trawa

Autor Wątek: Ld Generała  (Przeczytany 2641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fluffy

Ld Generała
« dnia: Grudzień 18, 2005, 06:23:19 pm »
Jeszcze odnośnie tego zapytania o to, że generał musi mieć najwyższe LD w całej armii (i afery ze Snotem).. Czy dobże rozumiem, że w tej sytuacji w armii wampirów nie ma miejsca dla Wight Lorda (ld 9) jezeli generałem nie bedzie Wampir? Takich kwiatków jest dużo...
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Gogol

Ld Generała
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2005, 06:26:44 pm »
np : Biegacz WE , Goblin bsb i 3 magów
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

JJ

  • Gość
Re: Ld Generała
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2005, 07:49:38 pm »
Cytat: "Fluffy"
Jeszcze odnośnie tego zapytania o to, że generał musi mieć najwyższe LD w całej armii (i afery ze Snotem).. Czy dobże rozumiem, że w tej sytuacji w armii wampirów nie ma miejsca dla Wight Lorda (ld 9) jezeli generałem nie bedzie Wampir? Takich kwiatków jest dużo...


Raczej źle rozumiesz ;) ...
Z tego co pamietam to (poza sylwanią) generałem VC musi być Ktoś kto może wszkrzeszać szkielety - więc WL nigdy nie może być generałem - i jego sytuację można określić jak sytuację BSB (Ld 9) lub Anointeda (LD 9) gdy generałem jest czarodziejka LD 8.

Ale szukajmy kwiatków, szukajmy. Lepiej teraz niż po turnieju....

Offline Fluffy

Ld Generała
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2005, 08:39:15 pm »
No ok :)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Jason.Draconis

Re: Ld Generała
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2005, 11:30:18 am »
Cytat: "Fluffy"
Jeszcze odnośnie tego zapytania o to, że generał musi mieć najwyższe LD w całej armii (i afery ze Snotem).. Czy dobże rozumiem, że w tej sytuacji w armii wampirów nie ma miejsca dla Wight Lorda (ld 9) jezeli generałem nie bedzie Wampir? Takich kwiatków jest dużo...


Jakże często słowa "afera" i "Snot" znajdują się w tym samym zdaniu :)
epiej być zerem niż powergamerem.

Offline Christos

Ld Generała
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2005, 12:28:19 pm »
Ale ja nie rozumiem czemu tu sie dziwić??? Generałem musi być kolo o najwyzszym Ld, chyba że taki koleś nie moze byc generałem (z róznych przyczyn: np. BSB, biegacz WE, Wight Lord itp) wtedy generałem jest następny, możliwy bohater o najwyzszym Ld.

W sprawie znanej rozpiski chaosu problem był ciut inny. Tam nie było przeszkód zeby generałem był kolo na smoku. Stąd całe nieporozumienie.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

szafa@poznań

  • Gość
Ld Generała
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2005, 01:29:24 pm »
IMHO general musi miec najwyzsze ld z herosów mogacych byc generlami...

wight lord nie moze byc geniem - wiec niewazne ile ma ld. podobnie biegacz, anointed i bsb...

Offline Christos

Ld Generała
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2005, 03:44:48 pm »
No własnie to napisałem ;)
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123