trawa

Autor Wątek: Priest  (Przeczytany 7633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Priest
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2006, 06:30:57 pm »
Cytat: "flowingwater"

ale i tak wielki ukłon dla autora, bo ma talent do rysowania.

To akurat kwestia subiektywna, mi sie na przyklad kreska nie podoba.

Offline Hunter Killer

Priest
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2006, 09:01:43 pm »
Cytuj
wspaniale, barwne, klimatyczne postacie, jak Kapitan, Rip van Vinkle, chorazy Schrodinger i nie tylko


Steelie, nie zapominaj o "majorku grubasku" i jego doktorku, wampirzycy Seras Victorii z wieeeelką giwerą (chciałbym mieć taką w mieszkaniu ;) ) i oczywiście bracholach głupolach z 2 tomu.  :lol:
Co do fabuły to tak, zmienia się ale jak dla mnie na lepsze.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline flowingwater

Priest
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2006, 12:14:00 pm »
Cytat: "Hunter Killer"
Cytuj
wspaniale, barwne, klimatyczne postacie, jak Kapitan, Rip van Vinkle, chorazy Schrodinger i nie tylko


Steelie, nie zapominaj o "majorku grubasku" i jego doktorku, wampirzycy Seras Victorii z wieeeelką giwerą (chciałbym mieć taką w mieszkaniu ;) ) i oczywiście bracholach głupolach z 2 tomu.  :lol:
Co do fabuły to tak, zmienia się ale jak dla mnie na lepsze.  :)

 :lol: Ci "brachole głupole"  spodobały mi się te postacie  :lol: bo ja znam 2 kolesi co są pod każdym waględem z charakteru i nawet z zewnątrz do nich podobni
Seras Victoria to też moja ulubiona bochaterka

Offline Kashim

Priest
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2006, 01:35:28 pm »
Za pierwszym podejsciem (z 6 miesiecy temu) Priest tez mi nie przypadl go gustu. Kreska mi sie nie podobala ale z perspektywy czasu wydaje mi sie ze nie poczulem klimatu tej mangi. Gdy pisze tego posta jestem przy 7 tomie i fabula zaczela nabierac tempa. Kreska juz mi nie przeszkadza wrecz przeciwnie wydaje mi sie klimatyczna i bardzo dobrze pasujaca do charakteru komiksu. Ciesze ze powrocilem do tej pozycji.....polecam.....:D

Offline petkopeet

Priest
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2006, 08:36:45 pm »
3 tom mnie osobiście powalił na kolana!!Respect dla autora i mam nadzieje że kolejne tomy  będą utrzymane w takiej atmosferze.
   O   O   M               M   E   T   A   L

Offline steelie

Priest
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 21, 2006, 08:40:55 pm »
Po przeczytaniu pierwszego tomu miałem dość, ale ktoś na forum komiksu japońskiego powiedział, że drugi jest dużo lepszy, w westernowym klimacie etc. Wziąłem się za niego i był równie beznadziejny co pierwszy. Teraz do wszystkich informacji, że następny jest lepszy podchodzę z dużą dozą sceptycyzmu. Pewnie i tak polega na rzeźni z udziałem Ivana i masy zombiaków :?

Offline Comar

Priest
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:36:00 am »
Cytat: "steelie"
Pewnie i tak polega na rzeźni z udziałem Ivana i masy zombiaków :?

Zombiaków tym razem brak, a i Ivana jest jak na lekarstwo. Strzelanina jest chyba tylko jedna i to dość krótka. Więc może i tym razem się skusisz 8)
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.