez. Dyskusje zakonczyl Trocki wypowiedzią IMO na tyle kompetentna ze mozna uznac problem za rozwiazany.
Ze znalezieniem odpowiedzi na ktorekolwiek pytanie na tym forum raczej problemu nie bedzie. Najczesciej ostateczna odpowiedz jest na koncu, bo konczy dyskusje. Poza tym tych stron jest raptem az dwie i chyba nie jest wielkim problemem przeczytac te kilka postow (czy kilkanascie). A dzieki takiej dyskusji rozwiewa sie zazwyczaj wszelkie watpliwosci dotyczace tematu.

IMO nadal marudzisz.

A pomysl zeby JJ wyrzekł sie zycia prywatnego i poswiecil na korygowanie forum jest... trudny do realizacji. Chociazby z tego wzgledu że bez wątpienia JJ na lepsze rzeczy do roboty.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline war2bone

Kształt Forum
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2005, 11:36:24 pm »
Mam taka propozycje :

zrobmy temat przyklejony w ktorym bylby posegregowany spis wszystkich tematow w tym dziale z odpowiednimi linkami do nich ,

narazie nie ma wiele tematow ale juz zdarzaja sie powtorzenia gdzie pada pytanie na ktore byla wyczerpujaca odpowiedz doslownie kilka tematow nizej i jeszcze do tego tamten temat byl lepiej nazwany

jak wiadomo opcja szukaj nie zawsze wszystkim sluzy albo i wogule nie sluzy
wg mnie taki spis bylby lepszy chodz z czasem tez pewnie sie zasmieci i zapcha ale zawsze ctrl + F raczej wiecej osob zna

no i lepiej by go teraz zaczac robic niz puzniej wogule o nim zapomniec bo komu sie bedzie chcialo 200 tematow wklepywac  

co o tym sadzicie ?
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

 

anything