Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

KotOR - bez kogo nie byłby sobą?

(1/4) > >>

Gil-Galad:
Niedawo zasłyszałem pogłoski o jakoby nadchodzącym KotOrze III. Ta wspaniała wiadomość wyzwoliła we mnie chęć rozmyślania na temat tej doskonałej gry, jaką na pewno jest KOTOR. Dobra dość patosu. Chodzi o to, że w tej grze na pewno występują jakieś postaci, miejsca przedmioty itp. bez których Kotor przestałby być Kotorem. I nie chodzi mi tutaj o takie oczywistiości jak miecz świetlny, raczej o coś bardziej charakterystycznego. Jakieś symbole, charakterystyczne dla Rycerzy Starej Republiki. Moje typy, to:
-doridy, na pierwszym miejscu HK-47
-Ebon Hawk - bez niego to już nie to samo... :)

Jakie jest Wasze zdanie?

Jeszcze jedno, skoro temat wydał mi się trichę za wąski. Czego oczekujemy po kotorze III?

Dziex:
-Ma być Revan
-Ma być Bastila
-Ma być Carth
-Wielki konflikt galaktyczny, taki jak w jedynce. M.in. dzięki temu KotOR I klimatem był bliski starej filmowej Trylogii.

Sukul Ankhadu:
Hmm, Revan odpada, bo jak wiadomo, albo był kobietą albo mężczyzną. A wątpię, aby w trójce była możliwość kierowania Revan/Revanem. Podobno trójka znów jest "od zera do bohatera", więc kolejna amnezja odpada.

Ahh, czekam z niecierpliwością na KOTORa III :)

***:
:arrow: Błagam, tylko nie Carth
 :arrow: HK-47, niekoniecznie w roli towarzysza
 :arrow:
--- Cytuj ---Wielki konflikt galaktyczny, taki jak w jedynce
--- Koniec cytatu ---
Według mnie, tym razem lepsze byłoby zapobiegnięcie lub rozpętanie takiego konfliktu, nie sama wojna

 :arrow: odcięcie się od wątku Revan-Bastila (po prostu boję się, żeby tego nie zepsuć), według mnie tym razem "bliższy" towarzysz/towarzyszka nie musi być nawet "istotą wrażliwą na moc". Możemy dzięki temu mieć ciekawe wątki, nieporozumień związanych z mocą na linii bohater-towarzysz.
 :arrow: Nowe planety, kolejna wycieczka na Tatooine/Korriban odpada
 :arrow: nigdy więcej GO-TO i jemu podobnych :x (i nie chodzi mi o roboty ;) )

CZys:
Ebon hawk- podstawa :D
No i niech w końcu zrezygnują z tej liniowości :x , może nawet zajmować 20GB i być sprzedawanym na 3płytkach DVD :evil:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej